مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-04-07

(2014-04-06 ساعت 23:51)hamed83 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بالاخره بعد از حدود 6 ماه ویزای ما هم صادر شد
خوب به سلامتی
تبریک بنده را پبذیریدShy
موفق وپیروز وشاد باشید.

(2014-04-07 ساعت 09:20)ghasr نوشته:  دوستان سلام ی سوالی داشتم:
در مورد برنامه این وکیل رامین دلاوری که میگه با 13 میلیون ویزای شنگن میگیره از بلژیک و بعدش از سفارت آمریکا ویزای توریستی میگیره و میگه شانستون بالا 95% هستش به نظرتون اقدام کنم
میترسم برم ارمنستان یا کشورهای همسایه و رد بشم
شغل سند ملکی و حساب بانکیم هم بد نیست
لطفا راهنمائی کنید و اینکه اگه خودم برم ارمنستان کلا هزینم چقد میشه؟
سپاس فراوان
سلام،گرامی
شما شرایطتون خوبه واسه درخواست ویزا توریستی ،وخودتون هم میتونید با هزینه
۱۶۰دلار هزینه دریافت وقت
ونهایتا۳۰۰دلار هزینه رفت وآمد به ارمنستان ویا ترکیه اقدام کنید
البته ایشون هم میتونه شمارا کمک کنه وطبق شناخت بنده از ایشون کارشون بد نیست!!!!!
درضمن رد شدن ویا قبولی شما اول بسته به شرایطتتون ونوع انجام مصاحبه و یه کوچولو شانس بستگی داره واگه قرارباشه ویزا بگیرید از هرجا اقدام کنید میگیری انشاالله!!!!!Wink

(2014-04-05 ساعت 16:08)Mahdi33k نوشته:  سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

دوست عزیز همینطور که آقاکوروش فرمودند،شانس بالایی دارید،واصلا راجع به خانواده همسرتون حرفی نزنید!!!!!!چون ممکنه در یه شرایط خاص پوان منفی بشه واستون!!!!!
مگراینکه ازشما بپرسه کنسول!!!!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - BEHNAM1986 - 2014-04-07

دوستان اگه یک نفر معافیت پزشکی گرفته باشه تو سفارت در مورد نوع معافیت پزشکی ازش سوال می کنن؟ یا مدرکی در مورد نوع معافیت پزشکی می خوان؟!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ghasr - 2014-04-07

ممنونم دوست خوبم
فقط میخواستم بدونم واسه تعیین وقت در سفارت ارمنستان بعد از پر کردن فرم و تعیین وقت میشه مبلغ رو در بانک ارمنستان روز مصاحبه پرداخت کرد یا باید قبلش پرداخت کنیم
چون من تو pdf سفارت ارمنستان خوندم که 3 روش هست و یکیشون پرداخت نقدی در بانک ارمنستانه؟کسی از دوستان اطلاعات دقیق داره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-07

(2014-04-07 ساعت 15:34)BEHNAM1986 نوشته:  دوستان اگه یک نفر معافیت پزشکی گرفته باشه تو سفارت در مورد نوع معافیت پزشکی ازش سوال می کنن؟ یا مدرکی در مورد نوع معافیت پزشکی می خوان؟!
بهترين حالت برای سفارت داشتن معافیت پزشکی است . ازتون راجب خدمتتون ميپرسن که ميگيد معاف شدم و شايد در مورد چگونه معاف شدنتون ازتون سؤال کنن.
نه مدرک احتياج نيست فقط کارتون حتماً همراهتون باشه.

