مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-12-28

(2013-12-28 ساعت 00:03)mohammad_t0 نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 23:32)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 18:23)mohammad_t0 نوشته:  با سلام
ببخشید بنده فرم DS160 رو در سایت travel.state.gov پر کردم و تاییدیه نهایی هم گرفتم و داخل اون تعیین محل مراجعه به کنسولگری ( دبی ) هم شده. ولی از زمان رفتن و یا بازه ی زمانی برای رفتن به کنسولگری صحبتی نشده. ممنون میشم یکی کامل توضیح بده که روالش چطوره و بعد از پر کردن فروم DS160 باید چیکار کرد و چطوری میشه برای مراجعه به سفارت آمریکا در دبی وقت گرفت ؟
با تشکر
سلام
شما بايد به غير از فرم Ds-160 وقت هم از سفارت بگيريد

ممنون از پاسخگویی ولی این رو که همه میدونن باید از پر کردن فرم وقت بگیرن. سوال بنده این بود که مراحلش چطوریه و چطوری وقت میدن و کلا پروسه ی بعد از پر کردم فرم ds160 چیه

(2013-12-27 ساعت 23:46)vahid.vp نوشته:  
(2013-12-27 ساعت 18:23)mohammad_t0 نوشته:  با سلام
ببخشید بنده فرم DS160 رو در سایت travel.state.gov پر کردم و تاییدیه نهایی هم گرفتم و داخل اون تعیین محل مراجعه به کنسولگری ( دبی ) هم شده. ولی از زمان رفتن و یا بازه ی زمانی برای رفتن به کنسولگری صحبتی نشده. ممنون میشم یکی کامل توضیح بده که روالش چطوره و بعد از پر کردن فروم DS160 باید چیکار کرد و چطوری میشه برای مراجعه به سفارت آمریکا در دبی وقت گرفت ؟
با تشکر
به این سایت برین و یک حساب کاربری باز کنید
https://usvisa-info.com/fa-ae/selfservice/ss_country_welcome

ممنون. حساب کاربری باز کردیم بعدش از همین سایت باید وقت بگیریم ؟
سایت http://www.usembassy.gov چیه و از این سایت نباید اقدامی صورت بگیره ؟
با تشکر
بعد از باز کردن حساب کاربری و اضافه کردن اعضا خانواده باید وجه رو پرداخت کنید و بعد از اون وقت بگیرید . وجه رو باید از طریق کارت پرداخت کنید و اگه فامیلی در آمریکا دارین با دادن یوزر و پسوردتون بگین این کار رو براتون انجام بدن وگرنه بعضی از آژانس های مسافرتی این کار رو انجام می دهند و حق الزحمه رو می گیرند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roya91b - 2013-12-31

دوستان سوالي داشتم! من خودم توانايي مالي شامل سند و حساب بانكي كامل دارم. يكي از دوستاي پدرم در امريكا شركت ساختماني داره و فرد بسيار پولداريه! به نظرتون بهتره بگم خودم ساپورت مالي ميكنم خودمو يا از دوست پدرم درخواست كنم تو دعوتنامه ذكر كنه كه ساپورت مالي من رو به عهده ميگيره؟ كدوم از نظر سفارت بهتره؟ كلا به نظرتون بگم دعوتنامه بفرسته؟ يا به نظرتون اين كه من فردي رو امريكا ميشناسم از نظر سفارت خوشايند نيست؟ ميشه منو در اين باره كلا كمي راهنمايي كنيد! ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-12-31

