مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - smsaipa - 2011-02-12

دوستان سلام
من چند وقتیه که تو سایت غیر فعال بودم بخاطر کار و مشغله زیادم
مصاحبم انجام شده و 72 روز میگذره
این سایت آنکارا رو 3 هفته است چک میکنم اصلاً تغییر نکرده
اینجا تو مهاجرسرا آماری داریم از اینکه کی به کی این سایت به روز شده یا مثلاً هر چند وقت منتظر باشیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-12

(2011-02-12 ساعت 14:55)smsaipa نوشته:  دوستان سلام
اینجا تو مهاجرسرا آماری داریم از اینکه کی به کی این سایت به روز شده یا مثلاً هر چند وقت منتظر باشیم.

دوست عزیز معمولاً پنج شنبه ها و جمعه ها آپدیت می کنن و یه هفته درمیون.
به احتمال خیلی زیاد این هفته آپدیت میشه.

در ضمن غیبت داشتی کجا بودی؟ هان؟
غیبتت موجه بوده یا پیچونده بودی؟ Wink
ایشالله این هفته همه بچه ها کلیــــــــــــــر میشن.
موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-12

سلام
بعد از گذشته دوهفته از زمان ارسال جواب سوالها و رزومه ها،و با اینکه بعد از دوم بار میل زدن و جواب خواستن مبنی بر اینکه فرمها رسیده یا نه وجواب ندادن اونها به ما و بعدش هم راهنمایی ساتوسای عزیز و اینکه چطور بهشون میل بزنیم که جواب بدهند. خلاصه دیشب آنکارا ایمیل زد که فایلهاتون نرسیده ! اگر می خواهید که کارتون انجام بشه و به اصطلاح کلیر بشید رزومه ها و جواب سوالها را بفرستید. یعنی تا حالا کشک

RE: کلیرنس برندگان 2011 - smsaipa - 2011-02-12

(2011-02-12 ساعت 14:59)javidk نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 14:55)smsaipa نوشته:  دوستان سلام

دوست عزیز معمولاً پنج شنبه ها و جمعه ها آپدیت می کنن و یه هفته درمیون.
به احتمال خیلی زیاد این هفته آپدیت میشه.

در ضمن غیبت داشتی کجا بودی؟ هان؟
غیبتت موجه بوده یا پیچونده بودی؟ Wink
ایشالله این هفته همه بچه ها کلیــــــــــــــر میشن.
موفق باشید.

من همین جا بودم و هستم و خواهم بووووووود :-( البته تا کلیرنس

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-12

امروز 12 فوریه، ساعت به وقت تهران 17:50 دقیقه و به وقت آنکارا 16:20 دقیقه.

آسوده بخوابید که تمام سفارت خوابیدند!!! (از 4 فوریه خوابند هنوز...)

آسوده و تخت خوابیدند و توپ هم تکانشان نمی دهد...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-02-13

(2011-02-12 ساعت 16:38)arshida نوشته:  سلام
بعد از گذشته دوهفته از زمان ارسال جواب سوالها و رزومه ها،و با اینکه بعد از دوم بار میل زدن و جواب خواستن مبنی بر اینکه فرمها رسیده یا نه وجواب ندادن اونها به ما و بعدش هم راهنمایی ساتوسای عزیز و اینکه چطور بهشون میل بزنیم که جواب بدهند. خلاصه دیشب آنکارا ایمیل زد که فایلهاتون نرسیده ! اگر می خواهید که کارتون انجام بشه و به اصطلاح کلیر بشید رزومه ها و جواب سوالها را بفرستید. یعنی تا حالا کشک

برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد. یک هفته بعد از ارسال جواب ها، دوباره ایمیل زدند و جواب سوال ها را درخواست کردند. پیشنهاد می کنم دوستان جواب ها را در ایمیل (و نه به صورت ضمیمه) ارسال کنند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-13

(2011-02-13 ساعت 00:14)User نوشته:  

برای من هم دقیقا همین اتفاق افتاد. یک هفته بعد از ارسال جواب ها، دوباره ایمیل زدند و جواب سوال ها را درخواست کردند. پیشنهاد می کنم دوستان جواب ها را در ایمیل (و نه به صورت ضمیمه) ارسال کنند.

سلام
ما باز هم فايلها را به صورت ضميمه فرستاديمSad اخه يعني فايلها را پشت سر هم توي صفحه اصلي كپي مي كرديم . خوب اينطوري بهم نمي ريزه؟

راستي چند تا از دوستان هستند كه فايلها را ضميمه كرده باشه و براشون فرستاده باشه و اونها هم جواب داده باشند؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-02-13

من هم امیدوارم این هفته پروفسورهای مقیم آنکارا که به خواب زمستانی رفته اند، بیدار بشن و دل یه مشت مهاجر خسته دل و پریشون رو شاد کنن.
آما،آما،آمااااااا
این دوستان سفارتی که من و شما دیدیم،روی سنگ پای قزوین رو سفید کردن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-02-13

(2011-02-13 ساعت 10:23)arshida نوشته:  
(2011-02-13 ساعت 00:14)User نوشته:  

سلام
ما باز هم فايلها را به صورت ضميمه فرستاديمSad اخه يعني فايلها را پشت سر هم توي صفحه اصلي كپي مي كرديم . خوب اينطوري بهم نمي ريزه؟

راستي چند تا از دوستان هستند كه فايلها را ضميمه كرده باشه و براشون فرستاده باشه و اونها هم جواب داده باشند؟

ما دو روز بعد از مصاحبه جوابها رو در قالب 3 فایل word فرستادیم، بعد از مدتها پیگیری با ایمیل برای تأییدیه،5-24 روز طول کشید که دوباره همون سؤالات رو فرستادند(نه گفتن رسیده و نه رد کردند) ما هم این بار 3 فایل PDF فرستادیم که این بار تأیید کردند. حالا سؤالم از دوستان اینه که آیا از وقتی جوابو می گیرن شروع به تحقیق می کنن یا برقرار بوده؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - optoelec - 2011-02-13

(2011-02-12 ساعت 16:38)arshida نوشته:  چند تا از دوستان هستند كه فايلها را ضميمه كرده باشه و براشون فرستاده باشه و اونها هم جواب داده باشند؟

من attach کرده بودم و روز بعدش ایمیل اومد که مدارکتون بدستمون رسید و منتظر کلیرنس باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - suntino - 2011-02-14

(2011-02-13 ساعت 22:26)optoelec نوشته:  
(2011-02-12 ساعت 16:38)arshida نوشته:  چند تا از دوستان هستند كه فايلها را ضميمه كرده باشه و براشون فرستاده باشه و اونها هم جواب داده باشند؟

من attach کرده بودم و روز بعدش ایمیل اومد که مدارکتون بدستمون رسید و منتظر کلیرنس باشید.

من هم فايل ها رو الصاق كردم و همون روز برام ايميل اومد كه مدارك بدستشون رسيده و فرآيند كليرنس شروع ميشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - final destination - 2011-02-14

اين آقا "ابي گول" ايرانه.چطوره گروگان بگيريم و تا بولتن رو آپديت نكردن ولش نكنيمBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - loveusa2010 - 2011-02-14

سلام دوستان

انکارا اپدیت کرده بشتابید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rokmita - 2011-02-14

دوستان سایت بروز شد . ضمنا ما هم کلیر شدیم......Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - final destination - 2011-02-14

صحبت گروگانگيري كردم ترسيدن و بلافاصله آپ كردنTongue