مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farbar - 2014-03-15

سلام عجله نکنید ما از نوامبر منتظریم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Khaneh bedoosh - 2014-03-15

سلام دوستان من و همسرم از اول ژانویه 2014 مسافرت های توریستیمون رو شروع کردیم اول رفتیم پاریس و برگشتیم بعد از اون رفتیم برزیل و برگشتیم برای عید هم میریم آفریقا و می خواهیم برای تابستون ویزای توریستی آمریکا رو بگیریم کسی اطلاع داره با این شرایط به هر دومون ویزای آمریکا میدن یا نه؟
به نظر شما الان کجا بهتر ویزا میدن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mina_s - 2014-03-16

(2014-03-15 ساعت 21:19)Khaneh bedoosh نوشته:  سلام دوستان من و همسرم از اول ژانویه 2014 مسافرت های توریستیمون رو شروع کردیم اول رفتیم پاریس و برگشتیم بعد از اون رفتیم برزیل و برگشتیم برای عید هم میریم آفریقا و می خواهیم برای تابستون ویزای توریستی آمریکا رو بگیریم کسی اطلاع داره با این شرایط به هر دومون ویزای آمریکا میدن یا نه؟
به نظر شما الان کجا بهتر ویزا میدن؟
شرایط شما خوبه چون سفرهای خارجی براشون خیلی مهمه. ما از آنکارا اقدام کردیم و از نوامبر ۲۰۱۳ منتظریم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mina_s - 2014-03-17

دوستان کسی هست که از آنکارا اقدام کرده باشه؟ وضعیت سایت به نظر غیر عادیه. اگر کسی هست ممنون میشم بگه چه جوری پروسسینگ رو دنبال می کنن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirhasani65 - 2014-03-17

سلام من مهندس عمران هستم و درآمد سالیانم فقط 5 میلیون تومنه ولی همسرم کارمنده و توی حساب بانکیش 30 میلیون تومن داره و حتی خونه هم داره به اسم خودش.
من میخوام تنهایی برم امریکا و (همسرمو با خودم نمیبرم) , حالا خواستم بدونم که میتونم به سفارت امریکا در ارمنستان ,مدارک همسرمو (از قبیل سند خونه که مال خودشه و...) بدم یا باید اون کاراکترها را خودم داشته باشم ؟

یه دنیا ممنون میشم اگه جواب بدین.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-17

(2014-03-17 ساعت 17:33)amirhasani65 نوشته:  سلام من مهندس عمران هستم و درآمد سالیانم فقط 5 میلیون تومنه ولی همسرم کارمنده و توی حساب بانکیش 30 میلیون تومن داره و حتی خونه هم داره به اسم خودش.
من میخوام تنهایی برم آمریکا و (همسرمو با خودم نمیبرم) , حالا خواستم بدونم که میتونم به سفارت آمریکا در ارمنستان ,مدارک همسرمو (از قبیل سند خونه که مال خودشه و...) بدم یا باید اون کاراکترها را خودم داشته باشم ؟

یه دنیا ممنون میشم اگه جواب بدین.
بايد خودتون همين مدارك رو داشته باشيد.
داشتن مدارك خالي براي سفارت مهم نيست.
موارد ديگه از جمله مسافرت هاي قبلي و هدف از رفتن هم خيلي مهمه...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirhasani65 - 2014-03-17

راستی من اولین سفرم به امریکاست.یعنی باید حتما شینگن داشته باشم از قبل؟(البته یه بار ارمنستان هم رفتم).
در ضمن من چیزی به اسم "حقوق ماهیانه" ندارم و فقط یه قرارداد به عنوان ناظر ساختمان بستم که توش رقم دریافتی من هم حتی وجود نداره و اصلا پیش نظام مهندسیه.
یعنی باید برم نظام مهندسی و اون برگه ی قرارداد را هم بگیرم ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-18

(2014-03-17 ساعت 18:57)amirhasani65 نوشته:  راستی من اولین سفرم به آمریکاست.یعنی باید حتما شینگن داشته باشم از قبل؟(البته یه بار ارمنستان هم رفتم).
در ضمن من چیزی به اسم "حقوق ماهیانه" ندارم و فقط یه قرارداد به عنوان ناظر ساختمان بستم که توش رقم دریافتی من هم حتی وجود نداره و اصلا پیش نظام مهندسیه.
یعنی باید برم نظام مهندسی و اون برگه ی قرارداد را هم بگیرم ؟
كلأ بايد وابستگيتون رو به ايران ثابت كنيد.
بايد نشون بديد نميخوايد بمونيد امريكا

