مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - ali234 - 2016-01-21

(2015-12-19 ساعت 16:42)golia نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 20:53)behjat نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 20:33)M.d نوشته:  دوستان بين اين جاها كدام بهتره واسه اجاره هتل و خانه واسه دو هفته،از لحاظ امنيت و دسترسي و اينكه ايرانيها باشند،۳ تاشو بگین ممنون میشم
Glendale
Woodland hills
Ventura blv
Burbank
Hollywood
Beverly hills

بورلی هیلز هم خیلی جای گرونیه، هالیوود یک جای توریستیه، برای گردش و تفریح مناسبه، کلا وقتی آمدی، همه چی دستت میاد نگران نباش
لطفا این سوال رو بگید از لحاظ بعضی پارامتر ها مثلا "امنیت برخورد با ترافیک کمتر و یا ارزان بودن اجاره ...به سایر نقاط لوس انجلس" کدام منطقه (شرق غرب شمال ویا جنوب) ویا محله برای شروع خوبه .Cool

وودلندهیلز و ونتورا بلورا ( اگه منظورتون انسینو/شرمان اوکس ) هست خوبه... ونتورا بلوار یک خیابان بلنده مثل ولیعصر تهران... تا وودلندهیلز ادامه داره. هتل تو ونتورا بلوار صفحات قبل بارها و بارها معرفی کردیم برگردید بخونید لطفا. موفق باشید

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - ali234 - 2016-01-21

(2015-11-27 ساعت 04:13)nika sh نوشته:  سلام به دوستان خوب در مهاجرسرا  ما الان 10 روزه وارد لس انجلس شدیم  به همراه 2 فرزند کوچکم وهمسرم تمام 10 روز  رو در هتل بودیم نمیتونیم خونه بگیریم چون  همه جا به کردیت  یا دپازیت احتیاج داره میخواستم بدونم  کسی هست به ما یک اپارتمان 1 خوابه  که فقط به دپازیت 1 ماه احتیاج داشته باشه و ماه به ماه کرایه اش رو بگیره معرفی کنه. به خدا دیگه درمانده شدیم لطفا کمکمون کنید
سلام ما حدوددو ماه هتل بودیم.. الان بعد از سه سال خانواده هایی رو می بینیم و اشنا میشیم بعضی ها میگن ما 4 ماه هتل بودیم !!! خب این مساله ای هست که از قبل باید یک کم امادگیش رو داشته باشید .  باید مبلغ قابل توجهی مثلا 15000 دلار بریزید توی حساب و نشون منیجر بدید.
موقعیکه مراجعه می کنید برای دیدن خونه با وجود اینکه هنوز کردیت ندارید ولی از شما میخوان که فرمی رو پر کنید که کردیت ( نداشته اتون رو ) ران کنند. تنها راه اینه که یا زیاد بگردید ( حتما ماشین داشته باشید و مناطق زیادی برید و خونه ها رو بگردید تا منیجر به قول اینها ایزی گوینگ از توشون دربیاد. یا مبلغی که گفتم حالا کمتر بیشتر توی حساب بانکیتون باشه و استیتمنت بانک رو نشون بدید. موفق باشید.

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - ali234 - 2016-01-22

مدیران محترم یکی از پستهای من پاک شده دلیلش چیه؟؟ لطفا توضیح قانع کننده بدید.. ممنون

امیدوارم به این دلیل نباشه که نوشته بودم ایرانیها در اینجا خونه ها رو گرون و چندبرابر قیمت به تازه مهاجرها اجاره میدن! حداقل یک ریپورت توی پیام خصوصی میدادید که دلیل حذف چیه. بعد از چهار سال پست گذاشتن و راهنمایی کردن ادم دلسرد نشه! متاسفم.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - khatarnak - 2016-01-22

(2008-09-25 ساعت 12:03)faranak نوشته:  سلام می خواستم بدونم اگر کسی ویزای دانشجویی داشته باشه در عین حال بخواد با پولی که همراه برده کار کنه ایا امکانش هست؟ مثلا با  200000دلار شما چه کاری پیشنهاد می کنید؟
با ویزای دانشجوبب نمی تونی کار کنی  مگر در دانشگاه  .   خارج از دانشگاه  بیشتر از 20  ساعت  اجازه ی کار ندارید .  موفق باشید

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - khatarnak - 2016-01-22

(2016-01-20 ساعت 13:24)vistac نوشته:  سلام دوستان کسی اختلاف قیمت سکه بهار آزادی رو در ایران و لس آنجلس میدونه ؟ 2 سال پیش که ما لس آنجلس بودیم اختلاف قیمتش با ایران 100 دلار بود میخواستم ببینم  الان هم همینظوره

تا جایی که من  اطلاع دارم  بیشتر از یک یا دو سکه نمی تونی  از فزودگاه امام ببری  مگر  خانم باشی  تا بتونی طلا ببری  در غیر این صورت باید دلایل  محکمی  مجوزهای لازم را برای  خروج طلا از فرودگاه  امام داشته باشی  .

