مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-04-01

(2014-03-31 ساعت 21:56)my hope نوشته:  
(2014-03-31 ساعت 20:13)member نوشته:  
(2014-03-31 ساعت 01:40)member نوشته:  با سلام می خواستم بپرسم برای دیدن فرزندمان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی چه کار باید بکنیم یعنی کلا چه مراحلی را باید از اول انجام بدهیم. اگه مختصرم توضیح دهید ممنون میشم. [/php]

کسی واقعا نمیدونه پدر و مادر برای دیدن فرزندشان باید چکار کنند. من تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب خوب و کاملی پیدا کنم.
شما باید درخواست ویزای توریستی یا همون b2 رو بدین البته یه دعوت نامه هم از طرف فرزندتون میخواین که کاملا دلیل رفتن شما رو توضیح بده هر چه دلیل قوی تر باشه بهتره و تاریخ ملاقاتتونم بزاره مثلا 10 ماه الی یکسال دیگه که در صورت کلیرنس نیاز به آپدیت دعوت نامه نباشه
بعد یه سفارت انتخاب کنید وقت بگیرید مدارک لازم شامل حساب بانکی
نامه اشتغال به کار وسربازی و هر مدرکی که بتونه به افیسر توجیه کنه ک شما برمیگردین رو ترجمه کنین ببریدواسه مصاحبه
اگه سوال دیگه ای هم هست در خدمتم

درخواست ویزای b2 رو کجا باید بدم و وقت از سفارت رو از سایت باید بگیرم؟ این فرم ds160 چیه که دوستان میگن باید پر کرد. اگر ب ترتیب شماره مراحل را توضیح بدید سپاسگزارم دوست عزیز و من مادرش هستم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - r_ent - 2014-04-02

سلام، دوستان عزیز کسی میدونه تاریخ انقضا ائ‌ که برای ویزا توریستی توی پاسپورت می‌زنن برای چیه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-04-02

(2014-04-01 ساعت 00:16)member نوشته:  
(2014-03-31 ساعت 01:40)member نوشته:  با سلام می خواستم بپرسم برای دیدن فرزندمان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی چه کار باید بکنیم یعنی کلا چه مراحلی را باید از اول انجام بدهیم. اگه مختصرم توضیح دهید ممنون میشم. [/php]

کسی واقعا نمیدونه پدر و مادر برای دیدن فرزندشان باید چکار کنند. من تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب خوب و کاملی پیدا کنم.
شما باید درخواست ویزای توریستی یا همون b2 رو بدین البته یه دعوت نامه هم از طرف فرزندتون میخواین که کاملا دلیل رفتن شما رو توضیح بده هر چه دلیل قوی تر باشه بهتره و تاریخ ملاقاتتونم بزاره مثلا 10 ماه الی یکسال دیگه که در صورت کلیرنس نیاز به آپدیت دعوت نامه نباشه
نامه اشتغال به کار وسربازی و هر مدرکی که بتونه به افیسر توجیه کنه ک شما برمیگردین رو ترجمه کنین ببریدواسه مصاحبه

درخواست ویزای b2 رو کجا باید بدم و وقت از سفارت رو از سایت باید بگیرم؟ این فرم ds160 چیه که دوستان میگن باید پر کرد. اگر ب ترتیب شماره مراحل را توضیح بدید سپاسگزارم دوست عزیز و من مادرش هستم.

اگر مدیران یا دوستان پیشکسوت محترم پاسخ این سوالات را میدانند ممنون میشم چون فکر کنم سوال خیلیها باشه و کار همه راه می افته.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-04-02

(2014-04-02 ساعت 14:17)member نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 00:16)member نوشته:  

اگر مدیران یا دوستان پیشکسوت محترم پاسخ این سوالات را میدانند ممنون میشم چون فکر کنم سوال خیلیها باشه و کار همه راه می افته.

دوست گلم شما به این سایت میروید و سفارتی که میخواهید در آن مصاحبه داشته باشید انتخاب میکنید. سایت تماما فارسی هست. بعد هم به در این سایت فرم DS160 را پر میکنید که باز هم میتونید در بالای سایت زبان را انتخاب فارسی انتخاب کنید و با ابردن موس روی هرجایی که نفهمیدید، خودکار سیستم ترجمه ی متن را در اختیارتان قرار میدهد. فرم باید به زبان انگلسیی پر شود. بعد از تکمیل، به شما کدی داده میشود، شما به سایت اول بازمیگردید و اونجا وقت سفارت را تنظیم میکنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yalda91 - 2014-04-02

اما دوستان در همين تاپيك به من گفتن كه دعوت نامه نياز نيست .ميشه لطف كنيد درباره ويزاي توريستي پدر و مادر اگه كسي اطلاعات كامل داره در اختيار ما بذاره.ممنون ميشم . البته من درسايت اصلي هم كه رفتم در مورد ويزاي توريستي دعوت نامه رو ذكر نكرده بودند.ممنون از راهنمايي هاتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-04-02

(2014-04-02 ساعت 17:12)yalda91 نوشته:  اما دوستان در همين تاپيك به من گفتن كه دعوت نامه نياز نيست .ميشه لطف كنيد درباره ويزاي توريستي پدر و مادر اگه كسي اطلاعات كامل داره در اختيار ما بذاره.ممنون ميشم . البته من درسايت اصلي هم كه رفتم در مورد ويزاي توريستي دعوت نامه رو ذكر نكرده بودند.ممنون از راهنمايي هاتون

