مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - peymanmohajer - 2014-07-26

(2014-07-26 ساعت 00:44)hamed1286 نوشته:  شرایط in-state شدن در ایالت ویرجینیا یا مریلند به چه صورته
ممکنه راهنمایی بفرمایید یا لینکی بدید

لينك شرايط و فرم اثبات سكونت در مريلند

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hamed1286 - 2014-07-26

بزودی قراره برم واشینگتون دی سی و در شمال ویرجینیا ساکن بشم

با دو نظر متفاوت مواجه شدم
1-یکسری از دوستان توصیه میکنن که داری میای برای اینکه کمتر خرج کنی و تا اینکه کار پیدا کنی گوشیتو (htc one x plus) بیار و سیم کارت بگیر و از پلن های اون استفاده کن
2- یکسری دیگر میگن مگه دیوونه ای... اگه میتونی موبایلتو پول کن بیا اینجا طرح های دوساله بگیر گوشی رایگان بهت میدن

حالا من موندم چه کنم

ما دو نفر هستیم
و تا کار پیدا کنیم اولویتمون در صرفه جویی هست ولی اینترنت نامحدود و داشتن یک شماره تلفن برای هر جفتمون لازم و ضروریست...

ممنون میشم راهنمایی کنید. چه در مورد موبایلم و هم اینکه چه اپراتوری رو پیشنهاد میدید !؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-07-26

(2014-07-26 ساعت 12:55)hamed1286 نوشته:  بزودی قراره برم واشینگتون دی سی و در شمال ویرجینیا ساکن بشم

با دو نظر متفاوت مواجه شدم
1-یکسری از دوستان توصیه میکنن که داری میای برای اینکه کمتر خرج کنی و تا اینکه کار پیدا کنی گوشیتو (htc one x plus) بیار و سیم کارت بگیر و از پلن های اون استفاده کن
2- یکسری دیگر میگن مگه دیوونه ای... اگه میتونی موبایلتو پول کن بیا اینجا طرح های دوساله بگیر گوشی رایگان بهت میدن

حالا من موندم چه کنم

ما دو نفر هستیم
و تا کار پیدا کنیم اولویتمون در صرفه جویی هست ولی اینترنت نامحدود و داشتن یک شماره تلفن برای هر جفتمون لازم و ضروریست...

ممنون میشم راهنمایی کنید. چه در مورد موبایلم و هم اینکه چه اپراتوری رو پیشنهاد میدید !؟

برای شروع کار برای ما تازه وارد ها بهترین انتخاب پلن های اعتباری پری پید هستش بعد از یک مدت که اشنا شدی و حساب کار دستت اومد براحتی می تونی از سایر پلن ها استفاده کنی و قرارداد یکی دوساله ببندی گوشیتو رو هم با خودت ببر و استفاده کن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-07-26

دوستان در رابطه با بردن تابلو فرش و گبه و قالیچه اگر اطلاعات موثقی دارید لطف کنید اعلام کنید با ذکر منبع
ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-07-26

من از دوستی که ده سال امریکاست و پنج سال اخیر سالی دو بار میاد ایران پرسیدم میشه چیزی بیاریم به امریکا گفت" منظور اگر قالی و اینجور چیزهاست مغازه دارها نمیخرن ممکنه تو بار گم شه !وگمرک امریکا ببینه گیر میده پولتون رو بی دلیل خرج نکنین "

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mehrgan - 2014-07-27

(2014-07-24 ساعت 05:33)mohsenmb نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 05:00)amaka747 نوشته:  من سه هفته پیش که اومدم توی سایت https://elis.uscis.dhs.gov ثبت نام کردم و پول گرین کارت رو دادم حالا که اومدم اکانت چک کنم میزنه
We are sorry, this page is currently unavailable to this account. حالا چطوری ردیابی کنم پروسه گرین کارتمو؟

دوباره سایت رو چک کن. هرازگاهی اینطوری میشه. باید یه چندساعت بگذره. برای منم همین مشکل چندبار پیش اومده بود

سلام دوست عزیز، من هم پرداخت کردم برای خواهرم اینا و از اونجا که من هم مشکل داشتم زنگ زدم و دوباره برام پین ساختن و پسورد رو فال کردن ، اگر دوست داشته باشید میتونید تماس بگیرید با من با این شماره ۸۱۸۲۷۱۸۴۷۱، فقط تماس می‌گیرید سریع تماس بگیرد چون من خودم ۳شنبه مسافر ایرانم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - لاتاری - 2014-07-27

سلام من حدود هفت ماهه اومدم ویرجینیا مدرک کارشناسی ارشد دارم و باید امتحان تافل بدم آیا کسی اینجا امتحان تافل داده لطفا منو راهنمایی کنید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Alireza 2014 - 2014-07-27

سلام دوستان منظور از in state شدن چيست؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - soli asali - 2014-07-27

(2014-07-27 ساعت 09:34)Alireza 2014 نوشته:  سلام دوستان منظور از in state شدن چيست؟

یعنی اینکه شما 1 سال تمام تو یه ایالت ساکن باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - عراقی - 2014-07-27

(2014-07-27 ساعت 11:29)soli asali نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 09:34)Alireza 2014 نوشته:  سلام دوستان منظور از in state شدن چيست؟

سولی جان اگه میدونی برامون توضیح بده این in state به چه دردی میخوره و برای کار پیدا کردن لازمه که داشته باشیم - With thanks in advance

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lucky girl - 2014-07-27

دوستان مهاجر سرایی
کسی هست که بخواد شهریور بره USA ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mehrgan - 2014-07-27

(2014-07-27 ساعت 05:54)لاتاری نوشته:  سلام من حدود هفت ماهه اومدم ویرجینیا مدرک کارشناسی ارشد دارم و باید امتحان تافل بدم آیا کسی اینجا امتحان تافل داده لطفا منو راهنمایی کنید.

سلام گرین کارت شما اومده بد از ۷ هفته؟ اگر اومده دقیقا بد از چند هفته اومده؟ مرسی‌

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - soli asali - 2014-07-27

(2014-07-27 ساعت 13:20)عراقی نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 11:29)soli asali نوشته:  

سولی جان اگه میدونی برامون توضیح بده این in state به چه دردی میخوره و برای کار پیدا کردن لازمه که داشته باشیم - With thanks in advance

اینو میدونم که اگه دانشگاهی تو اون ایالت باشه و شما این استیت اون ایالت باشی و قصذ تحصیل تو اون دانگاه رو داشته باشی ،گاها 50% یا بیشتر یا کمتر شهریه دانشگاه رو میدید ! بستگی به قوانین اون دانشگاه داره
جای دیگه خوندم که برای پیدا کردن کار این استیت ها مقدم ترن و راجعبه تکس و این چیز ها یه سری چیزا بود که دقیقا یادم نیست

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - لاتاری - 2014-07-28

(2014-07-27 ساعت 22:00)mehrgan نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 05:54)لاتاری نوشته:  سلام من حدود هفت ماهه اومدم ویرجینیا مدرک کارشناسی ارشد دارم و باید امتحان تافل بدم آیا کسی اینجا امتحان تافل داده لطفا منو راهنمایی کنید.

سلام گرین کارت شما اومده بد از ۷ هفته؟ اگر اومده دقیقا بد از چند هفته اومده؟ مرسی‌

بله بعد از پنجاه روز گرین کارتم رو دریافت کردم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2014-07-28

(2014-07-27 ساعت 21:52)lucky girl نوشته:  دوستان مهاجر سرایی
کسی هست که بخواد شهریور بره USA ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله بنده در خدمتمSmile