(2013-12-31 ساعت 02:42)Roya91b نوشته:  دوستان سوالي داشتم! من خودم توانايي مالي شامل سند و حساب بانكي كامل دارم. يكي از دوستاي پدرم در امريكا شركت ساختماني داره و فرد بسيار پولداريه! به نظرتون بهتره بگم خودم ساپورت مالي ميكنم خودمو يا از دوست پدرم درخواست كنم تو دعوتنامه ذكر كنه كه ساپورت مالي من رو به عهده ميگيره؟ كدوم از نظر سفارت بهتره؟ كلا به نظرتون بگم دعوتنامه بفرسته؟ يا به نظرتون اين كه من فردي رو امريكا ميشناسم از نظر سفارت خوشايند نيست؟ ميشه منو در اين باره كلا كمي راهنمايي كنيد! ممنونم
توانایی مالی رو خودتون ثابت کنین ، واسه شما دبی خوبه و دعوتنامه هم بد نیست اگه داشته باشین در صورتی که ویزای توریستی نیاز به دعوتنامه نداره از همه مهم تر اینکه وابستگی خودتون رو به ایران نشون بدید که شما مجبورید به ایران برگردید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roya91b - 2013-12-31

سلام دوستان
من ميدونم كه مدت زمان اخذ ويزا تا ورود به امريكا سه ماه هست ايا راهي هست كه بشه اين مدتو افزايش داد؟ يل مثلا به افيسر بگيم من ٤ ماه ديگه مي خوام برم امريكا و اون تاريخ رو ديرتر بزنه؟ راهي هست؟ ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-12-31

(2013-12-31 ساعت 14:12)Roya91b نوشته:  سلام دوستان
من ميدونم كه مدت زمان اخذ ويزا تا ورود به امريكا سه ماه هست ايا راهي هست كه بشه اين مدتو افزايش داد؟ يل مثلا به افيسر بگيم من ٤ ماه ديگه مي خوام برم امريكا و اون تاريخ رو ديرتر بزنه؟ راهي هست؟ ممنون
سلام
نه نميتونيد شما به افيسر بگيد
از زمانی که ويزا شما صادر بشه شما 3 ماه فرصت داريد که به امريکا سفر کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - jilibo - 2013-12-31

اساتید محترم، بعد از کلیر شدن ویزا 3 ماه وقت هست تا ویزا رو از سفارت(سفارت دبی) بگیریم،درسته ؟؟ ممنون اگه جواب بدین. می خوام مطمئن شم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2013-12-31

(2013-12-31 ساعت 22:07)jilibo نوشته:  اساتید محترم، بعد از کلیر شدن ویزا 3 ماه وقت هست تا ویزا رو از سفارت(سفارت دبی) بگیریم،درسته ؟؟ ممنون اگه جواب بدین. می خوام مطمئن شم.
پاسخ صحیح تر اینه که از تاریخ مصاحبه تا صدور ویزا باید یک سال بیشتر نگذره پس بستگی داره به مدت زمان کلیرنس اگه زیر ۹ ماه کلیر بشین سه ماه مهلت دارین و اگه ۱۰ ماه طول بکشه ۲ ماه برای پیکاپ ویزا مهلت دارین و ...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2013-12-31

(2013-12-31 ساعت 22:07)jilibo نوشته:  اساتید محترم، بعد از کلیر شدن ویزا 3 ماه وقت هست تا ویزا رو از سفارت(سفارت دبی) بگیریم،درسته ؟؟ ممنون اگه جواب بدین. می خوام مطمئن شم.
دوست عزيز اگر شما بخواهيد 3 ماه بعد بريد بگيريد که کلاً تاريخ ويزاتون تموم ميشه.
شما از وقتی بگيريد 3 ماه فرصت داريد وارد امريکا بشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - north.winds - 2014-01-01

دوستان سلام
پدر و مادر و خواهر من میخوان بیان امریکا دیدن ما میخواستم بدونم کجا برن مصاحبه بهتره ؟ چون خواهرم 24 سالشه و مجرده میخواستم ببینم بهش ویزا میدن؟ و اینکه جدا بره مصاحبه خواهرم بهتره ؟یعنی پدر و مادرم برن انکارا مصاحبه خواهرم دبی .من شنیدم اینطوری درصد گرفتن ویزا بیشتره. ممنون میشم راهنماییم کنیم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-01-01

