مهاجرسرا
هرچه می خواهد دل تنگت بگو - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: شرکت در گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-60.html)
+----- موضوع: هرچه می خواهد دل تنگت بگو (/thread-2584.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - keivan - 2010-05-19

(2010-05-19 ساعت 18:16)loony نوشته:  من فکر کنم که مدیران خیلی بهتر میدونن که چه کسی داره حرف حسابی میزنه و چه کسی نه و قصد هم ندارند مردم آزاری کنند. اما در مورد این سایتهایی که پول میگیرند و برای آدمهای بیچاره ثبت نام میکنند. اولا که این سایت که آقا shervin معرفی کردند یکی از این سایتهاست و اطلاعاتی هم اگه توش باشه در مورد برندگانی است که توسط این سایت ثبت نام کردند. دوم اینکه من توی یک سایتی که مسءولش هم اصفهانیست دیدم که اطلاعات غلطی در مورد عکس داده است. همین الان هم اگر برید و لاتاری ۲۰۱۱ را توی گوگل سرچ کنید همون صفحه اول میاردش. نوشته که عکس یا سیاه سفید ۸ بیت یا رنگی ۱۶ بیت. در حالیکه در شرایط عکس در خود سایت دقیقا نوشته: عکس حتما باید رنگی باشد و ۲۴ بیتRGB که اگه اطلاعات گرافیکی هم بخواین چون من کارم این هست میدم وبعدش نوشته که عکسهای سیاه و سفید ۸ بیت و رنگی ۱۶ بیت مورد پذیرش قرار نمیگیرند و کیس حذف خواهد شد! تو رو خدا خودتون رو دست این آدمهای جیب بر ندهید. من توی سایت forum. immigritionخوندم یک نفر اوکراینی از طریق این سایتها برنده شده بود و حالا ازش باج میخواستند که نامه را بدهند چون confirmation number هم نداشت هیچ طور نمیتونه بفهمه که اونها راست میگن یا دروغ و خلاصه اینکه سر کیسه هم شد! در ضمن وقتی اطلاعاتتون را این جور شرکتها دارند ممکنه از روی بدجنسی هم که شده سالهای بعد کیستونو کنسل کنن یعنی براتون دوبار ثبت نام کنن! من از مدیرهای مهترم که در این ایام به فکر اطلاعاتی که در اختیار بچه ها قرار میگیره هستند متشکرم.

با همه چیزایی که شما گفتی موافقم ولی یه نکته ای هست. کسی که گول اینجور کارا رومیخوره حقشه هر بلایی سرش بیاد. پر کردن فرم ها نیاز به دانش بالای زبان یا کامپیوتر نداره، دیگه الان تو هر خانواده یکی پیدا میشه که بلد باشه فرق اینترنت با ژامبون گوشت چیه. فوقش برای تنظیم عکس اگه مشکل داره بره عکاسی بگه واسه لاتاری میخوام خودشون عکس رو 600*600 کراپ میکنن و تحویل میدن. دیگه قصابی محل ما هم اینو میدونه !
بعضیا (ببخشیدا) تنشون میخاره واسه کارای غیر عادی و مسیرهای اعجاب انگیزناک، فکر میکنن اگه برن تو این سایتا ثبت نام کنن، ثبت ویژه میشن (مثل ساندویچ ویژه با قارچ و پنیر پیتزا) و شانسشون میشه 120% (برره ای حساب کردم Big Grin )
پس شما خودشو ناراحت نکن ، خلایق هر چه لایق!
فقط با یکی از حرفات مخالفم اون هم مهترم است Big Grin البته چون ه با ح یک کلید فاصله داره با پارتی بازی نیم نمره ازت کم میکنم Wink

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - Elf - 2010-05-20

بحث بي خودي....

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - mehran61 - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 02:17)Elf نوشته:  بحث بي خودي....

البته خیلی هم بی خودی نیست چون هنوزم که هنوزه خیلی ها میرن توسایت های سودجو مشخصاتشون رو میدن حداقل 70 تا 120 هزار تومن هم بابت ثبت نامشون پول پرداخت می کنند که باید با اطلاع رسانی و کمک به این بچه ها اون ها رو از اشتباهشون مطلع کرد.

