مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohre61 - 2011-02-19

تبریک ..........................................

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-02-20

جاويدجان:
كليرشدنت روتبرييييييييييييييييييييييييييك ميگم
انقدرخوشحال شدم كه انگارخودم كليرشدم
اميدوارم عضوافتخاري باشگاه بموني و همچنان به همه روحيه بدي
نه قرمزنه ابي تاسپتامبر2011رنگ فقط بنفش!Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-20

(2011-02-19 ساعت 12:30)DLT نوشته:  آق راستی
شیرینی رو اگر بپیچونی،خیلی دیگه نامردیه.

خداییش پایه ام، هر جا بگید ، هر وقت بگید من در خدمت تمام گروه هستم.
اونقدر این سایت و بچه هاش تو این مدت لطف داشتن که یه شیرینی ناقابل رو در خدمتشون باشیم.
بی تعارف گفتم. ما هستیم.
در ضمن دکتر محمودی عزیز ایشاالله شما و سایر دوستان هم زودتر کلیر بشید و کسی دیگه انتظارش برای کلیر به عدد 100 نرسه که من و شما و DLT و سایر دوستان اسممون جاودانه بشه واسه سال 2011 تو گروه صد تایی ها.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-02-20

جاوید عزیز خیلی خیلی بهت تبریک میگم.از صمیم قلب برات خوشحالم.از اینکه با روحیه خیلی خوبت دوران انتظار را پشت سر گذاشتی جای آفرین داره.امید وارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی و به امید اینکه بقیه دوستان منتظر هم زودتر انتظارشون تموم بشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - t74 - 2011-02-20

جاويد جان واقعاً مباركه
به اميد كليرنس همه بچه هاي در حال انتظار

RE: کلیرنس برندگان 2011 - meysam_rsh - 2011-02-20

جاوید عزیز خیلی خیلی بهت تبریک میگم. بلاخره انتظار پایان یافت بازم مبارک
به امید اینکه بقیه دوستان منتظر هم زودتر انتظارشون تموم بشه.
20 روز در انتظارBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-02-20

جاوید جان اینقدر کلیر شدنت چسبیده که یکبار دیگه بهت تبریک میگم! همه جا صحبت از ستاره های جاویده که پریدن!
راستی اسم اخترک ات چی بود؟
من که اخترک نداشتم، اما دوست داشتم اخترکم ب-612 می بود!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2011-02-21

سلام به دوستان عزیز
من مدتیه که کم به اینترنت دسترسی داشتم، به سایت در حد خواندن پست های دوستان دسترسی داشتم و گذاشتن کامنت با موبایل سخت بود.
به همه ی دوستانی که کلیر شدند تبریک میگم،مخصوصا آقای جاوید که دیدن هورای ایشان خیلی خوشحال کننده بود به امید کلیر شدن دیگر مهاجرسراییان،دکتر محمودی،DLT
اما خبر رد شدن کیس ترانه عزیز واقعا شوک آور بود،امیدوارم هرجا که هستند سلامت باشند و آرزو می کنم راهی برای حل این مسئله پیدا کنند.
چقدر دلم برای اینجا تنگ شده بود...

راستی یوزر عزیز اگه اخترکت را پیدا کردی مواظب بائوباب ها باش!راستی اخترکی که یه پادشاه ساکن اونه را انتخاب نکن!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-21

(2011-02-20 ساعت 23:13)User نوشته:  جاوید جان اینقدر کلیر شدنت چسبیده که یکبار دیگه بهت تبریک میگم! همه جا صحبت از ستاره های جاویده که پریدن!
راستی اسم اخترک ات چی بود؟
من که اخترک نداشتم، اما دوست داشتم اخترکم ب-612 می بود!

USER عزیز مرسی از محبتی که به من داری.
تمامی دوستان به من لطف داشتن که تقریباً 3 صفحه از این تاپیک به تبریکهایی که دوستان به من گفتند اختصاص داده شده.
اخترک ما اسم نداشت متاسفانه. ولی اونقدر شر بود که هم من و هم همسرم و هم بچه های مهاجر سرا رو دق داد.
به امید یه هورای جانانه برای DLT ، drmahmoddi و سایر دوستان منتظر...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-02-21

به امید یک هورای جانانه برای سردمداران کلیرنس!
جاوید جان حالا شیرینی رو میخوای چکارش کنی؟
(2011-02-21 ساعت 03:12)javidk نوشته:  USER عزیز مرسی از محبتی که به من داری.
تمامی دوستان به من لطف داشتن که تقریباً 3 صفحه از این تاپیک به تبریکهایی که دوستان به من گفتند اختصاص داده شده.
اخترک ما اسم نداشت متاسفانه. ولی اونقدر شر بود که هم من و هم همسرم و هم بچه های مهاجر سرا رو دق داد.
به امید یه هورای جانانه برای DLT ، drmahmoddi و سایر دوستان منتظر...

(2011-02-21 ساعت 00:05)b!ta نوشته:  سلام به دوستان عزیز
من مدتیه که کم به اینترنت دسترسی داشتم چقدر دلم برای اینجا تنگ شده بود...

راستی یوزر عزیز اگه اخترکت را پیدا کردی مواظب بائوباب ها باش!راستی اخترکی که یه پادشاه ساکن اونه را انتخاب نکن!

بیتای عزیز من فعلا دارم از همین اخترک میرم! میرم که دیگه پادشاهش با دیدن من زودی نگه : "خوب، این هم رعیت!"
اما خوب چه میشه کرد! "اگر آدم گذاشت اهلیش کنند بفهمی‌نفهمی خودش را به این خطر انداخته که کارش به گریه‌کردن بکشد"

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2011-02-21

Javidk عزيز بهت تبريك مي گم واقعا كه خوشحال شدم.
مي بخشيد كه يك كمي دير تبريك مي گم چون چند روزي مسافرت بودم و به سايت سر نزدم. اميدوارم دوستان ديگه مثل DLT و Dr. mahmudi و Smsaipa و بقيه دوستاني كه منتظر كلير شدن هستند زودتر كلير بشوند.
موفق باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-02-21

جاوید عزیز
کلیر شدنت را بهت تبریک می گم.روحیه ات ستودنی بود.امیدوارم موفق باشی.به امید این که دیگه عدد صد را برای هیچ یک از دوستان نبینیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tamanna - 2011-02-21

ی موضوعی نگرانم کرده!!!!!!!شماها همه دارین میرین.دیگه کسی سراغی از ما کیس بالایی ها نمیگیره.اخرش تنهای تنها باید توی تاپیکهای سوت و کور بگردمSad

من خودم اینجا هستم تا هورای دریافت آخرین ویزا رو برای 2011-ایها بکشم بعد با خاطری آسوده بروم! البته جایی هم که نداریم برویم ما مهاجرا! هر جا جای بهتری باشد همانجا خانه ماست! جاییکه متاسفانه فعلا "میهن" نیست!