برای ویزای توریستی دعوتنامه نیازی نیست. همینکه اسم شخص میزبان رو توی فرم ۱۶۰ ببینند حساب کار دستشون میاد!!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-04-03

(2014-04-02 ساعت 17:12)yalda91 نوشته:  اما دوستان در همين تاپيك به من گفتن كه دعوت نامه نياز نيست .ميشه لطف كنيد درباره ويزاي توريستي پدر و مادر اگه كسي اطلاعات كامل داره در اختيار ما بذاره.ممنون ميشم . البته من درسايت اصلي هم كه رفتم در مورد ويزاي توريستي دعوت نامه رو ذكر نكرده بودند.ممنون از راهنمايي هاتون

معمولا ویزای تورسیتی به دو صورت هست، یکی ویزا برای گردش، یکی هم برای دیدار از دوستان. که هر دو ویزای B2 و با پر کردن فرم DS160 انجام میپذیرد. فقط دلیل رفتن به آمریکا را شما باید جواب های متفاوتی بدید که آفیسر مربوطه متوجه این مسئله بشود که چرا شما آمریکا انتخاب کردید. اگر برای دیدار از آشنایان باشد گاهاً آفسیر مربوطه دعوتنامه میخواهد، اما در اکثر مواقع از تجربیات دوستان، حتی با داشتن دعوتنامه، آفیسر درخواست دعوتنامه را نکرده و صرفاً حرف شما و مدارک وابستگی برایش مهم هستند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yaszamansani - 2014-04-03

[quote='r_ent' pid='473444' dateline='1396396735']
سلام، دوستان عزیز کسی میدونه تاریخ انقضا ائ‌ که برای ویزا توریستی توی پاسپورت می‌زنن برای چیه؟
[/q
uote]

سه ماه دوست عزيز

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-03

(2014-04-03 ساعت 13:02)yaszamansani نوشته:  [quote='r_ent' pid='473444' dateline='1396396735']
[/q
uote]

سه ماه دوست عزيز
شما تا اون زمان وقت داريد وارد امريکا بشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahdi33k - 2014-04-05

سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-05

(2014-04-05 ساعت 16:08)Mahdi33k نوشته:  سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

شانس داريد که ويزا بگيريد. نه احتياج نيست چيزی بگيد اگر ازتون پرسيدن شما هم بگيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hamed83 - 2014-04-06

با سلام خدمت دوستان
بالاخره بعد از حدود 6 ماه ویزای ما هم صادر شد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ghasr - 2014-04-07

دوستان سلام ی سوالی داشتم:
در مورد برنامه این وکیل رامین دلاوری که میگه با 13 میلیون ویزای شنگن میگیره از بلژیک و بعدش از سفارت امریکا ویزای توریستی میگیره و میگه شانستون بالا 95% هستش به نظرتون اقدام کنم
میترسم برم ارمنستان یا کشورهای همسایه و رد بشم
شغل سند ملکی و حساب بانکیم هم بد نیست
لطفا راهنمائی کنید و اینکه اگه خودم برم ارمنستان کلا هزینم چقد میشه؟
سپاس فراوان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - akimomon - 2014-04-07

سلام عزيزان
من ميخوام براي مادرم دعوتنامه ببرم ايران چون چند ماه بعد هم زايمان دارم ميخوام مامانم بياد
اما
مادرم هيچي تو ايران به نام خودش نداره همه چيز به نام پدرم بود و البته مقداري از اوموالش را طبق وصيت نامه به مادرم داده ولي بنا به دلايلي امكان جمع شدن خواهرها و برادرها و به نام زدن سند تا انموقع نيست و جز وصيت نامه كه نام مادرم در ان قيد شده هيچ سند ديگري نيست
چكار ميتونم انجام با اين حساب بدون سند كه نشون بده ايران برميكرده هيج مدركي نداره و رجكت ميشه ؟
كسي با اين شرايط بوده ؟؟ ايا
مرسي از راهنماييتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-04-07

(2014-04-07 ساعت 09:50)akimomon نوشته:  سلام عزيزان
من ميخوام براي مادرم دعوتنامه ببرم ايران چون چند ماه بعد هم زايمان دارم ميخوام مامانم بياد
اما
مادرم هيچي تو ايران به نام خودش نداره همه چيز به نام پدرم بود و البته مقداري از اوموالش را طبق وصيت نامه به مادرم داده ولي بنا به دلايلي امكان جمع شدن خواهرها و برادرها و به نام زدن سند تا انموقع نيست و جز وصيت نامه كه نام مادرم در ان قيد شده هيچ سند ديگري نيست
چكار ميتونم انجام با اين حساب بدون سند كه نشون بده ايران برميكرده هيج مدركي نداره و رجكت ميشه ؟
كسي با اين شرايط بوده ؟؟ ايا
مرسي از راهنماييتون
دوست عزیز با آرزوی سلامتی برای شما
شما مدارک مربوط به دعوتنامه ومدارک پزشکیتون را برای مادرتون ارسال کنیدوایشون هم اقدام کنندمن به شما تضمین میدم ۹۸٪امکان صدور ویزا برای مادرتون هست،
وبهتره از سفارت دبی برای کیس مادرشما اقدام بشه،البته اگر بتونید مراحل آماده سازی مدارک وامور مصاحبه را از یک مشاور کمک بگیرید قطعا خیالتون راحت تر خواهد بود.
موفق باشید.