مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shery - 2011-02-04

[quote='mr.amir' pid='95694' dateline='1296766286']
ورقه ups دادن یا برگه آبی گرفتی ؟
[/quote

برگه ابیCool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mr.amir - 2011-02-04

شما کیلرنس شدی باید فقط توی سایت نگاه کنی تا شمارتون در بیاد . ان شال.... شمارتون درمیاد و ویزاتون میگیرید .

من 2 هفته پیش اونجا بودم یک خانواده بعد از 5 روز کلر شدن ویزاشون درومد البته اونها لاتاری نبودن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-02-04

(2011-02-04 ساعت 01:16)shery نوشته:  سلام بچه ها
ما امروز مصاحبه داشتیم...بهمون گفت همه مدارکمون کامله...اما باید برید مراحل اداری...هیچ چیزی هم برامون نفرستید حتی Cv...فرم 9 سوالی هم نداد!!!! این یعنی چییییی؟؟؟؟؟؟فقط گفت برین تو سایت چک کنید؟؟؟؟!!!!!

بهتون تبریک میگم. شما اگر مطالب سایت یا سفر نامه ها را خوب مطالعه کرده بودید متوجه میشدید گرفتن برگه آبی بدون فرم 9 سوالی اتفاق نادری نیست و برگه 9 سوالی را فقط به تحصیلکرده های رشته های خاص میدن .موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hasti_banoo - 2011-02-04

frozen عزیز خیلی تبریک می گم برای کلیر شدن. این روزها تاپیک کلیرنس انقدر سریع پیش میره که اگر چند ساعتی سراغش نیای ممکنه خبرهای خوش زیادی رو از دست بدی. برای من هم همین مورد پیش اومد که متوجه هورررااای قرمزت نشدم Smile

امیدوارم هم برای شما و هم همه دوستان و اعضای دیگر مهاجرسرا، آخرین مرحله و در اصل اصلیترین مرحله مهاجرت ، یعنی همون سفر به بلاد کفر، مثل مراحل قبل به خوشی برنامه ریزی و انجام بشه و خبرهای خوب بعدی رو در تاپیک اولین سفر .. پیگیر باشیم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-04

تبریک جناب frozen mind عزیز. راستی این دوران انتظار چه مدت طول کشید؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - matgogoia - 2011-02-04

frozen عزیز من هم تبریک میگم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-02-04

(2011-02-04 ساعت 13:27)arshida نوشته:  تبریک جناب frozen mind عزیز. راستی این دوران انتظار چه مدت طول کشید؟

متشكرم arshida جان. كلا 64 روز طول كشيد. خود آفيسر هم گفته بود بين 4 تا هشت هفته طول ميكشه. البته حرف آفيسر زياد سنديت نداره.
(2011-02-04 ساعت 14:57)matgogoia نوشته:  frozen عزیز من هم تبریک میگم.

بسيار متشكرم دوست گرامي. براي شما و ساير دوستان عزيز آرزوي موفقيت بيشتر در مراحل دشوار اخذ ويزا دارم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-02-04

(2011-01-28 ساعت 16:39)abig نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 08:13)rayan.s نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 01:17)abig نوشته:  دوستان سلام،
همسرم تا به حال 3-4 بار ایمیل زده به سفارت آنکارا که وصول جواب 9سؤالی رو اعلام کنن ولی پاسخی ندادن.
مهمه به نظر شما باز ایمیل بزنیم؟
شاید چون من برنده ی اصلی هستم باید خودم ایمیل بزنم، البته بالای همه ایمیلها مشخصات کیسو نوشته.
دوست عزیز؛ شما باید با آدرس ایمیلی که برای برنده اصلی معرفی کردید ایمیلتان را ارسال کنید.موفق باشید

اونها فرم 9 سؤالی رو 2 روز بعد از مصاحبه به ایمیل همسرم فرستادند و از همون آدرس جوابشونو دادیم، علی القاعده نباید پیگیریش از همون طریق توفیری داشته باشه.
با این حال حتما" خودم هم ایمیل می زنم.یه تیپ ایمیل هم اگه برام بذارین یا لینک بدین ممنون میشم.

