مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - Seda313 - 2012-08-03

(Aug-01-2012 03:42 PM)LadyInRed نوشته است:  
من از صبح تا حالا هر جا زنگ میزنم یا کسی گوشی رو برنمیداره یا اینکه میگن حضوری باید بیای
میشه لطفا شماره تلفن های امارات bmi ,و لوفتانزا رو اگه کسی داره بده!؟یا آدرسشون رو؟ممنون
ناهید جان این قیمتایی که میگی خیلی خوبن ,فکر میکردم قیمت زیر 2 میلیون گیر نیاد!

سلام ولي فكر كنم از ١١٨ راحت ميتونيد تلفن همه را بگيريد بهرحال من تلفنها را دارم بشرح ذيل:

لوفتانزا ٨٣٣٨٨
امارات ٨١٣٤٥
تركيش ٢٣٥٤٦
بچه ها اميدوارم اين تاپيكهامون زودتر بيايد و من الان مي خوام بليط براي رفت و برگشت هيوستون بگيرم كسي ميتونه كمك كنه چه پروازي و چه هواپيمايي بهتر و مناسب تر ارزانتر هست؟

بچه ها اميدوارم اين تاپيكهامون زودتر بيايد و من الان مي خوام بليط براي رفت و برگشت هيوستون بگيرم كسي ميتونه كمك كنه چه پروازي و چه هواپيمايي بهتر و مناسب تر ارزانتر هست؟

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - Orchin - 2012-08-03

(2012-08-03 ساعت 12:38)Seda313 نوشته:  بچه ها اميدوارم اين تاپيكهامون زودتر بيايد و من الان مي خوام بليط براي رفت و برگشت هيوستون بگيرم كسي ميتونه كمك كنه چه پروازي و چه هواپيمايي بهتر و مناسب تر ارزانتر هست؟

منم مثل شماهستم
مخصوصا دراین زمان که اکثراکلیرمیشوندومیخواهندبلیط بگیرندواحتیاج به این تایپیک دارند
مسولان عزیز خواهشمندیم ماراتنهانگذاریدSadSadSad

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - soranabrisham - 2012-08-03

سلام دوستان

من تا اخر سال ٢٠١٢ فرصت دارم كه وارد امريكا بشم. اما كسي رو در امريكا ندارم. ١) مي شه راهنمايي كنيد كه كدوم شهر برم بهتره؟ ٢) خوشحال مي شوم اگر كسي با من همسفر بشه. لطفا اگر كسي تا اخر امسال قصد سفر داره به من بگه كه با هم همسفر بشيم.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - shervn - 2012-08-03

(2012-08-03 ساعت 12:38)Seda313 نوشته:  (Aug-01-2012 03:42 PM)LadyInRed نوشته است:  
من از صبح تا حالا هر جا زنگ میزنم یا کسی گوشی رو برنمیداره یا اینکه میگن حضوری باید بیای
میشه لطفا شماره تلفن های امارات bmi ,و لوفتانزا رو اگه کسی داره بده!؟یا آدرسشون رو؟ممنون
ناهید جان این قیمتایی که میگی خیلی خوبن ,فکر میکردم قیمت زیر 2 میلیون گیر نیاد!

سلام ولي فكر كنم از ١١٨ راحت ميتونيد تلفن همه را بگيريد بهرحال من تلفنها را دارم بشرح ذيل:

لوفتانزا ٨٣٣٨٨
امارات ٨١٣٤٥
تركيش ٢٣٥٤٦

من چهارشنبه از قطر پرواز هیوستونو یک طرفه 1580 واسه 3 سپتامبر قیمت گرفتم. واسه واشنگتن هم یک طرفه 1960 قیمت داد.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - paymanva - 2012-08-03

بچه ها من واسه 3oct بليط گرفتم دو طرفه تا لوس انجلس با تركيش ١٦٥٠٠٠٠ در ضمن با امارات هم ١٨٥٠٠٠٠ بود ولي هم ٣ساعت بيشتر بايد پرواز كنيد هم پروزش پر از هندي و پاكستانيه و اصلا خوب نيست.
به نظرم تركيش انتخاب خوبيه.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - amirh - 2012-08-03

میشه لطقا دلیل حذف کردن تاپیک های دوستان رو توضیح بدین.
خیلی به مشکل برخواهیم خورد بدون راههنماییهای قبلی . . .

