مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-11-17

امروز 27 امین روز آبان ماه 1391 هجری شمسی برابر 17 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
200 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 96 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 47 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 66 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 16 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 36 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 14 روز دیگه مصاحبه دارند (حدوداً آذر ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 9 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 54روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 25 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 76روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 56 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 104 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 87 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 135روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 115 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 165روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 146 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 196روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 176 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 226روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 26روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 14 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 165 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - pooya.n - 2012-11-17

(2012-11-17 ساعت 14:15)manotousa نوشته:  سلام دوستان
من 9 مي فرمهامو فرستادم و بعد از پيگيري از پست مشخص شد tcampbell امضاش كرده و با توجه به اشتباه در تاريخ تولدم در فرم آنلاين، چهار هفته بعد يه ايميل زدم به كي سي سي و در مورد اشتباهم توضيح دادم اما اونا در جواب گفتن فرمها رو درست بفرست و ما اين موضوع اشتباه تاريخ تولد رو به پروندت اضافه ميكنيم
حالا وسواسي شدم كه نكنه فرمهام بهشون نرسيده يا اگه هم رسيده شايد براشون قابل قبول نبوده كه گفتن فرمهاتو درست بفرست و من بايد دوباره ميفرستادمشون؟ آخه اطلاعات فرمها رو سري اول، درست فرستاده بودم اما اونا گفتن باز بفرست
حالا به نظر شما من چيكار كنم؟ كيس نامبرم هم 3200 هست و هنوز تاريخ مصاحبه نخوردم
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

در تاپیک بولتن ویزا پاسخ داده شد.

انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2013 - KAMAREH - 2012-11-17

سلام
من هم توی لاتاری 2013 قبول شدم
میخواستم اگه میشه
اطلاعاتی راجع به شهرهای امریکا چه از نظر زندگی وچه از نظر کار به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنیم

همچنین در مورد سایتهای کاریابی یا دفاتر کاریابی و هزینه مسککن و اجاره خانه یا هتل ها را نیز راهنمایی بفرمائید اگه سایتی در این مورد هست معرفی کنید
با تشکر

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2013 - afs - 2012-11-17

(2012-11-17 ساعت 19:00)KAMAREH نوشته:  سلام
من هم توی لاتاری 2013 قبول شدم
میخواستم اگه میشه
اطلاعاتی راجع به شهرهای آمریکا چه از نظر زندگی وچه از نظر کار به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنیم

همچنین در مورد سایتهای کاریابی یا دفاتر کاریابی و هزینه مسککن و اجاره خانه یا هتل ها را نیز راهنمایی بفرمائید اگه سایتی در این مورد هست معرفی کنید
با تشکر

بهتون تبریک می گم
اگر یک سری به لینک زیر بزنید پر از اطلاعاتی هست که به دنبالش می گردید

http://mohajersara.com/forum-27.html

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - aminsaeidi1 - 2012-11-17

(2012-11-16 ساعت 15:31)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:18)Szsanazsz نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:15)bmojtaba نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 15:09)r_ent نوشته:  
(2012-11-16 ساعت 11:51)bmojtaba نوشته:  اقا از این همه شماره که اعلام شده دیشب تو سایت انکارا واسه دسامبر هیچکی ازبچه های مهاجر سرا نیست؟؟؟؟؟؟

چرا من هستم Smile

دوست عزیز واسه شما هم دیشب هم زمان با اعلام تو سایت انکارا نامه دوم اومد درسته؟؟یعنی تا ماه اینده دیگه نامه دوم نمیاد؟؟؟
ارسال نامه دوم هر روزي ممكنه اتفاق بيفته، مثل كارنتيها نيست كه تاريخ مخصوص داشته باشه

اخه من اسمم تو لیست نیست نامه دومم نیومده هنوز واسم ...میخوام بدونم اول لیستو اپدیت می کنن یا اول نامه دوم می فرستن ؟؟؟(بالاخره نامه دوم به لیست یه ربطی داره همین طوری که نمیشه)
آقای bmojtaba من هم تاریخ ارسال نامم اگوست و شماره کیسم خیلی نزدیک شماست ولی نامه دومم نیومده عجله نکن من که هنوز ترجمه هامم انجام ندادم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - moon_rose - 2012-11-17