(2010-05-19 ساعت 18:59)keivan نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 18:16)loony نوشته:  من فکر کنم که مدیران خیلی بهتر میدونن که چه کسی داره حرف حسابی میزنه و چه کسی نه و قصد هم ندارند مردم آزاری کنند. اما در مورد این سایتهایی که پول میگیرند و برای آدمهای بیچاره ثبت نام میکنند. اولا که این سایت که آقا shervin معرفی کردند یکی از این سایتهاست و اطلاعاتی هم اگه توش باشه در مورد برندگانی است که توسط این سایت ثبت نام کردند. دوم اینکه من توی یک سایتی که مسءولش هم اصفهانیست دیدم که اطلاعات غلطی در مورد عکس داده است. همین الان هم اگر برید و لاتاری ۲۰۱۱ را توی گوگل سرچ کنید همون صفحه اول میاردش. نوشته که عکس یا سیاه سفید ۸ بیت یا رنگی ۱۶ بیت. در حالیکه در شرایط عکس در خود سایت دقیقا نوشته: عکس حتما باید رنگی باشد و ۲۴ بیتRGB که اگه اطلاعات گرافیکی هم بخواین چون من کارم این هست میدم وبعدش نوشته که عکسهای سیاه و سفید ۸ بیت و رنگی ۱۶ بیت مورد پذیرش قرار نمیگیرند و کیس حذف خواهد شد! تو رو خدا خودتون رو دست این آدمهای جیب بر ندهید. من توی سایت forum. immigritionخوندم یک نفر اوکراینی از طریق این سایتها برنده شده بود و حالا ازش باج میخواستند که نامه را بدهند چون confirmation number هم نداشت هیچ طور نمیتونه بفهمه که اونها راست میگن یا دروغ و خلاصه اینکه سر کیسه هم شد! در ضمن وقتی اطلاعاتتون را این جور شرکتها دارند ممکنه از روی بدجنسی هم که شده سالهای بعد کیستونو کنسل کنن یعنی براتون دوبار ثبت نام کنن! من از مدیرهای مهترم که در این ایام به فکر اطلاعاتی که در اختیار بچه ها قرار میگیره هستند متشکرم.

با همه چیزایی که شما گفتی موافقم ولی یه نکته ای هست. کسی که گول اینجور کارا رومیخوره حقشه هر بلایی سرش بیاد. پر کردن فرم ها نیاز به دانش بالای زبان یا کامپیوتر نداره، دیگه الان تو هر خانواده یکی پیدا میشه که بلد باشه فرق اینترنت با ژامبون گوشت چیه. فوقش برای تنظیم عکس اگه مشکل داره بره عکاسی بگه واسه لاتاری میخوام خودشون عکس رو 600*600 کراپ میکنن و تحویل میدن. دیگه قصابی محل ما هم اینو میدونه !
بعضیا (ببخشیدا) تنشون میخاره واسه کارای غیر عادی و مسیرهای اعجاب انگیزناک، فکر میکنن اگه برن تو این سایتا ثبت نام کنن، ثبت ویژه میشن (مثل ساندویچ ویژه با قارچ و پنیر پیتزا) و شانسشون میشه 120% (برره ای حساب کردم Big Grin )
پس شما خودشو ناراحت نکن ، خلایق هر چه لایق!
فقط با یکی از حرفات مخالفم اون هم مهترم است Big Grin البته چون ه با ح یک کلید فاصله داره با پارتی بازی نیم نمره ازت کم میکنم Wink

