مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - mechanicalengineer - 2016-05-24

(2016-05-24 ساعت 13:54)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 06:16)mechanicalengineer نوشته:  دوست عزيز شما وقتي وارد امريكا ميشيد سيستم اينجا از جمله خريد و... همه با كرديت كارته و مهلت يكماه داريد تا اون مبلغي رو كه از كارت خريد كرديا برگردونيد به حساب و يا حداقل پرداخت رو انجام بديد و گروه بأنك شروع ميكنه به كشيدن سود روي بدهيتون . حالا يه سيسامي تعريف شده به نام كرديم credit score كه براي پرداخت و يا عدم پرداخت بموقع امتياز مثبت و يا منفي ميكيريد و در نهايت همه چي شما رو با اون عدد ميسنجند كه آدم خوش حسابي هستيد يا خير ! بين ٦٠٠-٧٠٠ عدد خوبي و بالآي ٧٠٠ ميتونيد وأمهات با سود بسيار پايين بگيريد .. ولي سأختن اين عدد زمانبره و بايد هي خريد كنيد و بموقع برداخت كنيد تا مرور زمان سابقه خوبي بسازيد.
براي أجاره معمولا اين عدد رو چك ميكنند ولي همه ما كه ميايم اينجا  همين مشكل رو داريم . اكر در فضل تايستان ميايم معمولا در بسياري از جاهاي كه دانشجوهازندكي ميكنند خونه رو سابلتsublet  يا أجاره موقت ميدند و شما هم ماهيانه نقدي پرداخت ميكنند . من خيلي با اين موافق نيستم كه أجاره چندين ماه رو جلوجلو پرداخت كنيد شايد نهايتا دو ماه چون كاهي وقتها براي خونه مشكلي پيش مياد و صاحبة تعمير نميكنه و ممكنه نياز داشتخزباشيد زودتر از اونجا بريد .. .
خيلي وقتا منجير اير ا ن كمك بيشتري ميكنه چون ميدونه قضيه چيه و بنظرم بهترين راه اجاره خونه از properties هاست كه خيلي منظمه و براي هر مشكلي ظرف چندين ساعت حل ميكنند و براي تعميرات و همه حي اكيپهاي مختلف و متخصص دارند . معمولا براي اقدام بأسد application form پر كنيد و اونا بهتون خبر ميدند .

سايت بالا يكي از بهترين سايتهايي كه براي پيدا كردن همه چي از جمله خونه مناسبته ولي خيلي خواستم جمع باشه چون ادمهاي كلاهبردار و اگهي هاي نامرتبط زيادي توش هست . هر جا ميريد خونه رو ببينيد حتما نكاه كنيد جند نَفَر اونجا زندگي ميكنند و أجاره كل خونه جقدره چون كاهي اجاره تمام خونه رو از شما ميگيرند و هودسون هنوز روي أجاره قبلي كه مبلغ بابين تري هستند.
موفق باشيد

پس فصل تابستان فصل خوبیه برای مهاجرت و خونه اجاره ای ماهیانه راحت تر پیدا میشه؟!
بعد یه سوال اگر شما در لس آنجلس زندگی میکنین به نظر شما بهترین منطقه برای اجاره یه خونه یک خوابه یا استودیو که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم منطقه خوب و امنی باشه
کجاست؟

معمولا بهتره واگر به جايي بريد كه أطراف دانشگاهه خيلي خيلي راحتتره چون دانشجوها معمولا ميرن مسافرت يا بيش خانواده و نميخوان اجاره خونه رو برداخت كنند . من در مورد لس انجلس اطلاع زيادي ندارم و ساير دوستان ميتونند راهنمايي كنند .

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - امریکن - 2016-05-27

سلام به دوستان عزیز مهاجرسرایی.
همسرم و من ، یک سفر چند روزه، نهایتا دو هفته ای، به کالیفرنیا خواهیم داشت. هنوز بلیط نداریم و شهرش هم برامون مهم نیست در این مقطع.
سفرمون باید در ماه آگوست یا سپتامبر باشه.
لطفا اگر کسی، اتاق یا خونه، برای اجاره چند روزه در آگوست یا سپتامبر، در اختیار داره، با ایمیل shabnam_persia@yahoo.com به ما برای هماهنگی های بیشتر اطلاع بده. ممنونم. .

