مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مهتاب - 2251 - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 16:01)mrr777 نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:54)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:41)sayeh_m نوشته:  دوستان احتمالاً امشب هم يه سري نامه دوم مياد Smile
خدایی اگه این اتفاق بیفته من هم توش باشم یک سور از من طلب داری مامان سایه....از کجا میدونی اخه؟؟؟

به نظرم کی سی سی درخواست داده یه خط تلفن قرمز واسه خونه مامان سایه کشیدن. :دی

مامان سایه اعتراف کن، زود، تند، سریع،‌ فوری،‌ در مجازاتت تخفیف میدم.
از من ميشنوين به حرفهاي سايه اطمينان كنين!! يعني هر روزي رو پيش بيني ميكنه همون ميشه!!Cool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bmojtaba - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 15:58)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:41)sayeh_m نوشته:  دوستان احتمالاً امشب هم يه سري نامه دوم مياد Smile
خدایی اگه این اتفاق بیفته من هم توش باشم یک سور از من طلب داری مامان سایه....از کجا میدونی اخه؟؟؟
اين چند سري نامه مصاحبه كه اومده به همين روال بود ، من فقط به همين دليل ميگم . سري قبل هم پنج شنبه يك سري اعلام شد كه فكر كنم انكارا بود و بعد جمعه يكسري بعد بود Smile دفعه قبلش هم همين بود . اميدوارم اين سري هم همينطور بشه Smile
مامان سایه ؟شما میگی معمولا یک سری نامه دوم 5شنبه میاد یه سری هم جمعه؟؟؟ولی بچه هایی که امروز شماره کیسشون رو زدن تو سایت انکارا میگن که نامه دومشون قبلا اومده که الان شماره کیسشونو زدن توسایت؟؟چطوری داستان ؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mitme - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 15:09)r_ent نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 11:51)bmojtaba نوشته:  اقا از این همه شماره که اعلام شده دیشب تو سایت انکارا واسه دسامبر هیچکی ازبچه های مهاجر سرا نیست؟؟؟؟؟؟

چرا من هستم Smile

شماره ما هم هستBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 3pideh - 2012-11-16

واسه سری 4 کارنتی اومذه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amir82 - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 17:53)3pideh نوشته:  واسه سری 4 کارنتی اومذه؟
برای shima1364 اومده....با کیس نامبر **28
http://mohajersara.com/post-238191.html#pid238191

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 3pideh - 2012-11-16

شیما واسه ابوظبی بوده.
واسه آنکارا و ایروان امشب قرار بیاد؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 16:32)bmojtaba نوشته:  
اين چند سري نامه مصاحبه كه اومده به همين روال بود ، من فقط به همين دليل ميگم . سري قبل هم پنج شنبه يك سري اعلام شد كه فكر كنم انكارا بود و بعد جمعه يكسري بعد بود Smile دفعه قبلش هم همين بود . اميدوارم اين سري هم همينطور بشه Smile
مامان سایه ؟شما میگی معمولا یک سری نامه دوم 5شنبه میاد یه سری هم جمعه؟؟؟ولی بچه هایی که امروز شماره کیسشون رو زدن تو سایت انکارا میگن که نامه دومشون قبلا اومده که الان شماره کیسشونو زدن توسایت؟؟چطوری داستان ؟؟

خب عزيز دل مادر Big Grin حدود يكماه تا يكماه و نيم قبل از مصاحبه نامه مياد بعد يه مدتي كه نامه اومد تازه اسمشون رو تو سايت مينويسن . ببينم تو تا الان كجا بودي كه اين چيزا رو نميدوني ؟ براي اينكه جريمه نشي بشين اين درسهاتو خوب مرور كن Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bmojtaba - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 18:16)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 16:32)bmojtaba نوشته:  

خب عزيز دل مادر Big Grin حدود يكماه تا يكماه و نيم قبل از مصاحبه نامه مياد بعد يه مدتي كه نامه اومد تازه اسمشون رو تو سايت مينويسن . ببينم تو تا الان كجا بودي كه اين چيزا رو نميدوني ؟ براي اينكه جريمه نشي بشين اين درسهاتو خوب مرور كن Big Grin

یعنی تا الان معمولا اینطوری بوده که یک 5شنبه و جمعه ای تو ماه نامه ی دوما میاد بعد چند وقت هم میزنن رو سایت ......والا هرکس یه چیزی میگه چه بدونم مامان سایهWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Szsanazsz - 2012-11-16