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirhasani65 - 2014-03-18

یه سوال میپرسم که دیگه سوال آخر باشه و اونم اینه که :
"سفارت امریکا وقتیکه کسی را برای مصاحبه پریزنت میکنه به اون معناست که مدارک اولیه ای که از طریق سایت ارسال کرده ,مورد قبول برای صدور ویزا بوده ؟" (یعنی دیگه احتمال زیاد کسی را که با مصاحبه فراخوندن ,بهش ویزا میدن؟)

و دوم اینکه کلا حدودا من باید چند هفته توی ارمنستان بمونم برای فاصله ی زمانی بین مصاحبه و گرفتن ویزا و آیا ممکنه همون روز مصاحبه بهم بدن جوابو ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-03-18

(2014-03-18 ساعت 13:15)amirhasani65 نوشته:  یه سوال میپرسم که دیگه سوال آخر باشه و اونم اینه که :
"سفارت آمریکا وقتیکه کسی را برای مصاحبه پریزنت میکنه به اون معناست که مدارک اولیه ای که از طریق سایت ارسال کرده ,مورد قبول برای صدور ویزا بوده ؟" (یعنی دیگه احتمال زیاد کسی را که با مصاحبه فراخوندن ,بهش ویزا میدن؟)

و دوم اینکه کلا حدودا من باید چند هفته توی ارمنستان بمونم برای فاصله ی زمانی بین مصاحبه و گرفتن ویزا و آیا ممکنه همون روز مصاحبه بهم بدن جوابو ؟
۱ - خیر
۲ - به گرفتن ویزا در جا فکر نکنید اگر در مصاحبه قبول شدید بعد از دوره کلیرنس به شما ایمیل می زنند .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ehnia - 2014-03-19

Man va hamsaram midate hodode 5 saal hast ke america zendegy mikonim.hanooz citizen nashodim va dar daste eghdam hast.man 6 maahe baardaar hastam va mikham ke mamanam baraye zayemanam ke 3 maah dg va akharaye june hast inja bashan.dirooz mamanam vaghte mosahebe az dubai dashtan va bargeye sefid beheshon dadan va radeshon kardan.aslan hich soale khaasy ham naporsidan azaahoon.engaar kasy ke maman ro mosahebe kard hey hame ro rad mikarde.hala soale man ine ke ma dobare belafasele mitonim baraye jaye dg eghdaam konim? Masalan iravan? Moshkely nist? Inke dafeye ghabl dubai raddesh kardan asare manfy darem

من و همسرم مدت حدود ۵ سال هست که آمریکا زندگی‌ می‌کنیم.هنوز سیتیزن نشدیم و در دست اقدام هست.من ۶ ماهه باردار هستم و می‌خوام که مامانم برای زایمانم که ۳ ماه دیگه و آخرای ژوئن هست اینجا باشن.دیروز مامانم وقت مصاحبه از دوبی‌ داشتن و برگهٔ سفید بهشون دادن و ردشون کردن.اصلا هیچ سوال خاصی‌ هم نپرسیدن ازشون.انگار کسی که مامان رو مصاحبه کرد هی‌ همه رو رد میکرد.حالا سوال من اینه که ما دوباره بلافاصله می‌تونیم برای جای دیگه اقدام کنیم؟ مثلا ایروان؟ مشکلی‌ نیست؟ اینکه دفعهٔ قبل دوبی‌ ردش کردن اثر منفی داریم

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  توافق‌نامه استفاده از سایت

۷- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می‌شوند می‌بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شوند. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می‌شوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته می‌شود) اکیداً ممنوع می‌باشد.
برای تبدیل پینگلیش به فارسی می‌توانید از مترجم پینگلیش به فارسی استفاده کنید.
دوست عزیز لطفاً مقررات سایت را رعایت کنید. با تشکر. سعید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ehnia - 2014-03-19