دوست خوبم من از سال 72 کامپیوتر جلو دستم بوده از سال 75 به این ور برنامه نویسی کردم از سال 80 به بعد از اینترنت استفاده کردم زبانم هم در حد دست و پا زدن بد نیست اما نکته اینه که تا یکی دو سال پیش من هم وارد این سایت ها میشدم درسته هیچوقت اطلاعاتم رو بهشون ندادم اما نمی دونستم واقعیت چیه؟! اینقدر این سایت ها حرف های دروغ و وعده و وعید توشون هست که آدم رو سردرگم می کنند. مثلاً تو یکی از این سایت ها(مثل خیلی های دیگه) نوشته شما برای ثبت نام فقط 30 دقیقه زمان دارید وگرنه کیستون کنسل میشه و فرصت شرکت در لاتاری رو از دست میدید!!! در حالی که واقعیت اینه که اگه از 30 دقیقه بیشتر بشه درسته ثبت نام کنسل میشه ولی همون لحظه میتونید برای یه ثبت نام جدید اقدام کنید و تا لحظه ای که کانفیرمیشن نامبر رو نگرفتید میتونید بازم سعی کنید. خب همه این ها رو چطور میشه فهمید شاید میگید باید توضیحات ثبت نام رو توسایت لاتاری خوند. بله حرفتون درسته اما جالب اینه که اولاً خیلی ها اصلاً آدرسش رو نمی دونند بعضی هام نوشته ها و توضیحات رو میخونند ولی ممکنه تفسیر غلطی از بحث ها داشته باشند. درنتیجه فکر نمی کنم اگر کسی مبتدی تو ثبت نام کردن مشکل داشته باشه درست باشه بیایم مسخرش کنیم مثل فرمایش های شما در مورد قصاب و ... . هر کسی ممکنه اشتباه کنه و کسی که روز اولشه وارد بحث های لاتاری میشه قرار نیست مثل کسانی که سال هاست تو این کار هستند تجربه و اطلاعات داشته باشه. ثبت نام در لاتاری کار سختی نیست اما یه سری نکات ریز داره و کسی که از بعضی از این نکات بی اطلاع باشه شایسته مسخره شدن نیست چرا که هر مقوله ای به همین صورته و هر آدمی روز اول وارد هر کاری میشه قرار نیست باتجربه باشه. باید کمک کرد و بر اساس همین روندی که دو سه ساله در مهاجرسرا شروع شده افراد تازه وارد رو یاری کرد که گول افراد و سایت های سودجو رو نخورند. مسخره کردن مبتدی ها فقط و فقط باعث سرخوردگی اونها و تمایل بیشترشون به سمت افراد سودجو میشه چراکه واقعاً باور می کنند که تو این کار خنگ هستند و خودشون از عهدش برنمیان.

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - keivan - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 08:47)mehran61 نوشته:  باید کمک کرد و بر اساس همین روندی که دو سه ساله در مهاجرسرا شروع شده افراد تازه وارد رو یاری کرد که گول افراد و سایت های سودجو رو نخورند. مسخره کردن مبتدی ها فقط و فقط باعث سرخوردگی اونها و تمایل بیشترشون به سمت افراد سودجو میشه چراکه واقعاً باور می کنند که تو این کار خنگ هستند و خودشون از عهدش برنمیان.

قصد من تمسخر دیگران نبود، خیلی کارها هست که خود آدم میتونه انجام بده ولی به دلایلی ترجیح میده که براش انجام بدن مثلا ممکنه من بتونم ماشینرو تعمیر کنم ولی هیچ وقت خودم رو درگیرش نمیکنم شاید هزینه اضافی برای تعمیر بدم ولی ترجیح میدم لباس خودم رو روغنی نکنم.
اما بعضی کارها اگر خود شخص امکان انجامش رو نداره حداقل اینه که با مطالعه به دیگران بسپاردش. مثل وکیل گرفتن. مشاوره از چندتا وکیل و مقایسه گفته ها خرجی نداره اما چشم بسته اعتماد کردن به اولی همیشه جواب خوبی نداده.
منم گفتم که تو هر خانواده حداقل یکی هست، الان خیلی از کافی نت ها هم با هزینه پائین جلوی چشم طرف اینکار رو انجام میدن تازه خیلیاشون هم همونجا عکس میگیرند. حالا اگه فرض کنیم که شخصی هیچ اطلاعاتی نداشته باشه و اهل اینترنت نباشه که بتونه یه سرچ انجام بده، نمیشه ازش پذیرفت که تو شهر هیچ جا رو ندیده باشه که اینکار رو انجام بدن.
موضوع بعد اینکه کسی که حوصله اینترنت نداره چه جوری میشه ازش انتظار داشت برای پر کردن یه فرم که 10 تا دونه سئوال توش هست بشینه یه فرومی مثل مهاجر سرا رو بخونه؟
طرف حرف من کسانی نبودن که بلد نیستند یا به علت اطلاعات اشتباه سردرگم شده اند، کسایی بودند که در عین واردی و مطلع بودن احساس میکنند اگر کار خودشون رو بسپارند دست این سایت ها شانس بیشتری می آورند، برای همین گفتم هر بلایی سرشون بیاد حقشونه، کسی که میخواد زرنگ بازی دربیاره باید حساب کلاه برداری این جور سایتا رو هم بکنه .
بین کسانی براشون فرم پر کردم 3 تا دانشجوی کامپیوتر بودند، ولی بهشون اصرار کردم که من فرمشون رو پر کنم چون میدونستم اگر خودشون پر کنن ممکنه یه جا رو اشتباه کنن.  همون جور که شما می فرمائید ریزه کاری هایی داره که فقط با دقیق خوندن اینستراکشن میشه بهش رسید، حرف من تمسخر مبتدی ها نبود، بلکه رد عملکرد کورکورانه و اعتماد بیجا بود. بازم شرمنده اگه لحنم باعث رنجش کسی شد. از این به بعد رعایت می کنم Wink

