مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-12-12

(2013-12-12 ساعت 21:30)Arashiv نوشته:  سلام
بچه ها اگه برای ویزا توریستی اقدام کنم و خدایی نکرده توی مصاحبه یا به هر دلیل دیگه بم ویزا رو ندن دوباره چند ماه بعد میتونم اقدام کنم؟
سلام
6 ماه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Arashiv - 2013-12-12

(2013-12-12 ساعت 22:14)Kurosh_Salehi نوشته:  
بچه ها اگه برای ویزا توریستی اقدام کنم و خدایی نکرده توی مصاحبه یا به هر دلیل دیگه بم ویزا رو ندن دوباره چند ماه بعد میتونم اقدام کنم؟
سلام
6 ماه
من خالم الان امریکاست..
به نظرتون میتونه تاثیر منفی داشته باشه؟یا نه؟
مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-12-12

(2013-12-12 ساعت 22:26)Arashiv نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 22:14)Kurosh_Salehi نوشته:  
سلام
6 ماه
من خالم الان آمریکاست..
به نظرتون میتونه تاثیر منفی داشته باشه؟یا نه؟
مرسی
بله فاميل درجه 1 داشتن تو امريکا يکم شرايط گرفتن ويزا توريستی رو سخت ميکنه
ولی چون که خالتون هست ميتونيد نگيد که اونجا فاميل داريد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shahram1363 - 2013-12-13

سلام.. من یه سوال مهم دارم. اینکه من حتمن باید شینگن داشته باشم تا بهم ویزا بدن یا دلیل نمیشه؟ لطفن این موضوع رو کامل توضیح بدین...
حالا شرایط بنده:
سن 30 سال- سفر فقط ترکیه- حساب بانکی 70 میلیون- قرار داد اشتغال 3 ساله با درامد ماهی 3500000 تومان- مجرد
دلیل برگشتم بخاطر شغلم و مریضیه مادرم.... مدارک بیماری را هم دارم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - majid7 - 2013-12-13

(2013-12-13 ساعت 01:11)shahram1363 نوشته:  سلام.. من یه سوال مهم دارم. اینکه من حتمن باید شینگن داشته باشم تا بهم ویزا بدن یا دلیل نمیشه؟ لطفن این موضوع رو کامل توضیح بدین...
حالا شرایط بنده:
سن 30 سال- سفر فقط ترکیه- حساب بانکی 70 میلیون- قرار داد اشتغال 3 ساله با درامد ماهی 3500000 تومان- مجرد

داشتن و نداشتن شینگن مهم نیست
خیلی ها بودن که ویزا گرفتن و شنگن داشتن وخیلی ها هم نداشتن.
بقیه مسایل هم شخصی و برای هرکسی فرق میکنه.

(2013-12-13 ساعت 01:19)majid7 نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 01:11)shahram1363 نوشته:  سلام.. من یه سوال مهم دارم. اینکه من حتمن باید شینگن داشته باشم تا بهم ویزا بدن یا دلیل نمیشه؟ لطفن این موضوع رو کامل توضیح بدین...
حالا شرایط بنده:

آخه با اژانسها که صحبت میکنم میگن حتمن باید شینگن بگیری وگرنه اصن توریست نیستی.. میخوای بری بمونی امریکا... شما تجربه گرفتن ویزارو داری؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - majid7 - 2013-12-13

(2013-12-13 ساعت 01:25)shahram1363 نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 01:19)majid7 نوشته:  
حالا شرایط بنده:

آخه با اژانسها که صحبت میکنم میگن حتمن باید شینگن بگیری وگرنه اصن توریست نیستی.. میخوای بری بمونی آمریکا... شما تجربه گرفتن ویزارو داری؟
آژانسها میگن؟؟
من تا اینجا اطلاع داشتم و متاسفانه نمیتونم بیشتر از این راهنماییتون کنم
امیدوارم دوستانی که اطلاعات جامع تری دارن کمکتون کنن
صفحه اول این تایپیک رو بخونید حتما کمکتون میکنه فکر کنم درست میگید و شینگن میخواد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roya91b - 2013-12-13

سلام دوستان كسي تجربه ي مصاحبه در يكي از كشورهاي اروپايي رو داره؟ سوالايي كه مي پرسن چيه؟ كلا به نظرتون كسي با سطح زبان متوسط رو به خوب مي تونه از پسش بر بياد؟ به نظرتون مصاحبه تو اروپا بهتر نيست؟ احتمال ويزا رو بيشتر نمي كنه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-12-13

حالا شرایط بنده:
دوست عزيز کلاً داشتن مسافرت زياد به گرفتن ويزا امريکا کمک ميکه.
سفارت امريکا هم براش خيلی مهم هست که کسايی که ميخوان به کشورشون سفر کنن شينگن داشته باشن.
به نظر من شينگن خيلی مهم هست و کمک ميکنه به گرفتن ويزا امريکا.
در مورد شرايطی که توضيح داديد راستش من احتمال گرفتن ويزارو %1 ميبينم تو کيس شما...