من و همسرم مدت حدود ۵ سال هست که آمریکا زندگی‌ می‌کنیم.هنوز سیتیزن نشدیم و در دست اقدام هست.من ۶ ماهه باردار هستم و می‌خوام که مامانم برای زایمانم که ۳ ماه دیگه و آخرای ژوئن هست اینجا باشن.دیروز مامانم وقت مصاحبه از دوبی‌ داشتن و برگهٔ سفید بهشون دادن و ردشون کردن.اصلا هیچ سوال خاصی‌ هم نپرسیدن ازشون.انگار کسی که مامان رو مصاحبه کرد هی‌ همه رو رد میکرد.حالا سوال من اینه که ما دوباره بلافاصله می‌تونیم برای جای دیگه اقدام کنیم؟ مثلا ایروان؟ مشکلی‌ نیست؟ اینکه دفعهٔ قبل دوبی‌ ردش کردن اثر منفی داره؟ ممنون از راهنماييتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirhasani65 - 2014-03-19

شما چجور مقیم امریکایی هستین که هنوز نمیدونین که میشه فرد متقاضی ویزا "در صورت رد شدن ویزاش" دوباره میتونه درخواست بده ؟
بله که میشه جای دیگه درخواست داد ولی باید اینو در نظر بگیرین که ازتون به بان انگلیسی مصاحبه میشه توی سفارت امریکا در ارمنستان در حالیکه در سفارت امریکا در ترکیه ازتون به فارسی "ممکنه" حتی مصاحبه کنند.
انگلیسی مامانتون اگه بلنگه مشکل ایجاد میکنه برای صدور ویزا.پس حتی الامکان از سفارتهایی وقت بگیرین که مترجم فارسی دارن مثل ترکیه.اگرم انگلیسیتون خوبه همون ارمنستان برین.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-20

(2014-03-19 ساعت 14:46)amirhasani65 نوشته:  شما چجور مقیم آمریکایی هستین که هنوز نمیدونین که میشه فرد متقاضی ویزا "در صورت رد شدن ویزاش" دوباره میتونه درخواست بده ؟
بله که میشه جای دیگه درخواست داد ولی باید اینو در نظر بگیرین که ازتون به بان انگلیسی مصاحبه میشه توی سفارت آمریکا در ارمنستان در حالیکه در سفارت آمریکا در ترکیه ازتون به فارسی "ممکنه" حتی مصاحبه کنند.
انگلیسی مامانتون اگه بلنگه مشکل ایجاد میکنه برای صدور ویزا.پس حتی الامکان از سفارتهایی وقت بگیرین که مترجم فارسی دارن مثل ترکیه.اگرم انگلیسیتون خوبه همون ارمنستان برین.
دوست عزيز لطفاً اشتباهی راهنمايی نکنيد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-20

(2014-03-19 ساعت 05:33)Ehnia نوشته:  من و همسرم مدت حدود ۵ سال هست که آمریکا زندگی‌ می‌کنیم.هنوز سیتیزن نشدیم و در دست اقدام هست.من ۶ ماهه باردار هستم و می‌خوام که مامانم برای زایمانم که ۳ ماه دیگه و آخرای ژوئن هست اینجا باشن.دیروز مامانم وقت مصاحبه از دوبی‌ داشتن و برگهٔ سفید بهشون دادن و ردشون کردن.اصلا هیچ سوال خاصی‌ هم نپرسیدن ازشون.انگار کسی که مامان رو مصاحبه کرد هی‌ همه رو رد میکرد.حالا سوال من اینه که ما دوباره بلافاصله می‌تونیم برای جای دیگه اقدام کنیم؟ مثلا ایروان؟ مشکلی‌ نیست؟ اینکه دفعهٔ قبل دوبی‌ ردش کردن اثر منفی داره؟ ممنون از راهنماييتون
بله روز 18 مارچ يک خانم سن بالايی از سفارت امدن بيرون که فکر ميکنم مادر شما بودن که برگه سفيد گرفته بودن.
و احتمالاً باجه 3 يا 4 بودن که يک با خانمی مصاحبه شدن که اکثر ايرانی هارو جديداً رجکت ميکنه...
شما ميتونيد از انکارا . دبی . ارمنستان . فرانکفورت وقت مصاحبه بگيريد و فارسی مصاحبه کنيد.