مهاجرسرا
انرژی مثبت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-59.html)
+--- موضوع: انرژی مثبت (/thread-2240.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: انرژی مثبت - soltan - 2010-05-04

ما زنده به آنیم که ارام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

پس با شور و اشتیاق هدف رو دنبال کنیم

حتما موفق میشیم

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-04

* اگر ذهن خود را رها کنی, می بینی که عین قطار در حال حرکت است. می تواند تو را به سوی افکار گذشته ات ببرد و سپس با گرفتن وقایع گذشته, تو را به افکار آینده ات برساند و آن ها را برایت پیش افکنی کند. آن افکارِ مهار نشدنی خودشان هم خلاق هستند. وقتی آگاه باشی ,یعنی این که در زمان حال هستی و می دانی که چه فکری بکنی. تو کنترل افکارت را داری, و کل قدرتِ تو در همین است.*

14 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-05

* تو با استفاده از قانون جذب می توانی کل زندگی خود را پیشاپیش خلق کنی, از همین حالا و با همین کاری که امروز انجام خواهی داد.* Smile

15 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - loony - 2010-05-05

تا زمانی که توانایی تصور آرزو ها و هدفهایتان را از دست نداده اید می توانید آنها را به دست آورید.(ج. برناردشاو)
به سحر نمیتوان رسید مگر با گذر از شب.
سعادت در خانه همه را میزند کسی سعادتمند میشود که در را بگشاید.

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-06

* این که بشر می تواند خودش را تغییر دهد... و ارباب سرنوشت خود باشد, نتیجه ی داشتن ذهنی هوشیار برای درک قدرت تفکر درست است.*
کریستین لارسون

16 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-07

* هر چه در مورد احساس خود آگاه تر شوی، بیشتر مراقب کلام و افکارت خواهی شد و کار به مراتب آسان تر می شود. بنابراین وقتی می شنوی که از درون چیزی را که نمی خواهی طلب می کنی، فوری چیزی را که می خواهی جایگزین آن می سازی.
مثلا مردم از جمله ی "خسته ام" زیاد استفاده می کنند. اگر تو این حرف را در ابتدای روز بزنی ، درواقع، روز سخت و خسته کننده ای را به کائنات سفارش داده ای. بنابراین، فوری با جمله ی" هم اکنون انرژی نا محدود را به سوی خود جذب می کنم. هر لحظه احساس انرژی بیشتری می کنم. حال وهوای معرکه ای دارم" را به کار ببر.
تمام قدرت تو در رابطه با قانون جذب همین حالا است و اگر احساسی شدید در رابطه با خواسته ات داشته باشی، می توانی همه چیز را تغییر دهی.*

17 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-08

بايد پارو نزد وا داد ، بايد دل رو به دريا داد . خودش مي بردد هرجا دلش خواست ، به هرجا برد بدون ساحل همون جاست...

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-08

* آگاهی از راز و استفاده ی عمدی از قانون جذب در هر موردی کاربرد دارد. این قضیه،برای هر آنچه می خواهی به دست آوری روندی مشابه دارد و حتی پول هم در این میان استثنا نیست!*

18 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - soltan - 2010-05-09

یه ضرب المثل ترکیه ای هست که میگه
اول اسبت رو یه جا محکم ببند بعد به خدا توکل کن

شما هم مقدمات رفتن رو آماده کنید حتما اسمتون در میاد

اگر واقعا دوست دارید که برید مثل بچه های قبول شده خودتونو آماده کنید

من هنوز اسمم در نیومده اما مدارکم آمادس

پس می دونم یه روزی نوبت منم میرسه

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-09

* همه چیزِ خوب مدام به همه می رسد. تو در خلق زندگی خودت حق انتخاب داری. وقتی با هر چیز خوبی هماهنگ باشی، فرصتی ایجاد می کنی تا خوبی ها را به زندگی ات وارد کنی. از طرفی، می توانی رابطه ات را با آنها قطع کنی. حق انتخاب با خودت است.*

19 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-10

* راجع به هر آنچه در خواست کرده ای فکر کن ومطمئن بشو که اقدامات تو بازتابی از همان چیزی است که توقع دریافت کردنش را داری، ونه متناقض با آن. طوری رفتار کن که انگار هم اکنون آن را دریافت کرده ای. دقیقا همان کاری را انجام بده که اگر قرار بود همین امروز آن را دریافت کنی، می کردی. در زندگی ات کارهایی را انجام بده که منعکس کننده ی آن خواسته ی قدرتمند باشند. برای دریافت خواسته هایت جا باز کن. با این کار، علامت نیرومند توقع داشتن را از خودت ساطع می کنی.*

20 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-11

مقداري زياد انر‍ژي مثبت ...

RE: انرژی مثبت - ساشا - 2010-05-11

حتما همه فیلم راز رو دیدید. من در اون فیلم از صحبتهای خانم ایستر هیکس خیلی خوشم اومد و تونستم سایت رسمی شون the teachings of Abraham رو پیدا کنم به نظرم کسانی که علاقه دارند می تونند وارد این سایت بشن و ازش لذت ببرند.
http://www.abraham-hicks.com/lawofattractionsource/index.php

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-12

* وقتی با خودت رفتاری را که دوست داری دیگران با تو داشته باشند، نداری،هرگز نمی توانی اوضاع را تغییر دهی.*

21 اردیبهشت_روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - cky - 2010-05-12

انسان باید به اندازه اى براى خود امیدسازى کند که به مرز خیالپردازى نرسد. باید مرز بین امیدوارى و خوش خیالى را بخوبى دانست تا یکى از آنها در جاى دیگرى قرار نگیرد.زندگی با امید داشتن ممکن می شود