دوستان! من به توصیه ی شما روز دوشنبه ی این هفته از آدرس خودم یه ایمیل به آنکارا زدم،امروز هم همینطور، ولی جوابی که چند ساعت پیش برام فرستادند همون ایمیلی بود که برای همسرم فرستاده بودند (فرم 9 سؤالی حتی به اسم ایشون)، من هم جواب دادم که این ایمیلو قبلا" همسرم جواب داده.
به نظرتون چه کار کنم؟ نکنه اصلا" ایمیل همسرم نرسیده بهشون؟ اگه اینطوره چرا نگفتن؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-02-04

(2011-02-04 ساعت 16:48)abig نوشته:  
همسرم تا به حال 3-4 بار ایمیل زده به سفارت آنکارا که وصول جواب 9سؤالی رو اعلام کنن ولی پاسخی ندادن.
شاید چون من برنده ی اصلی هستم باید خودم ایمیل بزنم، البته بالای همه ایمیلها مشخصات کیسو نوشته.
دوست عزیز؛ شما باید با آدرس ایمیلی که برای برنده اصلی معرفی کردید ایمیلتان را ارسال کنید.موفق باشید

اونها فرم 9 سؤالی رو 2 روز بعد از مصاحبه به ایمیل همسرم فرستادند و از همون آدرس جوابشونو دادیم، علی القاعده نباید پیگیریش از همون طریق توفیری داشته باشه.
با این حال حتما" خودم هم ایمیل می زنم.یه تیپ ایمیل هم اگه برام بذارین یا لینک بدین ممنون میشم.

دوستان! من به توصیه ی شما روز دوشنبه ی این هفته از آدرس خودم یه ایمیل به آنکارا زدم،امروز هم همینطور، ولی جوابی که چند ساعت پیش برام فرستادند همون ایمیلی بود که برای همسرم فرستاده بودند (فرم 9 سؤالی حتی به اسم ایشون)، من هم جواب دادم که این ایمیلو قبلا" همسرم جواب داده.
به نظرتون چه کار کنم؟ نکنه اصلا" ایمیل همسرم نرسیده بهشون؟ اگه اینطوره چرا نگفتن؟
یه بار دیگه جواب های فرم9 سوالی را براشون ارسال کنید.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-02-04

دوست عزیز
ما جواب سوالات و رزومه رو از طریق ایمیل فرستادیم ولی تاییدیه نیامد. بعد از طریق سایت خود سفارت ایمیل پیگیری فرستادم و گفتم که فابلها رو در روز .... از طریق ایمیل به ca-ankara@state.gov فرستاده ام و تایید کنید که امروز جوابش اومد. به نظرم تا اخذ تاییدیه حتما پیگیری کنید.

راستی اطلاعات کامل شما توی جدول free-free نیست. اگر ممکنه شغل و سربازی و... رو تکمیل کنید.
موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-02-04

(2011-02-04 ساعت 17:25)satusa نوشته:  

دوست عزیز
ما جواب سوالات و رزومه رو از طریق ایمیل فرستادیم ولی تاییدیه نیامد. بعد از طریق سایت خود سفارت ایمیل پیگیری فرستادم و گفتم که فابلها رو در روز .... از طریق ایمیل به ca-ankara@state.gov فرستاده ام و تایید کنید که امروز جوابش اومد. به نظرم تا اخذ تاییدیه حتما پیگیری کنید.

راستی اطلاعات کامل شما توی جدول free-free نیست. اگر ممکنه شغل و سربازی و... رو تکمیل کنید.
موفق باشید.

