مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-02-07

(2011-02-07 ساعت 15:57)mohammad6421 نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون . من هفته گذشته کلیر شدم . میخواستم ازتون بپرسم که از زمانی که مجددا به سفارت در آنکارا مراجعه کنم چه مدت طول می کشه که بهم ویزا بدن ؟ ضمن اینکه من فرم های اسپانسرو دفعه قبل نبرده بودم که گفتن بیار .
و اینکه چیز خاصی هست که باید بدونم یا انجام بدم در این مرحله ؟
ممنون از راهنمایتون
مبارکه. پس از تحویل مدارک 2 تا 4 روز( اکثرا"2روز) طول میکشه ویزاتون بیاد.مدارکی که در برگه آبی بعنوان نقص مدارک تیک خورده را باید ببرید.
لطف کنید اطلاعاتتان را جهت ثبت در جدول 2011 برای free-free بصورت پیام خصوصی ارسال کنید.موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-02-07

(2011-02-06 ساعت 16:12)ehsan_gh نوشته:  من تازه از مصاحبه اومدم و تو کف این 9 سوال هستم.ممکنه یکی کمکم کنه؟.رزومه باید فرمت خاصی داشته باشه؟جواب سوالات تحت چه فرمتی باید ارسال بشن؟برای تمام افراد باید جدا گانه سوالات رو جواب داد و ارسال کرد؟چقدر فرصت هست برای ارسالش؟ ممنون

دوست عزيز شما هيچ اطلاعاتي به جدول 2011 در يك نگاه ندادي. اينهمه هم ما هي مي گيم كه اطلاعاتتونو بفرستين. خواهش مي كنيم بعد وقتي كه گير ميوفتين بدو بدو ميان اينجا كه بله من گير كردم و ... .
دوستان عزيز اگر انتظار كمك دارين به خواهش دوستاي خودتون هم احترام بذاريد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-02-07

(2011-02-07 ساعت 12:49)Ehsan2011 نوشته:  
(2011-02-07 ساعت 09:07)javidk نوشته:  دوستان عزیزم سلام.
به توصیه ی دوستمون mitr.p عزیز آواتارم رو تغییر میدم.
در ضمن همون جوری که در پایین و در قسمت امضاءِ میبینید من هم به 90 روز رسیدم! Sad
امیدوارم که روزهای انتظار به عدد 3 رقمی نرسه و زودتر قال قضیه کنده بشه.

javidkعزیز

فکر میکنی‌ چرا اینقدر طول کشیده، من کیسم بالاست و نگران هستم که همین اتفاق برای منم بیفته، که اگه بیفته فکر نمیکنم ویزا را بگیرم

با سلام دوست عزيز از شما در جدول 2011 هيچ اطلاعاتي وجود ندارد لطفا اطلاعات خود را به فري فري ارسال فرماييد.
(2011-02-07 ساعت 15:57)mohammad6421 نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون . من هفته گذشته کلیر شدم . میخواستم ازتون بپرسم که از زمانی که مجددا به سفارت در آنکارا مراجعه کنم چه مدت طول می کشه که بهم ویزا بدن ؟ ضمن اینکه من فرم های اسپانسرو دفعه قبل نبرده بودم که گفتن بیار .
ممنون از راهنمایتون

با سلام و تبريك دوست عزيز از شما اطلاعاتي در جدول 2011 وجود ندارد حالا هم كه به سلامتي موفق شدين اطلاعات خودتونو به فري فري ارسال خصوصي نماييد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-02-08

سلام دوستان
متاسفانه باید به اطلاع برسانم که ترانه و مادرشون در مصاحبه رد شده اندSad(((

تماس تلفنی ایشان فقط سه چهار ثانیه طول کشید و همین جمله رو گفتند:"ما رو رد کردند!"

به هر حال منتظر اطلاعات بیشتر می مونیم و امیدواریم راهی برای نجات این کیس وجود داشته باشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - elena - 2011-02-08

[quote='User' pid='96272' dateline='1297142059']
سلام دوستان
سلام
از قبل مشکلی در مدارک یا ثبت نام داشتند یا نه ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-02-08

جدا" از شنیدن این خبر متاسف شدم.بنده در جریان کیس ایشان و علت رد شدن اونها نیستم.اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره،لطفا"لطفا" بگه که چی شده.
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - لیلا ج - 2011-02-08

خدا بهشون صبر بده..