قیمت سکه  و طلا  فرقی نمی کنه  شما در اینجا  ریال  می دی  سکه می خری  920  ت  در خارج  920  را باید تبدیل به دلار کنی  ولی سودی که  می تونه داشته باشه  سکه را ریال که  بخری و دلار بفروشی دلار را  به ریال  3600  ت  تبدیل کنی  این تنها سوده حاصله است  و  کسی این کاررا نمی کنه مگر قاچاقچی  حرفه ای باشه  

موفق باشید

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - user99 - 2016-01-22

(2016-01-22 ساعت 20:12)khatarnak نوشته:  
(2008-09-25 ساعت 12:03)faranak نوشته:  سلام می خواستم بدونم اگر کسی ویزای دانشجویی داشته باشه در عین حال بخواد با پولی که همراه برده کار کنه ایا امکانش هست؟ مثلا با  200000دلار شما چه کاری پیشنهاد می کنید؟
با ویزای دانشجوبب نمی تونی کار کنی  مگر در دانشگاه  .   خارج از دانشگاه  بیشتر از 20  ساعت  اجازه ی کار ندارید .  موفق باشید

ولی الان که فکر میکنم میبینم سوال قشـنگی پرسیدن، کسی که 200 هـزار دلار میبره میتونه اونجا به عنوان کارفرما یک بیزینسی رو بخره یا مثلا یک رستورانی رو افتتاح کنه و بقیه براش کار کنن اونحا، خودش حتی نیازی نیست 20 ساعت در هفته هم کار کنه!

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - pouyasanat - 2016-01-22

فكر كنم يك صفرش اضافه تايپ شده ??

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Ali Sepehr - 2016-01-23

(2016-01-22 ساعت 12:43)ali234 نوشته:  مدیران محترم یکی از پستهای من پاک شده دلیلش چیه؟؟ لطفا توضیح قانع کننده بدید.. ممنون

امیدوارم به این دلیل نباشه که نوشته بودم ایرانیها در اینجا خونه ها رو گرون و چندبرابر قیمت به تازه مهاجرها اجاره میدن! حداقل یک ریپورت توی پیام خصوصی میدادید که دلیل حذف چیه. بعد از چهار سال پست گذاشتن و راهنمایی کردن ادم دلسرد نشه! متاسفم.

دوست عزیز ، من پستی از شما توی تاپیک ندیدم که پاک شده باشه و به مسئول فنی سایت گفتم بررسی کنه آیا ایرادات نرم افزاری ای که الان مهاجرسرا در حال رفعش هست وجود داره یا خیر.

بله من هم قبول دارم که متاسفانه بعضی از هموطنانمون اینکار رو می کنند و از موقعیت سو استفاده می کنند برای مثال دوستی رو دیده بودم که برای یکسال اجاره منزلی که قیمتش شاید ماهیانه 1400 هم نباشه ماهی 1800 دلار ازش گرفته بودند و حتی پول یکسال اجاره رو یکجا ازش گرفتند که واقعا بی انصافیه!

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - rahamin - 2016-01-30

سلام و دوروددوستان
بنده لیسانس موسیقی گرایش نوازندگی ایرانی با همسر وفرزند 2ساله برای بار دوم به امریکا میاییم اگر در لس انجلس یا اورنج کانتی خونه اجاره برای یکی دو ماه اطلاع دارند ایمیل بزنید و هم چنین کاری در زمینه تحصیلم .
با سپاس فراوان

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - alireza62 - 2016-02-02

به نظر من جاهایی بهتر از کالیفرنیا هست.کالیفرنیا کیفیت زندگی مردم را پایین آورده ما که در به در دنبال این هستیم که بریم 1 جای دیگه مثل دالاس.