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Kia robani - 2016-05-30

سلام دوستان به اتاق يا يك منزل ارزان براي مدن يكماه در لس انجلس يا مناطق اطراف براي مدت يك ماه از ١٠جون احتياج دارم من و هسر و پسرم اگر حدود ١٠٠٠دلار باشد كه بهتر

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - abonayer - 2016-06-01

سلام دوست عزیز، اینکه کی به شما لس انجلس را معرفی کرده کاری ندارم وایشالا به شما در اونجا خوش بگذره.من چون شرایط ورود شما را داشتم یه پیشنهاد به شما دارم.شما میتونید در اول از متل های ارزون نظیر glen capriاستفاده کنید که نیاز به رزرو کردن ندارند و از لحظه ورود در فرودگاه با نشان دادن آدرس اون به یکی از نمایندگان شاتل که معمولا روی یک صندلی هستند از یه ماشین ارزون که معمولا ۲۲ دلار برای هر نفر هست استفاده کنید به اون متل برسید و بعد دو یا سه روز که حساب بانکی باز کردید و دارای کارت بانک شدید به سایت airbnbمراجعه و خیلی راحت یکaccountبنام خودتان باز کنید با همون کارت بانکی و توی اون سایت میتوتید از خانه کامل تا حتی یک اتاق با رنج قیمتی مشخص و محل مشخص بگیرید وتوسط اوبر یا هر چیز دیگری به محل جدید بروید بدون نیاز کسی...البته همه اینها برای کسی هست که اینجا آشنا نداره ...خدا کنه متوجه شده باشید و اگر نشدید باز هم درخدمتم.

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - behjan - 2016-06-01

باسلام خدمت دوستانی که در لس انجلس ساکن هستن من می توانم از هفته بازار لس انجلس در قسمت نیازمندیها اتاق یا آپارتمان از ایران اجاره کنم برای ماه ‎july‎ آیا بنظر شما که در ا م ر یک ا زندگی کردید و با تجربه هستید این آگهیها معتبر هستند وکسی از ایران تا حالا اینکاررا انجام داده با تشکر وعرض ارادت وآرزوی موفقیت شما

لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - peivandmhr - 2016-06-01

(2016-01-16 ساعت 11:11)Fatemehkhaef نوشته:  
(2011-12-22 ساعت 21:36)SDali.sh نوشته:  
(2011-10-19 ساعت 08:35)ziba_a نوشته:  سلام

یه جا با امکانات ساده اولی‌ که امن هم باشه برای مدت ۲ هفته در لوس انجلس برای اجاره کردن سراغ دارید دوستان؟البته ههولی وست وود.من یک نفرم.۴۰ سالمه.اگه متل یا سوئیت هم باشه خوب.

ضمنا من به طور توریستی اومدم آمریکا و الان نیویورک هستم.خیال دارم لس‌انجلس هم برم.رشتهٔ تحصیلیم هنر.لیسانس طراحی صحنه فوق لیسانس ادبیات نمایشی. رزومهٔ کاری خوبی‌ هم در زمینهٔ طراحی صحنه فیلم و تلویزیون دارم.به نظرتون برای دستیاری استاد و تحصیل در مقطع دکترا اقدام کنم؟یا دنبال کار باشم؟که بتونم بمونم.زبانم متوسط ولی‌ با این لهجه‌ها که اینجا دیدم گمونم از متوسط هم ضعیفتر و در حد کار راه اندزیه.آیا می‌تونم یه دورهٔ آموزشی زبان پیدا کنم که ارزون باشه؟ممنونم 
سلام میشه کسی رو معرفی کنید برای اجاره اپارتمان مبله برای حدود دو هفته
ممنون میشم

سام
من از ٦ جون تا ٨ اگوست دارم ميرم ايران و خونم رو أجاره ميدم .اپارتمان من ٢ خوابه هست وفول فرنيش ولي اگر كسي از دوستان بخواد به قيمّت خيلي مناسب و باور نكردني اجاره ميدم
در وودلندهيلز هست

لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - peivandmhr - 2016-06-01

(2016-05-16 ساعت 16:04)ekhtera2000 نوشته:  برای اجاره خانه سمت ایرواین و یا ولی کسی کامپلکسی می تواند راهنمایی کند؟

سلام
من عازم ايران هستم و اپارتمانم رو با تمام وسايل به صورت موقت ٢ ماهه با قيمّت بسيار مناسب به قيمتي كه خودم اجاره كردم اجاره ميدم .اپارتمان من در وودلندهيلز هست و از تاريخ ٦ جون تا ٨ اگوست مدت اجاره هست

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - behjat - 2016-06-01

(2016-06-01 ساعت 19:41)peivandmhr نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 16:04)ekhtera2000 نوشته:  برای اجاره خانه سمت ایرواین و یا ولی کسی کامپلکسی می تواند راهنمایی کند؟

سلام
من عازم ايران هستم و اپارتمانم رو با تمام وسايل به صورت موقت ٢ ماهه با قيمّت بسيار مناسب به قيمتي كه خودم اجاره كردم اجاره ميدم .اپارتمان من در وودلندهيلز هست و از تاريخ ٦ جون تا ٨ اگوست مدت اجاره هست

سلام ، ما از ۱۲ جولای وارد لس آنجلس میشیم، کاش شرایط زمانی شما با ما جور میشد، ولی بازهم از دوستان اگر مورد اجاره ای ترجیحا یک سوییت کوچک برای حداقل یکماه هم شده سراغ دارند،ممنون میشم منو در جریان بگذارند

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - shadi79 - 2016-06-02

سلام دوستان کسی وکیل می شناس لطفا پیام بدید اسم وشماره تلفن

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - amirali9051 - 2016-06-03

(2016-05-21 ساعت 10:09)hoorshid نوشته:  چه گرد و خاکی گرفته پیام های نخوندم انقدر درگیر زندگی شدم اینجا امشب بعد از ۹ ماه سر زدم به سایت.دوستان عزیز برای تازه وارد ها اگر کسی کمکی لازم داره راهنمایی میخواد من در خدمت ام.

افرین به این حسن رفتار و همراهی با کسایی که کمک نیاز دارن

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - amirali9051 - 2016-06-03

کسی میدونه بعد از گرفتن پاس سفید احتمال ابطال گرین کارت هست
یعنی موقعی که دوباره میخوایم بر گردیم امریکا احتمال گرفتن وابطال گرین کارت توسط افیسر فرودگاه هست؟
به ریسکش می ارزه گرفتن پاس سفید؟

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - abonayer - 2016-06-13

دوست عزیز اگر به سایت رسمی وزارت امور خارجه مراجعه فرمایید که باgov.com تمام میشود ملاحظه میفرمایید که به اصطلاح پاس سفید برای افرادی هست که بنا به دلایلی با داشتن گرین کارت نمیتوانند در امریکا زندگی کنند واین مجوز بیرون از خاک این کشور را به شما میدهد وکاملا قانونی و رسمی و

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - abonayer - 2016-06-13

میباشد ولی زمان دقیقی برای اتمام آن مشخص نشده و طبق قوانین حداکثر تا دوسال به شما اجازه میدهد ولی به طور یقین زمانی مشخص نکرده.

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - Atknow - 2016-06-13

عزیزان ارزانترین خانه ای که برای دانشجو بخواد پیدا بشه ماهی چقدر هست اجارش؟
و اگر بخوایم تو یک خونه زندگی نکنیم چی؟ یعنی share نباشیم بقیه اتاق ها رو با بقیه؟
کدام محله؟ و از توی همون سایت معروف پیدا باید کرد یا روزنامه؟؟

ممنون

RE: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - pupak - 2016-06-19

سلام مهاجرسرایی های عزیز.در مورد بازکردن حساب بانکی در همون روز اول و بدون داشتن ssn آیا می توانم با استفاده از پاسپورت و گواهینامه بین المللی به عنوان مدارک شناسایی برای آدرس همان آدرس هتل محل اقامتم را بدهم؟ایا BOAیا بانک های دیگر با آدرس (هتل)برایم حساب باز می کنند؟