(2013-12-13 ساعت 01:31)Roya91b نوشته:  سلام دوستان كسي تجربه ي مصاحبه در يكي از كشورهاي اروپايي رو داره؟ سوالايي كه مي پرسن چيه؟ كلا به نظرتون كسي با سطح زبان متوسط رو به خوب مي تونه از پسش بر بياد؟ به نظرتون مصاحبه تو اروپا بهتر نيست؟ احتمال ويزا رو بيشتر نمي كنه؟
دوست عزيز مصاحبه تو کشور اروپايی اصلاً پيشنهاد نميشه.
سفارت امريکا تو فرانکفورت افيسر فارسی زبان داره که يه آقای 24 ساله هست که خيلی راحت همرو رجکت ميکنه و اگرم قرار باشه ويزاتون صادر بشه اف بی اي چک خيلی طولانی ميخوريد.
دقيقاً همين افيسر به دوست من گفته بود بهتره بريد از کشور هايی که اطراف کشور خودتون هستن و به کيس ايرانی ها آشناييت دارن اقدام کنيد و راحت رجکت کرده بودن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roya91b - 2013-12-13

(2013-12-13 ساعت 04:08)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 01:31)Roya91b نوشته:  سلام دوستان كسي تجربه ي مصاحبه در يكي از كشورهاي اروپايي رو داره؟ سوالايي كه مي پرسن چيه؟ كلا به نظرتون كسي با سطح زبان متوسط رو به خوب مي تونه از پسش بر بياد؟ به نظرتون مصاحبه تو اروپا بهتر نيست؟ احتمال ويزا رو بيشتر نمي كنه؟
سفارت امريکا تو فرانکفورت افيسر فارسی زبان داره که يه آقای 24 ساله هست که خيلی راحت همرو رجکت ميکنه و اگرم قرار باشه ويزاتون صادر بشه اف بی اي چک خيلی طولانی ميخوريد.
دقيقاً همين افيسر به دوست من گفته بود بهتره بريد از کشور هايی که اطراف کشور خودتون هستن و به کيس ايرانی ها آشناييت دارن اقدام کنيد و راحت رجکت کرده بودن.

مقصد سفر من به اروپا يا ايتاليا و يا فرانسه هست و اصلا قصد رفتن به المان ندارم. اتفاقا دوستاي من همگي يكي دوبار از دوبي ريجكت شده بودن و بعد از اروپا ويزا گرفتن. ميگن ايتاليا خوب ويزا ميده. من واقعا نگرانم چون تابستان امسال حتما بايد امريكا باشم. دنبال مطمئن ترين راه مي گردم

(2013-12-13 ساعت 13:20)Roya91b نوشته:  
(2013-12-13 ساعت 04:08)Kurosh_Salehi نوشته:  

مقصد سفر من به اروپا يا ايتاليا و يا فرانسه هست و اصلا قصد رفتن به المان ندارم. اتفاقا دوستاي من همگي يكي دوبار از دوبي ريجكت شده بودن و بعد از اروپا ويزا گرفتن. ميگن ايتاليا خوب ويزا ميده. من واقعا نگرانم چون تابستان امسال حتما بايد امريكا باشم. دنبال مطمئن ترين راه مي گردم
فرانکفورت رو مثال زدم
کلاً گرفتن ويزا توريستی امريکا شانسی هست و بيشتر بستگی به حال و هوای آنروز افيسر داره
ولی معمولاً اگر شينگن داشته باشيد از سفارت های اطراف ايران اقدام کنيد بهتر هست و اگر نداريد از همون اروپا اقدام کنيد که با يک تير دو نشون بزنيد.
ولی خوب مهر برگشت از شينگن هم خيلی برای افيسر مهم هست...

آقای کوروش اینکه گفتی احمال ویزا گرفتن من 1% هست.. به چه دلیل اینو میگی.. یعنی فقط به دلیل شینگن؟ نقاط ضعف من چیه؟
شما خودت ویزا گرفتی چه شرایطی داشتی؟

(2013-12-13 ساعت 16:57)shahram1363 نوشته:  آقای کوروش اینکه گفتی احمال ویزا گرفتن من 1% هست.. به چه دلیل اینو میگی.. یعنی فقط به دلیل شینگن؟ نقاط ضعف من چیه؟
شما خودت ویزا گرفتی چه شرایطی داشتی؟
شهرام عزيز
برای سفارت ويزا های قبلی خيلی مهم هست و کشور هايی که بهش سفر کردين بهتره بگم اعتبار پاسپورت برای سفارت خيلی مهم هست.
و نکته بعدی مجرد بودن شما هست
افراد مجرد ويزا گرفتن ولی خوب تعداد اون کسايی که نگرفتن ميشه گفت 5 برابر بيشتر هست.
شما برای گرفتن ويزا امريکا بايد 2 تا مورد رو در نظر بگيريد:
1- وابستگی عاطفی (همسر ، فرزند )
2- وابستگی مادی ( حساب بانکی خوب و ملک و املاک )
شرايط من :
سند 2 تا مغازه جواهر فروشی
متاهل
پيرينت حساب بانکی 2 ميليارد
شينگن - سفر اسيايی
و ...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shahram1363 - 2013-12-15

سلام... ممنون از پاسختون. کسی میدونه ویزای ترانزیت کانادا یا امریکارو چطور میشه گرفت؟ کسی که مقصدش مثلا کوبا یا هاییتی باشه.... ممنون میشم اگه اطلاعات دقیق بدید