(2014-04-07 ساعت 16:25)ghasr نوشته:  ممنونم دوست خوبم
فقط میخواستم بدونم واسه تعیین وقت در سفارت ارمنستان بعد از پر کردن فرم و تعیین وقت میشه مبلغ رو در بانک ارمنستان روز مصاحبه پرداخت کرد یا باید قبلش پرداخت کنیم
چون من تو pdf سفارت ارمنستان خوندم که 3 روش هست و یکیشون پرداخت نقدی در بانک ارمنستانه؟کسی از دوستان اطلاعات دقیق داره؟
ديگه بصورت نقدی نميشه حتماً بايد انلاين پرداخت کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - majid.s - 2014-04-07

لطفا مرا دریابید عزیزان ...
سلام دوستان گلم من باز برگشتم به مهاجرسرا
من از برندگان لاتاری 2013 هستم و الان 9 ماهه که آمریکا زندگی میکنم
من واسه پدر و مادرم وقت مصاحبه گرفتم برای ویزای توریستی - ارمنستان اواسط اپریل- و تازه فهمیدم که باید یه دعتنامه هم واسشون بفرستم. ولی من الان حقوق بالایی نمیگیرم که بخام آنها رو ساپرت کنم پدر و مادرم به هزینه خودشون میان
حالا من نمیدونم باز احتیاج هست که من دعوت نامه بفرستم واسشون یا نه. و اگه احتیاجه باید چی بنویسم؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه یه نمونه دعوتنامه کسی داره و بتونه لینکشو واسم بذاره
ممنون

(2014-04-07 ساعت 17:49)majid.s نوشته:  لطفا مرا دریابید عزیزان ...
من واسه پدر و مادرم وقت مصاحبه گرفتم برای ویزای توریستی - ارمنستان اواسط اپریل- و تازه فهمیدم که باید یه دعتنامه هم واسشون بفرستم. ولی من الان حقوق بالایی نمیگیرم که بخام آنها رو ساپرت کنم پدر و مادرم به هزینه خودشون میان
حالا من نمیدونم باز احتیاج هست که من دعوت نامه بفرستم واسشون یا نه. و اگه احتیاجه باید چی بنویسم؟
ممنون
دوست عزيز اصلاً نيازی به دعوت نامه نيست .
پدر و مادرتون تشريف ببرن سفارت و بگن برای ديدن شما ميخوان بيان امريکا.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - majid.s - 2014-04-07

(2014-04-07 ساعت 17:53)Kurosh_Salehi نوشته:  
ممنون

جدی میگین؟ مرسی دوست عزیز

(2014-04-07 ساعت 17:58)majid.s نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 17:53)Kurosh_Salehi نوشته:  
ممنون

جدی میگین؟ مرسی دوست عزیز
بله

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - BEHNAM1986 - 2014-04-08

سلام،
اونطور که من از پستهای دوستان در تاپیکهای مختلف متوجه شدم کلیرنس آنکارا و دبی خیلی طول میکشه و تعداد افرادی که از اروپا اقدام کردن خیلی کمتره. می خواستم بپرسم که اگه من شینگن از بلژیک یا فرانسه و یا ایتالیا بگیرم و برای ویزای توریستی آمریکا برم اونجا، آیا گرفتن ویزا راحتتر میشه و مدت زمان کلیرنس کمتر؟! یعنی تفاوت اقدام از کشورهای اروپایی حوزه شینگن و کشورهای همسایه برای فردی مثل من که پاسپورت سفیده و مهد نخورده، اونقدر هست که ارزش هزینه کردن رو داشته باشه؟
لطفا راهنمایی کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-08

(2014-04-08 ساعت 00:11)BEHNAM1986 نوشته:  سلام،
اونطور که من از پستهای دوستان در تاپیکهای مختلف متوجه شدم کلیرنس آنکارا و دبی خیلی طول میکشه و تعداد افرادی که از اروپا اقدام کردن خیلی کمتره. می خواستم بپرسم که اگه من شینگن از بلژیک یا فرانسه و یا ایتالیا بگیرم و برای ویزای توریستی آمریکا برم اونجا، آیا گرفتن ویزا راحتتر میشه و مدت زمان کلیرنس کمتر؟! یعنی تفاوت اقدام از کشورهای اروپایی حوزه شینگن و کشورهای همسایه برای فردی مثل من که پاسپورت سفیده و مهد نخورده، اونقدر هست که ارزش هزینه کردن رو داشته باشه؟
لطفا راهنمایی کنید
زمان نشان داده که سفارت های اروپايی کليرنسشون خيلی بيشتر از سفارت های اطراف ايران طول ميکشه.
شما وقتی ويزا شينگن داشته باشيد خيلی بهتون کمک ميکنه که ويزا امريکا بگيريد تا پاستون خالی باشه.
در ضمن برای افيسر رفتن به شينگن مهم نيست، برگشت از شينگن مهمه...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Lemony - 2014-04-08