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - soltan - 2010-05-20

پروردگارا کدامین پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - mehran61 - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 10:45)soltan نوشته:  پروردگارا کدامین پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد

سلطان جان نگران نباش علی داره به خونش میرسه Cool Big Grin

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - Parandeye Mohajer - 2010-05-20

به نظر من همه ی کسایی که گول این سایت ها رو می خورن احمق نیستند(طبق فرمایشات برخی از دوستان)و من مطمئنم 99% اونا از روی بی اطلاعی و بی تجربگی این کار رو می کنند.خود من جز کساییم که همیشه تو زندگی بلند پرواز بودم و فکر آمریکا رفتن تو سرم بوده و بنا به دلایلی همیشه فکر می کردم که چه جوری می تونم ویزای آمریکا رو بگیرم (خب کسایی که می رن یا از نظر درسی و مدرکی خیلی شاخن و یا سرمایه و پول دارن و ...و مورد هایی که من تو سن 19 سالگی ههیچ کدومو نداشتم )و در رابطه با گرین کارد هم قبلا یه چیزایی شنیده بودم اما عمرا نمی دونستم که هر ساله قرعه کشی داره و به آدمای خوش شانس مفت و مجانی ویزا می ده . و ثبت نام خود من هم از طریق همین سایت ها بوده که دقیقا چند روز بعدش فهمیدم چه اشتباهی کردم !!!! اما اون لحظه ای که داشتم تو اینترنت وب گردی می کردم و لینک " قرعه کشی گرین کارد امریکا و اقامت دائم" رو برای اولین بار دیدم , اونقدر ذوق زده شدم که به محض ورود به سایت ثبت نام کردم !و برای 2 سالش 85000 تومان هم دادم!!!!چون تا اون لحظه چیزی در اون رابطه نشنیده بودم و مخم جواب نمی داد که بشینم تو نت سرچ کنم ببینم حالا بقیه چی می گن!واقعا افتضاحه که من از طریق اون سایت ثبت نام کردم, چون هم کلی پول دادم که تو اون زمان بهش احتیاج داشتم و هم الان کانفرمیشن نامبر ندارم و هم هیچ کدوم از موارد اون سایت مثلا ساپورت کردنشون(حالا اگه حرفاشون راست باشه)به دردم نمی خورد , چون فامیل نزدیک اونجا دارم...و اگه اینا رو اینجا دارم اعتراف می کنم تو سایتی که همه یا خیلی می دونن یا فکر می کنن که می دونن و زیادی شاخن ! به خاطر اینه که از زاویه نگاه خودمون در رابطه با بعضی از آدمها قضاوت نکنیم ...