RE: کلیرنس برندگان 2011 - t74 - 2011-02-08

دوست عزيز JAVID K ببخشيد كه خيلي دير شد
يك هفته قبل از اينكه جواب ready در سايت بياد در همون سايت زده بود كه more information required كه در توضيح ليست سفرامونو خواستن و بعد از اينكه ما جواب داديم 7 روز بعد جواب آماده بودن اومد.كلاً 74-75 روز طول كشيد.
اما دريغ از شانس بد.. به شما خصوصي پيام مي دم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-08

(2011-02-08 ساعت 09:44)User نوشته:  سلام دوستان

تماس تلفنی ایشان فقط سه چهار ثانیه طول کشید و همین جمله رو گفتند:"ما رو رد کردند!"

به هر حال منتظر اطلاعات بیشتر می مونیم و امیدواریم راهی برای نجات این کیس وجود داشته باشه.

من هم به نوبه خودم خیلی خیلی ناراحت شدم از شنیدن این موضوع.
به نظرم چون هم ترانه برنده شده و هم مادرش و چون ترانه توی دو تا کیس بوده و این خلاف مقررات کی سی سی هستش، به همین دلیل کیس اونها رد شده. بهر حال صمیمانه امیدوارم که مشکلشون برطرف بشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tamanna - 2011-02-08

ممنون از راهنمایتون

سلام.من واقعا جریان این فرم 9سوالیرو متوجه نمیشم.کی باید این فرم رو برای سفارت فرستاد؟البته اینم بگم که هنوز نامه ی دوم برام نیومدهSad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-02-08

تبریک میگم دوست عزیز
معمولا" 3-4 روز بیشتر از زمانی که پاسپورتها رو تحویل سفارت بدین طول نمیکشه.نه فقط اون چیزایی که ازت خواستن رو ببر.ایمیل اونهارو هم پرینت داشته باش.ضرر نداره.
هیچ کار خاصی هم نباید انجام بدی.با خیال راحت برو آنکارا و ویزا رو بگیر.
موفق باشین
فرم 9 سووالی مربوط به زمان مصاحبه است.اون موقع آفیسر به شما میگه که فرم رو پر کن یا اینکه برو ups و حالشو ببر و یا اینکه بدون فرم مراحل اداریت رو طی کن.
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-02-08

برنده مادر ایشان بودند.
هنگام ثبت نام در ثبت تاریخ تولد اشتباه داشتند. بعدا به اطلاع کی سی سی رسانده بودند.
اما در نامه مصاحبه نام ایشان ذکر نشده بود.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-08

(2011-02-08 ساعت 11:26)javidk نوشته:  به هر حال منتظر اطلاعات بیشتر می مونیم و امیدواریم راهی برای نجات این کیس وجود داشته باشه.

به نظرم چون هم ترانه برنده شده و هم مادرش و چون ترانه توی دو تا کیس بوده و این خلاف مقررات کی سی سی هستش، به همین دلیل کیس اونها رد شده. بهر حال صمیمانه امیدوارم که مشکلشون برطرف بشه.
[/quote]
منظور شما را درست نفهميدم اگر ترانه سنش بين 18 تا 21 سال باشه مي توستنه هم جدا ثبت نام كنه هم با مادرش. مثل زن و شوهر ها.
پس فكر نكنم اين علت ردشدن كيسشون باشه.
در هرصورت اميدوارم كه بشه يك كاري كرد. من منتظر گرفتن ويزاي يكضرب ترانه و مادرشون بودم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - clear - 2011-02-08

[quote='User' pid='96298' dateline='1297154223']
برنده مادر ایشان بودند.
هنگام ثبت نام در ثبت ...
user جان اطلاعات دقیق تر می دهید ؟ ترسیدیم ... انشاالله مشکلشون حل بشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-02-08

(2011-02-08 ساعت 12:38)DLT نوشته:  تبریک میگم دوست عزیز
معمولا" 3-4 روز بیشتر از زمانی که پاسپورتها رو تحویل سفارت بدین طول نمیکشه.نه فقط اون چیزایی که ازت خواستن رو ببر.ایمیل اونهارو هم پرینت داشته باش.ضرر نداره.
هیچ کار خاصی هم نباید انجام بدی.با خیال راحت برو آنکارا و ویزا رو بگیر.
موفق باشین
فرم 9 سووالی مربوط به زمان مصاحبه است.اون موقع آفیسر به شما میگه که فرم رو پر کن یا اینکه برو ups و حالشو ببر و یا اینکه بدون فرم مراحل اداریت رو طی کن.
موفق باشین

DLT جان به کی تبریک گفتی؟! لا اقل اسمشو بیار تا اشتباه نشه.
ما که در بهت و ناراحتی رد شدن کیس ترانه خانم هستیم. Sad