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - khatarnak - 2016-02-03

(2016-01-22 ساعت 22:40)user99 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:12)khatarnak نوشته:  

ولی الان که فکر میکنم میبینم سوال قشـنگی پرسیدن، کسی که 200 هـزار دلار میبره میتونه اونجا به عنوان کارفرما یک بیزینسی رو بخره یا مثلا یک رستورانی رو افتتاح کنه و بقیه براش کار کنن اونحا، خودش حتی نیازی نیست 20 ساعت در هفته هم کار کنه!

این  پولو  می خواهی نقدی ببری  ..؟؟  که  5 هزار  دلار  نمی تونی از فرودگاه  امام  ببری  مگر  توی ساک  جایی قایم کنی که اگر  بفهمند گرفتند  و باید پولو بهشون بدی  ..  ...  به هیچ  عنوان  نمی تونید  خلاق قوانین امریکا  عمل کنید  همان پولو  صرف  هزینه ی تحصیلی  و زنگی  خود کنید  بعد از فارغ التحصیلی  برید بهترین  جاها  استخدام  شوید  ...  

و  موضوع  و عنوان دانشجویی  و کسب درامد فکر نکنم  ربطی  به زندگی در لوس انجلس داشته باشه  

به هر حال  این حرف  من  در این خصوص  بود...

برای خرید ملک  و یا اجاره  از  سایتهای معتبر  مثل Rent  استفاده کنید

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - khatarnak - 2016-02-03

(2016-02-02 ساعت 11:33)alireza62 نوشته:  به نظر من جاهایی بهتر از کالیفرنیا هست.کالیفرنیا کیفیت زندگی مردم را پایین آورده ما که در به در دنبال این هستیم که بریم 1 جای دیگه مثل دالاس.

توی خود کالی فرنیا  بهترین جاهای دیدنی  و بهترین جاها برای زندگی  ایده ال  است  

بستگی  به طبع  ایرانیانی  مثل شما هست  که کجای امریکارا  بپسندید  

Washingtown  DC  هم  بهترین جا برای  زندگی  کردن هست  

بازم می گم به طبع و نظر شما بستگی داره

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Ccroperator - 2016-02-03

دوستان عزیز سلام
آیا در ایالت کالیفرنیا شرکتهای نفتی و گازی هم فعالیت دارند و امکان کار کردن در آنها وجود دارد؟ من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم و 13 ساله در شرکت نفت کار میکنم بر روی سکو های نفتی خلیج فارس.
ممنون

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - nimash1990 - 2016-02-05

(2016-02-03 ساعت 18:10)Ccroperator نوشته:  دوستان عزیز سلام
آیا در ایالت کالیفرنیا شرکتهای نفتی و گازی هم فعالیت دارند و امکان کار کردن در آنها وجود دارد؟ من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم و 13 ساله در شرکت نفت کار میکنم بر روی سکو های نفتی خلیج فارس.
ممنون

اکثریت تو تگزاس هستن و شهره هیوستن,شرکته شوران تو کالیفرنیا هست,توی تگزاس هم حضور داره
لینک ویکی پدیا : https://en.wikipedia.org/wiki/Chevron_Corporation
لینک سایت این شرکت : http://www.chevron.com/

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Farshad. Ba - 2016-02-20

سلام دوستان گرامى. من روزقبل پيام گذاشتم كه باهمسرم عازم LA هستيم روز سيزدهم مارچ وبراى يكماه نيازبه محل سكونت داريم. الان فكر ميكنم كسانى مثل ما كه نياز به كمك و راهنمائى هموطنان دارند مهاجرسرا را مطالعه ميكنند وصاحبان املاك ومستغلات و كارآفرينان به احتمال زيادو قريب به يقين اصلاً به اين سايت بسيار خوب كه براى كمك و مشاوره هموطنان تأسيس شده سر نميزنند. ! شما نظرتان چيست البته كسانى كه اطلاعاتى در اين زمينه ها دارند خيلى خوب راهنمائى ميكنند.
لازم به ذكراست ما سال ٢٠١٠ پنج سال پيش گرين كارت گرفتيم و تا حالا در رفت وآمد بوديم البته از تهران به ويرجينيا واكنون قصد داريم در لس آنجلس اقامت كنيم. من گواهينامه ويرجينيا و كرديت هم دارم. اگر دوستان جاى سكونتى براى يكماه مثلاً استوديو يا سوئيت يا يك اتاق با يوتيليتى كامل سراغ دارند بسيار متشكرميشويم به ما اطلاع دهند.