من همون موقع که کارنت شدم زنگ زده بودم کی سی سی احوالپرسی و اینا بعد کتی گوشیو برداشت:
- سلام کتی چطوری خانواده خوبن؟ استخون دردت خوب شد؟ لاو یو ها
- سلام تنکیو وری ماچ اند یو!
- کتی جان پاشو برو ریز نگا بنداز ببین این پرونده من رو جوزف برد آنکارا یا ایروان یا هنوز تو باکست هست؟
- اینجا آنکارا رو نشون میده توی کامپیوتر!
- اونو که خودم میدونم باوا زحمت کشیدی.خب حالا بگو ببینم نامه دومم رو فرستادی یا هنوز نشستی در و دیوار رو نگاه میکنی؟
- نامه دوم همه این سری (چهارم) رو تا 25 نوامبر میفرستیم.دندون رو جیگر بذار.
- باشه .قربون دستت.بوس و هاگ

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - هیراد - 2012-11-16

دوستان من دنبال اون جدول هستم که داخلش مشخص شده بود که چند درصد از 1 تا 1000 یا 1000 تا 3000 و غیره........... میشه راهنمایی کنید داخل کدام تاپیک هستش با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mgolchin13 - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 18:59)هیراد نوشته:  دوستان من دنبال اون جدول هستم که داخلش مشخص شده بود که چند درصد از 1 تا 1000 یا 1000 تا 3000 و غیره........... میشه راهنمایی کنید داخل کدام تاپیک هستش با تشکر

توی امضای افشین میتونید پیداش کنید:http://mohajersara.com/post-182145.html#pid182145

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - poopak - 2012-11-16

(2012-11-16 ساعت 21:25)manotousa نوشته:  سلام دوستان
من 9 مي فرمهامو فرستادم و بعد از پيگيري از پست مشخص شد tcampbell امضاش كرده و با توجه به اشتباه در تاريخ تولدم در فرم آنلاين، چهار هفته بعد يه ايميل زدم به كي سي سي و در مورد اشتباهم توضيح دادم اما اونا در جواب گفتن فرمها رو درست بفرست و ما اين موضوع اشتباه تاريخ تولد رو به پروندت اضافه ميكنيم
حالا وسواسي شدم كه نكنه فرمهام بهشون نرسيده يا اگه هم رسيده شايد براشون قابل قبول نبوده كه گفتن فرمهاتو درست بفرست و من بايد دوباره ميفرستادمشون؟ آخه اطلاعات فرمها رو سري اول، درست فرستاده بودم اما اونا گفتن باز بفرست
حالا به نظر شما من چيكار كنم؟ كيس نامبرم هم 3200 هست و هنوز تاريخ مصاحبه نخوردم
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

نگران اینکه چرا گفتند دوباره بفرستید نباشید.من هم سفر بالای 6ماه داشتم یادم رفت تو فرمها بنویسم،وقتی با ایمیل kcc را در جریان گذاشتم گفتند دوباره فرمها را بفرست.ازشون هم تایید خواستم با ایمیل که آیا فرمها رسیده که جواب دادن.بنظرم احتمالا مصاحبه ما با تاخیر خواهد بود.ضمنا کارنتی های قبل از ما هم هستند کسانیکه هنوز تاریخ مصاحبه نگرفتند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسترن احمدی - 2012-11-17

سلام
من را ببخشیدولی من کاملاً گیج شدم و نمیدونم از حالا که شماره ام هم کارنت شده چه اتفاقی می افته و چه مراحلی را باید طی کنم. لطفاً در صورت امکان مرا راهنمایی کنید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - peralans - 2012-11-17

(2012-11-17 ساعت 09:56)نسترن احمدی نوشته:  سلام
من را ببخشیدولی من کاملاً گیج شدم و نمیدونم از حالا که شماره ام هم کارنت شده چه اتفاقی می افته و چه مراحلی را باید طی کنم. لطفاً در صورت امکان مرا راهنمایی کنید.

شما از همین آدرسی که متوجه شدید در لاتری برنده شدید، با وارد کردن اطلاعاتتون منتظر نامه مصاحبه میشید( نامه برنده شدن حذف و نامه دوم جایگزینش میشه)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - fire dragon - 2012-11-17

دوست عزیز
اولین کار برای شما اینه که سر حوصله مطالب این سایتو بخونی
ولی خلاصه اینکه شروع کنی ترجمه مدارک از قبیل آخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه و .....و منتظر ایمیل از سفارت باشی که تاریخ مصاحبه اتون مشخص کنه
این تاریخ میانگین یک ماه تا دو ماه دیگه بسته به سفارتتون
و همزمان با ارسال ایمیل ،سایتی که توش قبولیتونو دیدین نامه اش عوض میشه و روز و تاریخ مصاحبه تون مشخص میشه که اصطلاحا بهش میگن نامه دوم