مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-07-28

منم شهريور ميرم ، اگه كاري بود كه وزن نداشت، انجام ميدمBig Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - byazdani - 2014-07-28

سلام دوستان
اگر سایت اینترنتی و یا آژانس هوایی برای تهیه بلیط هواپیما به مقصد آمریکا با نرخ مناسب سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - m_nikparvaz - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 15:33)byazdani نوشته:  سلام دوستان
اگر سایت اینترنتی و یا آژانس هوایی برای تهیه بلیط هواپیما به مقصد آمریکا با نرخ مناسب سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
ممنون

بنظرم بهترین راه اینکه از خود ایرلاینها پیگیری کنید چون بعضی مواقع ایرلاین آفر میزاره ولی به آژانس اعلام نمیکنه و برای سایت هم میتونید به 118 مهاجر سرا در امضا اقاقیا مراجعه کنید
موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - jojo_hami - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 15:41)m_nikparvaz نوشته:  
ممنون

بنظرم بهترین راه اینکه از خود ایرلاینها پیگیری کنید چون بعضی مواقع ایرلاین آفر میزاره ولی به آژانس اعلام نمیکنه و برای سایت هم میتونید به 118 مهاجر سرا در امضا اقاقیا مراجعه کنید
موفق باشید

من شنیدم golf air خوبه قمتاش. یه سر یزن یه برآوردی از قیمتهاش بکن.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ellie - 2014-07-28

دوستان سلام
میشه لطفا راهنمایی کنید که واسه گرفتن گرین کارت
آیا حتما بعد از اولین ورود باید صبر کرد و گرین کارت رو گرفت یا نه میشه بعد از چند روز برگشت و بعدا گرین کارت رو بگیریم
با سپاس

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghamilad - 2014-07-28

ممنون

سلام
به نظر من از خود سایت ایرلانه بخر ارزئنتره بعضی از سایت ها هست ولی نیاز به کریدیت کارت یا مستر کارت داره
سایت هواپیمایی قطر قیمت هاش مناسبه www.qatarairways.com

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2014-07-28

ممنون
توی پیغام خصوصی براتون گذاشتمSmile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 15:48)ellie نوشته:  دوستان سلام
میشه لطفا راهنمایی کنید که واسه گرفتن گرین کارت
آیا حتما بعد از اولین ورود باید صبر کرد و گرین کارت رو گرفت یا نه میشه برگشت و بعدا گرین کارت رو بگیریم
با سپاس

می تونید بعد از چند روز برگردید و گرین کارت پس از صدور ارسال میشه به ادرسی که قید کردید

دوستان واسه معاینات پزشکی قبل از سفر که از واجبات هستش ایا اقدامی کردید و اگر جواب مثبت هستش چه مواردی رو مد نظر داشته و دارید ؟؟
عزیزان یاداوری کردم که یک موقع فراموش نکنید ...

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shandiz - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 16:28)KIMIA2005 نوشته:  دوستان واسه معاینات پزشکی قبل از سفر که از واجبات هستش ایا اقدامی کردید و اگر جواب مثبت هستش چه مواردی رو مد نظر داشته و دارید ؟؟

دوستان حتما این موضوعو مد نظر داشته باشید چون 1 دندان پزشکی و ازمایش 2 تا از گرونترین ها هستن و ام ر ی ک ا چندین برابر هزینه برای شما داره

(2014-07-28 ساعت 16:44)shandiz نوشته:  
(2014-07-28 ساعت 16:28)KIMIA2005 نوشته:  دوستان واسه معاینات پزشکی قبل از سفر که از واجبات هستش ایا اقدامی کردید و اگر جواب مثبت هستش چه مواردی رو مد نظر داشته و دارید ؟؟

دوستان حتما این موضوعو مد نظر داشته باشید چون 1 دندان پزشکی و ازمایش 2 تا از گرونترین ها هستن و ام ر ی ک ا چندین برابر هزینه برای شما داره

دوست عزیز بخاطر همین هزینه های زیادی که توی یو اس داره به دوستان گوشزد کردم که فراموش نشه بخصوص
1- دندانپزشکی
2- ازمایشات
3-....
دوستان لطف کنند بقیه مواردی رو که در نظر دارند اعلام کنند

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reasonable - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 16:51)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-07-28 ساعت 16:44)shandiz نوشته:  

دوست عزیز بخاطر همین هزینه های زیادی که توی یو اس داره به دوستان گوشزد کردم که فراموش نشه بخصوص
1- دندانپزشکی
2- ازمایشات
3-....

همچنین دوستانی که عینکی هستند یا لنز طبی میگذارند بهتره یک جفت دیگر سفارش دهند برای روز مبادا ،اتفاقه دیگه یهو دیدی تا رسیدی اونجا عینکت شکست یا لنزت خراب شد.

در ضمن
3- بینایی سنجی
4-شنوایی سنجی
روهم به لیست اضافه کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shandiz - 2014-07-28

1- دندانپزشکی
2- ازمایشات
3-....
[/quote]
کلا شما هر مریضی که داشته باشید اول باید برید دکتر عمومی بعد دکتر عمومی شمارو معرفی میکنه به دکتر متخصص و هر ویزیتی حدود 200 تا 300 $ هزینه داره توصیه میشه یه مقدار داروهای عمو می رو از ایران با خودتون ببرید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - naftoonbazoft1 - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 17:18)shandiz نوشته:  دوست عزیز بخاطر همین هزینه های زیادی که توی یو اس داره به دوستان گوشزد کردم که فراموش نشه بخصوص
1- دندانپزشکی
2- ازمایشات
3-....
کلا شما هر مریضی که داشته باشید اول باید برید دکتر عمومی بعد دکتر عمومی شمارو معرفی میکنه به دکتر متخصص و هر ویزیتی حدود 200 تا 300 $ هزینه داره توصیه میشه یه مقدار داروهای عمو می رو از ایران با خودتون ببرید
[/quote]

لیست داروهایی که میتونیم با خودمون ببریم میدونید چیه.?