ما هم خیلی ایمیل زدیم، که آخر همون نامه به همسرم رو به آدرس من فرستادند. ما جواب فرم 9 سؤالی و رزومه ها رو در 3 فایل Word الصاق کردیم به ایمیلمون. حدسم این بود شاید فایل به هم ریخته و یا باز نشده که این بار فایلها رو PDF فرستادم.
الان بیش از 3 هفته گذشته ، به نظرتون خیلی کارمون عقب می افته؟

راستی اطلاعاتمو فرستادم قبلا".
اما این جدولو که میگین ما هم می تونیم ببینیم تا اگه نقص داره تکمیل کنم؟

(2011-02-04 ساعت 19:14)abig نوشته:  
(2011-02-04 ساعت 17:25)satusa نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 08:13)rayan.s نوشته:  دوست عزیز؛ شما باید با آدرس ایمیلی که برای برنده اصلی معرفی کردید ایمیلتان را ارسال کنید.موفق باشید

اونها ...

دوستان! ...

دوست عزیز
ما ....

ما هم خیلی ایمیل زدیم، که آخر همون نامه به همسرم رو به آدرس من فرستادند. ما جواب فرم 9 سؤالی و رزومه ها رو در 3 فایل Word الصاق کردیم به ایمیلمون. حدسم این بود شاید فایل به هم ریخته و یا باز نشده که این بار فایلها رو PDF فرستادم.
الان بیش از 3 هفته گذشته ، به نظرتون خیلی کارمون عقب می افته؟

راستی اطلاعاتمو فرستادم قبلا".
اما این جدولو که میگین ما هم می تونیم ببینیم تا اگه نقص داره تکمیل کنم؟

از زمانی که فایل ها رو دریافت کنند پروسه شروع میشه. حالا شاید فایلها رو دریافت کردند و کارتون شروع شده باشه ولی تاییدیه رو ندادند.

برای جدول می تونید تاپیک "2011 در یک نگاه" رو ببینید. لینک زیر:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3283

موفق باشید

سلام دوستان

آنکارا الان 4 فوریه آپدیت کرد.

منتظر خبرای خوب هستیم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - meysam_rsh - 2011-02-04

سلام به همه دوستان
ما نیز به جمله ی منتظران کلیرنس پیوستیم
من و همسرم 1 Feb مصاحبه داشتیم همه چی خوب پیش می رفت و مدارکمون هم کامل بود ولی آخرسر یه برگه آبی به ما داد و گفت برین تو سایت و از یک هفته تا 2 ماه ممکن طول بکشهSad به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه .
به ما فرم 9 سوالی ندادن .میشه گفت که زمان کلیر شدن کمتره؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-04

(2011-02-04 ساعت 21:22)meysam_rsh نوشته:  سلام به همه دوستان
ما نیز به جمله ی منتظران کلیرنس پیوستیم
من و همسرم 1 Feb مصاحبه داشتیم همه چی خوب پیش می رفت و مدارکمون هم کامل بود ولی آخرسر یه برگه آبی به ما داد و گفت برین تو سایت و از یک هفته تا 2 ماه ممکن طول بکشهSad به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه .
به ما فرم 9 سوالی ندادن .میشه گفت که زمان کلیر شدن کمتره؟؟؟

تبریک می گم دوست عزیز.
خیر.ما هم فرم 9 سیوالی نداشتیم تا امروز 87 روز طول کشیده.
انشاالله شما زود کلیر بشید.
(2011-02-04 ساعت 20:01)satusa نوشته:  سلام دوستان

آنکارا الان 4 فوریه آپدیت کرد.

منتظر خبرای خوب هستیم

'satusa' عزیز مرسی از خبرت. وقتی دیدم نوشتی آنکارا آپدیت کرده قلبم واستاد. پیش خودم گفتم حتماً حتماً ستاره رفته هوا. نمی دونید با چه هیجانی سایت رو چک کردم. ولی امان از ...

فلان فلان شده ها نه از اونکه 13 روز آپدیت نکردن، نه از این که 2و3و4 فوریه آپدیت کردن، هیچی که هیچی.
پس همچنان من هستم به همراه ستاره گور به گوریم. Sad