(2014-01-01 ساعت 05:08)north.winds نوشته:  دوستان سلام
پدر و مادر و خواهر من میخوان بیان آمریکا دیدن ما میخواستم بدونم کجا برن مصاحبه بهتره ؟ چون خواهرم 24 سالشه و مجرده میخواستم ببینم بهش ویزا میدن؟ و اینکه جدا بره مصاحبه خواهرم بهتره ؟یعنی پدر و مادرم برن انکارا مصاحبه خواهرم دبی .من شنیدم اینطوری درصد گرفتن ویزا بیشتره. ممنون میشم راهنماییم کنیم
سلام
هيچ فرقی نداره بالاخره مشخصاتشون تو سيستم هست حالا چه ميخواد يکی بره دبی يکی بره فرانکفورت.
به نظر من همشون باهم اقدام کنن از دبی و گرفتن يا نگرفتن ويزا برای خواهرتون بستگی به شانس خوب خودشون داره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - north.winds - 2014-01-01

(2014-01-01 ساعت 12:23)Kurosh_Salehi نوشته:  
پدر و مادر و خواهر من میخوان بیان آمریکا دیدن ما میخواستم بدونم کجا برن مصاحبه بهتره ؟ چون خواهرم 24 سالشه و مجرده میخواستم ببینم بهش ویزا میدن؟ و اینکه جدا بره مصاحبه خواهرم بهتره ؟یعنی پدر و مادرم برن انکارا مصاحبه خواهرم دبی .من شنیدم اینطوری درصد گرفتن ویزا بیشتره. ممنون میشم راهنماییم کنیم
سلام
هيچ فرقی نداره بالاخره مشخصاتشون تو سيستم هست حالا چه ميخواد يکی بره دبی يکی بره فرانکفورت.
به نظر من همشون باهم اقدام کنن از دبی و گرفتن يا نگرفتن ويزا برای خواهرتون بستگی به شانس خوب خودشون داره
ممنون از جوابتون پس شما نظرتون اینکه دبی برن مصاحبه بهتره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-01-01

(2014-01-01 ساعت 21:04)north.winds نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 12:23)Kurosh_Salehi نوشته:  
سلام
ممنون از جوابتون پس شما نظرتون اینکه دبی برن مصاحبه بهتره؟
بله
همشون باهم تشريف ببرن دبی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ريرا - 2014-01-02

ببخشيد نميدونم اين سوال قبلا پرسيده شده يا نه
ميخواستم بدونم اياسفارت ارمنستان ويزاي توريستي ميده يا فقط بايد از دوبي يا تركيه اقدام كرد! ممنون ميشم زود حواب بديد من يه ماه ديگه دارم ميرم ايروان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mparsouzi - 2014-01-02

دوستان سلام.
من اکثر سوالات و جواب ها رو خوندم ولی سوال خودم و بینشون ندیدم.
من و همسرم هر دو دانشجوی دکترا هستیم در آمریکا. من قصد دارم برای پدر و مادرم دعوت نامه بفرستم که تابستون بیان اینحا.
1. پدر من بازنشسته ی آموزش و پرورش هست. ایشون چه مدرک اشتغالی باید ببرن سفارت؟ در ضمن من یک خواهر و برادر مجرد در ایران دارم. آیا این کمک میکنه که نشون بده می خوان برگردن؟

2. پدرم چند سال پیش نام خانوادگی خودشون و عوض کردن ولی من نه. آیا ممکن هست این مشکلی پیش بیاره؟ (در صفخه ی توضیحات شناسنامه به نام خانوادگی قبلی اشاره شده)
3. کجا رو برای مصاحبه پیشنهاد می کنید؟ دبی یا آنکارا؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ehsan m - 2014-01-02

(2014-01-02 ساعت 01:51)ريرا نوشته:  ببخشيد نميدونم اين سوال قبلا پرسيده شده يا نه
ميخواستم بدونم اياسفارت ارمنستان ويزاي توريستي ميده يا فقط بايد از دوبي يا تركيه اقدام كرد! ممنون ميشم زود حواب بديد من يه ماه ديگه دارم ميرم ايروان

سلام
میده ولی با توجه به تجربه های دوستان سختگیره و خوب ویزا نمیده
سفارت ارمنستان توصیه نمیشه
دبی و آنکارا بهتره