ببخشید یه سوال،من شنیدم وقتی که قراره بریم مصاحبه برای ویزای توریستی باید برنامه ی سفر داشته باشیم و بلیط هم رزرو کرده باشیم،ایا اینکه بلیطمون و برنامه مون برای مثلا شهریور هست و فرصت انتظار طولانی رو نداریم تاثیری توی کم شدن پروسه ی FBI check نداره؟من مادرم احتمالا ماه اینده توی دوبی مصاحبه خواهند داشت،ولی اگر بخواد زمان انتظارش ده ماه طول بکشه که دیگه به برنامه ریزیامون نمی رسیم!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-08

(2014-04-08 ساعت 00:39)Lemony نوشته:  ببخشید یه سوال،من شنیدم وقتی که قراره بریم مصاحبه برای ویزای توریستی باید برنامه ی سفر داشته باشیم و بلیط هم رزرو کرده باشیم،ایا اینکه بلیطمون و برنامه مون برای مثلا شهریور هست و فرصت انتظار طولانی رو نداریم تاثیری توی کم شدن پروسه ی FBI check نداره؟من مادرم احتمالا ماه اینده توی دوبی مصاحبه خواهند داشت،ولی اگر بخواد زمان انتظارش ده ماه طول بکشه که دیگه به برنامه ریزیامون نمی رسیم!
نميشه %100 گفت که رزرو بليط و نوشتن پلن مسافرت باعث ميشه ويزا شما زير 1 ماه صادر باشه . ولی ميتونه تو روند زودتر صادر شدن کمک کنه.
از نظر من نيازی به رزرو بليط نيست و فقط پلن تنظيم کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahdi33k - 2014-04-08

(2014-04-07 ساعت 15:20)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 16:08)Mahdi33k نوشته:  سلام

من تازه چند ماه ازدواج کردم و خانواده خانم و همسر من به صورت خانواده قبل از ازدواج تقاضای ویزا توریستی آمریکا کردن و مورد قبول واقع شده و تابستان قصد سفر دارن

حالا اگه من بخواهم اقدام کنم و توریستی تقاضا کنم تاثیری داره چون منتظر تکمیل شدن مدارک من برای همراهیشون هستند
؟

من 28 سال سن و مزدوج و سفر به چین و ترکیه و مالزی و سنگاپور داشتم و 1 سال اقامت تحصیلی مالزی و میتونم پرینت حساب با گردش بالا جور کنم و همینطور مدارک مربوط به گواهی اشتغال در شرکت خصوصی ولی احتمال گرفتن سند تا قبل تابستان کمه

میخواستم درصد گرفتن ویزا برای خودم و راهنمایی در مورد توضیح اینکه موقع وقت سفارت آیا از گرفته شدن ویزا توریستی توسط خانواده همسر و تحویل برگ صورتی چیزی بگویم ؟

دوست عزیز همینطور که آقاکوروش فرمودند،شانس بالایی دارید،واصلا راجع به خانواده همسرتون حرفی نزنید!!!!!!چون ممکنه در یه شرایط خاص پوان منفی بشه واستون!!!!!
مگراینکه ازشما بپرسه کنسول!!!!

ممنون از لطفتون

راستی کارت سربازی من معافیت هستش آیا موارد خاص خوبه ؟ باید توضیح داد یا نه ؟

مبلغ بانک چقدر باشه خوبه ؟ موجودی بالا چقدر بهتره ؟ آیا زیاد بودن حساب مثبت یا نه ؟

من 2 شرکت سابقه کار و یک شرکت هم شخصی به اسم خودم دارم همش رو ببرم ؟ برای سابقه کار در اون شرکت ها چه مدارکی لازمه ؟ آیا برای کار بازرگانی که دارم نیاز به بارنامه یا اطلاعات کار هست یا فقط روزنامه رسمی و آگهی تاسیس کافیه ؟

ممنون از شما