سلام دوستان عزیز..کسی هست که مصاحبش هفته آخر ژانویه تو ابوظبی باشه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مانترا - 2012-11-17

بچه ها؟کارت ملی برای نفر همراه روز مصاحبه لازمه؟آخه واسه همسرم اعتبارش تموم شده بود 1 ماهی هست اقدام کردیم هنو نیومده چند وقته دیگه هم مصاحبمونهSad
گواهی اشتغال چطور؟اونم لازمه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-11-17

توی سفارت ایروان، کارت ملی رو از من که برنده اصلی هم بودم نگرفت.
در مورد گواهی اشتغال هم مادامی که مدرک تحصیلی ارائه کنید اصلا ازتون درخواست نمی شه، حتی اگر توی فرم ها نوشته باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مانترا - 2012-11-17

(2012-11-17 ساعت 22:08)afs نوشته:  توی سفارت ایروان، کارت ملی رو از من که برنده اصلی هم بودم نگرفت.
در مورد گواهی اشتغال هم مادامی که مدرک تحصیلی ارائه کنید اصلا ازتون درخواست نمی شه، حتی اگر توی فرم ها نوشته باشید.

افشین جان؟یعنی میگی ترجمه گواهی های کار و کارت ملی و ترجمشو نبریم ؟آخه تو این گرونی باید 5-6 تا برگ دیگه بدیم واسه ترجمه،اگه نمیخوان چه کاریه؟Cool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - goody - 2012-11-17

(2012-11-17 ساعت 22:44)مانترا نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 22:08)afs نوشته:  توی سفارت ایروان، کارت ملی رو از من که برنده اصلی هم بودم نگرفت.

افشین جان؟یعنی میگی ترجمه گواهی های کار و کارت ملی و ترجمشو نبریم ؟آخه تو این گرونی باید 5-6 تا برگ دیگه بدیم واسه ترجمه،اگه نمیخوان چه کاریه؟Cool
من میخوام بگم گواهی اشتغال رو برام انگلیسی بنویسن که دیگه ترجمه نخواد Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bmojtaba - 2012-11-18

(2012-11-17 ساعت 20:45)aminsaeidi1 نوشته:  اقای bmojtaba من هم تاریخ ارسال نامم اگوست و شماره کیسم خیلی نزدیک شماست ولی نامه دومم نیومده عجله نکن من که هنوز ترجمه هامم انجام ندادم

پس ایشالا با هم می ریم اقا امینCool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afs - 2012-11-18

(2012-11-17 ساعت 22:44)مانترا نوشته:  

جواب دادن خیلی سخته. من که داده بودم ترجمه و همراهم بود. راستش نمی دونم بگم نبرید یه دفعه دیدید خواستن. تصمیمش باشماست ولی اگر یه طوری باشه که خیال خودتون راحت تر باشه به نظرم بهتره.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Ben63 - 2012-11-18

سلام دوستان
نامه ی دوم من دقیقاً 15 نوامبر اومد. من مدارکم 21 آگوست رسیده بود کی سی سی و کیس نامبرم هم 2200 بود. بچه ها یه سوال هم دارم: تاریخ اتمام سربازی رو متوجه شدم که یک سال جلوتر زدم اشتباهی، با توجه به اینکه کی سی سی دیگه کارش تموم شده با کیس من همون روز مصاحبه قبل از قسم خوردن می تونم اصلاحش کنم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sharmin66 - 2012-11-18

مانترا منم دادن انگلیسی واسم نوشتن ما همراهمون می بریم ولی به احتمال خیلی زیاد نمی خوان .اما کار از محکم کاری عیب نمی کنه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Szsanazsz - 2012-11-18

(2012-11-18 ساعت 02:50)marj88 نوشته:  از دوستان کسی هست که دیپلمش رو گم کرده باشه؟یا اگر کسی تاپیکی از سالهای قبل برای راه حل این مشکل بزررررررررررگ که من بدبختش شدم دیده خواهش میکنم برام بفرستید یا اگر اطلاعاتی در این مورد دارید مرسی

توي تاپيك سوالات و ترجمه رو بگرديد يك نفر اين مشكل رو داشت.بايد بريد آموزش پرورش امثني نميدن ولي يك تاييديه چيزي ميدن.ضمن اينكه يك گزارش گمشدگي يا سرقت هم اگر بذاريد روش شايد كمك كنه.اطلاعات بيشتري ندارم.