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - funnybluesolea - 2012-08-03

دوستان خوبم
کسی مقایسه ای از فرودگاههای نیویورک و شیکاگو برای پاسپورت چک و انجام کارهای اولیه مهاجرت داره؟ در فروم پاک شده قبلی یکی از دوستان گفتن از فرودگاه شیکاگو و برخورد کارکنان خیلی راضی بودند. از سایر دوستان کسی می تونه در مورد فرودگاه نیویورک نظرشون رو بگن؟ سختگیری، برخورد، شلوغی ....
ممنون از جوابتون
موفق باشید

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - saman22 - 2012-08-03

(2012-08-03 ساعت 17:53)funnybluesolea نوشته:  دوستان خوبم
کسی مقایسه ای از فرودگاههای نیویورک و شیکاگو برای پاسپورت چک و انجام کارهای اولیه مهاجرت داره؟ در فروم پاک شده قبلی یکی از دوستان گفتن از فرودگاه شیکاگو و برخورد کارکنان خیلی راضی بودند. از سایر دوستان کسی می تونه در مورد فرودگاه نیویورک نظرشون رو بگن؟ سختگیری، برخورد، شلوغی ....
ممنون از جوابتون
موفق باشید
یادمه یکی از دوستان از فرودگاه JFK نیویورک خیلی تعریف می کرد.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - missi - 2012-08-03

چرا همهٔ تاپیک‌ها بسته شده؟ کلی‌ اطلاعات تو اون تاپیک قبلی‌ بود....

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - frozen mind - 2012-08-03

(2012-08-03 ساعت 16:55)amirh نوشته:  میشه لطقا دلیل حذف کردن تاپیک های دوستان رو توضیح بدین.
خیلی به مشکل برخواهیم خورد بدون راههنماییهای قبلی . . .

دوست عزیزم، هنوز نمی دونیم چی شده اما امیدواریم انجمن برگرده.
فقط نمی دونم تیم فنی اقدامی کردن یا نه. دیروز قرار بود اقدام کنن.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - amirh - 2012-08-03

از مدیران محترم خواهش میکنم همکاری کنن

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - mansour*** - 2012-08-04

(2012-08-03 ساعت 20:08)saman22 نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 17:53)funnybluesolea نوشته:  دوستان خوبم
ممنون از جوابتون
موفق باشید
یادمه یکی از دوستان از فرودگاه JFK نیویورک خیلی تعریف می کرد.
درود
نه هیچ مشکلی این فرودگاه نداشت چه رفت وچه برگشتنم.همه چی سریع انجام شد بدون معطلی درفرودگاهJFK.

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - kopol - 2012-08-04

سلام بر دوستان وهمسفران عزیز مهاجرسرا ،بعد از رسیدن سوشیال نامبر وکارت آن پس از 10 روز و welcome letter هم 12 روزه رسید و امروز هم پس از 15 روز از ورودمون به خاک امریکا گرین کارتمون هم رسید وبه نوعی تموم نامه ها وکارتهامون رو دریافت کردیم .دوستان عزیز من در لوس انجلس خونه یک خانوم ایرانی رو اجاره کردم ( در منطقه ولی )که خونه خیلی خوبیه و قیمت اونهم کاملا مناسبه برای ما و در ضمن یک اپارتمان هم در بورلی هیلز داره که فوق العاده زیبا و قیمت خوبی داره اگر کسی از دوستان علاقمند هست که از این خونه ها استفاده کنه می تونه به من پیغام بده تا شماره وایمیل ایشون رو دراختیارشون بگذارم و کمکی هر چند کوچک به دوستان عزیز کرده باشم

