مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - leila.e - 2013-03-01

(2013-02-27 ساعت 14:47)piboo نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 10:45)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.

دوست عزیز نگران نباش من هم دقیقا مثل شما یک ماه بعد از ارسال مدارک نامه رسید مدارک رو گرفتم بعد از اون هم با وجود ارسال چک340 دلاری گفتند که مبلغ چک ارسالی درست نیست و80 دلار دیگه فرستادیم فکر کنم اونها درست دقت نمیکنن که کیس نامزدی هست یا ازدواج در هر صورت نگران نباش

ممنون دوست عزیز. 2 روز پیش بالاخره اومد. الانم خیلی خوشحالم.فعلا خیالم راحت شده.
اگه چیزی بخوان خدایی نکرده( به دلیل نقص پرونده) میل میزنن یا تو سایت سفارت که شماره مونو میتونیم چک کنیم میزنن؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahnazii - 2013-03-01

دوستان عزیز اگه بعد از گرفتن ویزای لاتاری ازدواج کنیم چقدر طول میشه تا ویزا برای همسر صادر بشه؟؟Shy

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - MaraL123 - 2013-03-01

سلام به همگي،من تازه اين سايت رو پيدا كردم و ازش كلي اطلاعات مفيد كسب كردم.مرسي ازتونWink

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - الهه سابق - 2013-03-01

مهناز جان 2.5 الی 3 سال از زمانی که برای همسرتون اقدام میکنید طول میکشه
اگه هنوز مصاحبه نرفتید و ویزا نگرفتید و ازدواج هم کردید، اگه همین الان به KCC و سفارت اطلاع بدید، روز مصاحبه همراه همسرتون تشریف میبرید و ویزای ایشون هم صادر میشه. اما اگه روز مصاحبه نرید، دیگه هیچی

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - piboo - 2013-03-02

(2013-03-01 ساعت 11:57)leila.e نوشته:  
(2013-02-27 ساعت 14:47)piboo نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 10:45)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان
من اصلا حال و روز خوبی ندارم. بیشتر از 1 ماهه از ارسال مدارک اولیه مون میگذره.
حدود 10 روز هم هست به این آدرس ncsc_customerconnect@uscis.dhs.gov میل زده نامزدم ولی دریغ از کوچکترین چیزی که برای ما بیاد که بدونیم مدارکمون رسیده یا نه.
کجا رفته. چی شده.... ما هنوز رسید نامبر نداریم بعد از 1 ماه.
تو رو خدا یکی بگه چه جوری میتونیم پیگیری کنیم؟ من واقعا نگرانم.بهم ریختم.

دوست عزیز نگران نباش من هم دقیقا مثل شما یک ماه بعد از ارسال مدارک نامه رسید مدارک رو گرفتم بعد از اون هم با وجود ارسال چک340 دلاری گفتند که مبلغ چک ارسالی درست نیست و80 دلار دیگه فرستادیم فکر کنم اونها درست دقت نمیکنن که کیس نامزدی هست یا ازدواج در هر صورت نگران نباش

ممنون دوست عزیز. 2 روز پیش بالاخره اومد. الانم خیلی خوشحالم.فعلا خیالم راحت شده.
اگه چیزی بخوان خدایی نکرده( به دلیل نقص پرونده) میل میزنن یا تو سایت سفارت که شماره مونو میتونیم چک کنیم میزنن؟

اگر یه وقت مشکلی باشه با نامه خبر میدن .من تو نامه رسید نامبر رو اعلام کرده بودن نوشته بود محل تولد نوشته نشده که مجدد براشون فرستادیم در کل خیلی گیج هستندBig Grin

با سلام
دوستان کسی اطلاع داره کسانی که دسامبر اقدام کردن چه تاریخی احتمالا اپروو میشند؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - leila.e - 2013-03-02

اگر یه وقت مشکلی باشه با نامه خبر میدن .من تو نامه رسید نامبر رو اعلام کرده بودن نوشته بود محل تولد نوشته نشده که مجدد براشون فرستادیم در کل خیلی گیج هستندBig Grin

با سلام
دوستان کسی اطلاع داره کسانی که دسامبر اقدام کردن چه تاریخی احتمالا اپروو میشند؟
[/quote]

مرسی

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - sara mas - 2013-03-02

سلام به همه

من امروز از دوبی‌ اومدم. ویزا هم ۱ ضرب گرفتممممممممم

بچه‌ها واقعا مصاحبه هیچی‌ نیست. هر کسی‌ میره برمی‌گرده همینو میگه ولی‌ کسی‌ که منتظره باز هم استرس داره. اما واقعا مصاحبش فقط فرمالیتست. از من هیچی‌ نگرفت نگاه کنه. کلی‌ چت، پرینت تلفن، ایمیل، عکس، نامه ... برده بودم ببینه ولی‌ هیچی‌ نخواست.

فقط پرسید چطوری آشنا شدین، اون چطوری رفته اونجا و الان چی‌ کار میکنه. چند تا سوال هم در مورد خودم کرد که کجا درس خوندم و چی‌ خوندم، الان چی‌ کار می‌کنم. همین

خیلی‌ راحته. ایشالا همتون به زودی ۱ ضرب ویزا بگیرین

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - houmanmir - 2013-03-02

(2013-03-02 ساعت 17:14)sara mas نوشته:  سلام به همه

من امروز از دوبی‌ اومدم. ویزا هم ۱ ضرب گرفتممممممممم

بچه‌ها واقعا مصاحبه هیچی‌ نیست. هر کسی‌ میره برمی‌گرده همینو میگه ولی‌ کسی‌ که منتظره باز هم استرس داره. اما واقعا مصاحبش فقط فرمالیتست. از من هیچی‌ نگرفت نگاه کنه. کلی‌ چت، پرینت تلفن، ایمیل، عکس، نامه ... برده بودم ببینه ولی‌ هیچی‌ نخواست.

فقط پرسید چطوری آشنا شدین، اون چطوری رفته اونجا و الان چی‌ کار میکنه. چند تا سوال هم در مورد خودم کرد که کجا درس خوندم و چی‌ خوندم، الان چی‌ کار می‌کنم. همین

خیلی‌ راحته. ایشالا همتون به زودی ۱ ضرب ویزا بگیرین

خیلی خیلی مبارکتون باشه Smile

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - الهه سابق - 2013-03-02

خداروشکر سارا جان
هورااااااااااااااااااااااا به افتخار سارای گل

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - dinadino228 - 2013-03-02

سارا جون، خیلی زیاددددد تبرررررررریک......SmileBig GrinBig Grin
و خوش به حالت... Tongue

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - piboo - 2013-03-02

تبریک میگم سارا جان وبرات ارزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی دارم

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - shadzad - 2013-03-02

تبریککککک سارا جان، چه خبر خوبییی Smile

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - arian307 - 2013-03-02

ضمن تبریکات بسیار به سارای گل .. از همه ی دوستانی که تبریک گفتن استدعا دارم به لعنت هم به شانس من بفرستن که الان به جای این که تو وگاس باشم در خدمت تخت و شوفاژ اتاقم هستم..

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - shabnam.84 - 2013-03-02

سارا جان خیلی تبریک میگم. خبر خوبی بود
ایشالا همیشه خوش باشی Smile

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - girl - 2013-03-02

هووووووراااا بازم ویزای یکضرب تبریک میگم عزیزم.. ایشالا همه با ویزای یکضرب خوشحالمون کنن Smile