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - cky - 2010-05-20

ببینید دوست الان این مهمه که شما دیگه فوت و فنش رو هم یاد گرفتین و می دونید چی کار کنید.من با امسال 2 سال هست که دارم شرکت میکنم و سال اول حتی سایت رو هم نمی دونستم ! وقتی ثبت نام کردم بعد از سرچ و اینا و خوندن کلی مطلب فهمیدم تازه داستان از چه قراره ! امسال هم عکس برای لاتاری انداختم و به عکاس گفتم که برای لاتاری می خواهم وقتی اومدم خونه دیدم عکس رو 500 در 500 انداخته ... ! خوب ببینید کسی که مبتدی باشه یا این نکته های ریز رو ندونه خیلی راحت هم پول اضافه میده و هم خیلی راحت حذف میشه .. پس اون تقصیری نداره.بالا هم اگه کسی گفته منظوری نداشته

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - loony - 2010-05-20

بچه های عزیز من فکر کنم از همتون سنم بالا تر باشه اما کلا ۳ سال ثبت نام کردم و تازه فهمیدم که ۱۶ سال این قرعه کشی انجام میشده و چند سالی هم هست که اینترنتی شده و همه گیر. اما تنها تجربه من است که به شما میگم حتی اگه عزیز ترین کسان در زندگی شما یک نظری دادند تا مطمءن نشدید انجامش ندید حتما مشورت کنید . اینجا هم سایتی است که بچه ها در واقع با هم مشورت می کنند و همدیگر را پشتیبانی می کنند. اگر کسی هم اطلاعاتی به کسی میدهد آدم باید قدردان باشد و به کسی توهین نکند. هرچند اول از همه باید مطمءن باشید که اطلاعات درست است که اینکار را مدیران یا هر کسی که اطلاعی در آن باب دارد زحمتش را میکشد. من خودم وقتی یکی از دوستان در لاتاری برنده شد تازه فهمیدم که چه خبره و حتی روی این را نداشتم که از دوستم بپرسم که چه طور ثبت نام کنم. بعد خودم توی اینترنت گشتم و سایتش را پیدا کردم اون زمان که من سایت را پیدا کردم هنوز هیچ سایت مهاجرسرایی نبود که اطلاعاتی بدهد و من خودم آدرس سایت را به خیلی ها دادم که حتی وقتی به یکی از آشناهایمان این را گفتم گفت من خودم میدونستم و چند سالی هم هست که هر سال شرکت می کنم اما خوب به کسی اطلاعاتی نداده بود. پس حالا که این سایت خوب در اختیار ماست. باید از بانی و بانیش متشکر باشیم و گوشه و کنایه نزنیم. به امید اینکه همه موفق باشید

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - atm849 - 2010-05-20

امروز زنگ زدم به دوستم کانادا ببینم نامه ای رسیده یا نه. گفت آره ولی گرین کارت آمریکا نیست گرین کارت تیمور شرقی را بردیBig Grin

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - hvm - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 11:54)HOLDON.K نوشته:  سلام مهاجرسرا...
حرفم به بحث بالایی اصلا ربط نداره...
دیشب خواب دیدم لاتاری برنده شدم ....بعد کارام و میکنم که برم بلاد کفر ...می بینم آمریکا اومده ایران....بعد میگم یعنییییی چییییی؟
آمریکا برو سر جات!!! بعد از یه یه بلند گو اعلام می شه که محاکمه ی بلاد کفر ساعت 6 عصر در میدان آزادی!!!
حالا من نمیدونم...شاید واقعیته؟ کسی خبری نداره ؟
حالا اگر راست باشه کی میخواد وکیل آمریکا بشه Tongue ؟
قدما به آدم منتظر میگفتند :
یا خودش می آید یا نامه اش
اما ما نمیخواهیم خودش بیاید
نامه اش بیاید کافیستBig Grin
ما میرویمWink

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - Ali Sepehr - 2010-05-20

استاد عزیز من که حاضرم SMS اش هم بیادTongueBig GrinTongueBig GrinTongueTongue

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - loony - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 21:02)sadra_sepehr نوشته:  استاد عزیز من که حاضرم SMS اش هم بیادTongueBig GrinTongueBig GrinTongueTongue