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - gulu - 2012-08-04

(2012-08-04 ساعت 08:28)kopol نوشته:  سلام بر دوستان وهمسفران عزیز مهاجرسرا ،بعد از رسیدن سوشیال نامبر وکارت آن پس از 10 روز و welcome letter هم 12 روزه رسید و امروز هم پس از 15 روز از ورودمون به خاک امریکا گرین کارتمون هم رسید وبه نوعی تموم نامه ها وکارتهامون رو دریافت کردیم .دوستان عزیز من در لوس انجلس خونه یک خانوم ایرانی رو اجاره کردم ( در منطقه ولی )که خونه خیلی خوبیه و قیمت اونهم کاملا مناسبه برای ما و در ضمن یک اپارتمان هم در بورلی هیلز داره که فوق العاده زیبا و قیمت خوبی داره اگر کسی از دوستان علاقمند هست که از این خونه ها استفاده کنه می تونه به من پیغام بده تا شماره وایمیل ایشون رو دراختیارشون بگذارم و کمکی هر چند کوچک به دوستان عزیز کرده باشم
مبارك باشه kopol خان Big Grin دعا در بلاد كفر براي منتظران بسيار سريع اجابت مي شود وقت كردي براي ماها دعا كن . ببخشيد شما تصميم داريد بمونيد يا برگرديد ؟ من هم ايشالا تصميم دارم اگه كلير شدم سريع بيام LA . مي شه يه كم بيشتر توضيح بديد خونه متراژش چنده ؟‌چه قيمتي گرفتيد ؟ منطقه اي كه خونه گرفتيد خوبه ؟‌از لحاظ دسترسي به ساير نقاط شهر و سوپر ماركت ؟

RE: تاپیک موقت اولین سفر به آمریکا برای فعالسازی گرین کارت: تهیه بلی - kopol - 2012-08-04

(2012-08-04 ساعت 08:36)gulu نوشته:  
(2012-08-04 ساعت 08:28)kopol نوشته:  سلام بر دوستان وهمسفران عزیز مهاجرسرا ،بعد از رسیدن سوشیال نامبر وکارت آن پس از 10 روز و welcome letter هم 12 روزه رسید و امروز هم پس از 15 روز از ورودمون به خاک امریکا گرین کارتمون هم رسید وبه نوعی تموم نامه ها وکارتهامون رو دریافت کردیم .دوستان عزیز من در لوس انجلس خونه یک خانوم ایرانی رو اجاره کردم ( در منطقه ولی )که خونه خیلی خوبیه و قیمت اونهم کاملا مناسبه برای ما و در ضمن یک اپارتمان هم در بورلی هیلز داره که فوق العاده زیبا و قیمت خوبی داره اگر کسی از دوستان علاقمند هست که از این خونه ها استفاده کنه می تونه به من پیغام بده تا شماره وایمیل ایشون رو دراختیارشون بگذارم و کمکی هر چند کوچک به دوستان عزیز کرده باشم
مبارك باشه kopol خان Big Grin دعا در بلاد كفر براي منتظران بسيار سريع اجابت مي شود وقت كردي براي ماها دعا كن . ببخشيد شما تصميم داريد بمونيد يا برگرديد ؟ من هم ايشالا تصميم دارم اگه كلير شدم سريع بيام LA . مي شه يه كم بيشتر توضيح بديد خونه متراژش چنده ؟‌چه قيمتي گرفتيد ؟ منطقه اي كه خونه گرفتيد خوبه ؟‌از لحاظ دسترسي به ساير نقاط شهر و سوپر ماركت ؟
سلام دوست عزیز ما تا چند روزه اینده بر می گردیم این خونه در منطقه ای امن و با دسترسی اسان از طریق highway به همه مناطق را دارا است و در اطرافش هم مارکت و فروشگاه به وفور هست وبا ماشین در مدتی کوتاه به همه جا دسترسی دارید متراژ خونه حدود 50 متر و مناسب برای یک خانواده 3 نفری است و با وسایل و امکانات لازم از قبیل مبل .تلویزیون ،ماهواره و ظروف اشپزخانه و چایی ساز و.... و بطور کلی نیازی به اوردن وسایل خونه ندارید یک حیاط 20 متری هم دارد و من اگر به la برگردم حتما دوباره اینجا رو اجاره خواهم کرد.قیمتش هم 1300تا برای یک ماه است و می شه یک تخفیف کوچولو هم گرفت