خوب شمارتو نو اینجا بنویسید ما بهتون sms میزنیم اگه خوشحال میشیدBig Grin

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - keivan - 2010-05-20

(2010-05-20 ساعت 11:58)Parandeye Mohajer نوشته:  به نظر من همه ی کسایی که گول این سایت ها رو می خورن احمق نیستند(طبق فرمایشات برخی از دوستان)و من مطمئنم 99% اونا از روی بی اطلاعی و بی تجربگی این کار رو می کنند.خود من جز کساییم که همیشه تو زندگی بلند پرواز بودم و فکر آمریکا رفتن تو سرم بوده و بنا به دلایلی همیشه فکر می کردم که چه جوری می تونم ویزای آمریکا رو بگیرم (خب کسایی که می رن یا از نظر درسی و مدرکی خیلی شاخن و یا سرمایه و پول دارن و ...و مورد هایی که من تو سن 19 سالگی ههیچ کدومو نداشتم )و در رابطه با گرین کارد هم قبلا یه چیزایی شنیده بودم اما عمرا نمی دونستم که هر ساله قرعه کشی داره و به آدمای خوش شانس مفت و مجانی ویزا می ده . و ثبت نام خود من هم از طریق همین سایت ها بوده که دقیقا چند روز بعدش فهمیدم چه اشتباهی کردم !!!! اما اون لحظه ای که داشتم تو اینترنت وب گردی می کردم و لینک " قرعه کشی گرین کارد امریکا و اقامت دائم" رو برای اولین بار دیدم , اونقدر ذوق زده شدم که به محض ورود به سایت ثبت نام کردم !و برای 2 سالش 85000 تومان هم دادم!!!!چون تا اون لحظه چیزی در اون رابطه نشنیده بودم و مخم جواب نمی داد که بشینم تو نت سرچ کنم ببینم حالا بقیه چی می گن!واقعا افتضاحه که من از طریق اون سایت ثبت نام کردم, چون هم کلی پول دادم که تو اون زمان بهش احتیاج داشتم و هم الان کانفرمیشن نامبر ندارم و هم هیچ کدوم از موارد اون سایت مثلا ساپورت کردنشون(حالا اگه حرفاشون راست باشه)به دردم نمی خورد , چون فامیل نزدیک اونجا دارم...و اگه اینا رو اینجا دارم اعتراف می کنم تو سایتی که همه یا خیلی می دونن یا فکر می کنن که می دونن و زیادی شاخن ! به خاطر اینه که از زاویه نگاه خودمون در رابطه با بعضی از آدمها قضاوت نکنیم ...

من که عذر خواهی کردم. شوخی هم قاطی داشت، آخه قارچ و پنیر من چه ربطی به حماقت داره؟ Big Grin
آخه خودم سال پیش یه حماقت (حماقت واژه ضعیفیه برای کاری که کردم) انجام دادم که حالا حالا ها باید بدوم بتونم ماسمالی اش کنم. برای همین دوست دارم بچه های دیگه یکم فکر کنن قبل از انجام هرکاری .
بازم اگه عذر خواهی کافی نیست، حاضرم تنبیه بشم Wink. گرین کارت بردم میدمش به شما برای جبران Big Grin
(2010-05-20 ساعت 19:50)atm849 نوشته:  امروز زنگ زدم به دوستم کانادا ببینم نامه ای رسیده یا نه. گفت آره ولی گرین کارت آمریکا نیست گرین کارت تیمور شرقی را بردیBig Grin

شما روز 42 تشریف نداشتید کل سایت رو گشتم. اول غیبت خودتون رو موجه کنید. بعد کانادا سرده با این سگای سورتمه نامه میبرند طول میکشه سگا هم گشنشون باشه نامه میدن میخورن، اونجا ها هم که سگ یخ میزنه با هواپیما نامه ها رو می برند می اندازند وسط دریاچه. شما امید به نامه نداشته باش تا 41 روز دیگه باید حرص بخوری بعد رو سایت ایشاا... می بینی که انتخاب شدی.

RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو - hassan1358arab - 2010-05-20

سلام به دوستان خودم

شنیدین میگن اواز دوهول از دور خوش است . حالا ایا در مورد امریکا هم میشه چنین استنباط کرد؟ یعنی بعد از چند سالی که از گرفتن گرین کارت گذشت و زندگی در امریکا رو هم تجربه کردیم به این روزهای انتظارمون خواهیم خندید یا نه؟