مهاجرسرا
ادامه تحصیل در آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+---- انجمن: ادامه تحصیل در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-62.html)
+---- موضوع: ادامه تحصیل در آمریکا (/thread-1298.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - f.r - 2011-10-04

دوستان ، من ۱ سوال دارم ، ولی‌ نمیدونم که اینجا صحیح هست مطرح کردنش یا نه ، بایستی که در تاپیک دیگری این سوال رو بپرسم،اگر تاپیکِ مناسب با این سوال من هست بگید تا برم اونجا بنویسم(ببخشید اگر اینجا مربوط به این سوال نیست،ولی‌ گشتم،پیدا نکردم تاپیک مربوط به اسپانسر و ویزا ی دانشجویی‌ رو )می‌خواستم بدونم اگر کسی‌ بخواد ویزا دانشجویی‌ بگیره برای آمریکا و اگر در آمریکا اسپانسر نداشته باشه،چه کار باید بکنه؟

مرسی‌

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - ابی22 - 2011-10-04

(2011-10-04 ساعت 21:15)f.r نوشته:  دوستان ، من ۱ سوال دارم ، ولی‌ نمیدونم که اینجا صحیح هست مطرح کردنش یا نه ، بایستی که در تاپیک دیگری این سوال رو بپرسم،اگر تاپیکِ مناسب با این سوال من هست بگید تا برم اونجا بنویسم(ببخشید اگر اینجا مربوط به این سوال نیست،ولی‌ گشتم،پیدا نکردم تاپیک مربوط به اسپانسر و ویزا ی دانشجویی‌ رو )می‌خواستم بدونم اگر کسی‌ بخواد ویزا دانشجویی‌ بگیره برای آمریکا و اگر در آمریکا اسپانسر نداشته باشه،چه کار باید بکنه؟

مرسی‌

درود بر شما ...
اگر اسپانسر ندارید باید هزینه مالی رو خودتون تامین کنید ...
میانگین هزینه 2 سال زندگی و 2 سال تحصیل برای لیسانس ، چیزی حدود 70 میلیون تومان یا بیشتر است....
که بستگی به نوع دانشگاه و رشته مورد نظر و مکانی که فرد می خواهد زندگی کند ....
شما هنگام گرفتن ویزا از سفارت باید مدارک اسپانسر و یا مدارک مالی معتبر که نشان دهد که شما تا 2 سال اول از نظر مالی تامین هستید به همراه داشته باشید ... ...

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - Ehsan F2B - 2011-10-04

(2011-10-04 ساعت 19:11)alirezagh نوشته:  
(2011-10-03 ساعت 17:19)Ehsan F2B نوشته:  علیرضا جان مرسی از راهنمایی دقیقتون...
سوال دیگه ای دارم و اگه فکر می کنید، این سوال باید جای دیگه ای از این سایت یا از شخص دیگه ای پرسیده شه ممنون میشم اطلاع رسانی کنید:
آیا مدرک لیسانس ایران پس از مراحل ترجمه و معادل سازی در امریکا، برای ورود به بازار کار مورد تایید هست یا نه؟
(جهت اطلاع بیشتر، من ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم)

کلا" تا جایی که من اطلاع دارم، بیشتر شما باید کار رو بلد باشید تا مدرک داشته باشید. اما در خصوص نرم افزار، بازار کار و سقف درآمدها نسبت به بقیه رشته های مهندسی بهتره. در این میان تسلط شما به زبان انگلیسی شرط لازم برای پیدا کردن کاره.
فرمایش شما کاملا صحیحه ولی من می خوام بدونم آیا مدرک لیسانس ایرانو به عنوان یه بچلر قبول دارند یا خیر؟

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - lale - 2011-10-05

سلام
برای ترجمه ریز نمرات دیپلم تایید آموزش و پرورش هم لازمه؟؟؟؟
یا فقط کارنامه رو ببریم ترجمه میکنند

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - wushu kung fu - 2011-10-05

دوستان راست که میگن نمره ی تافل خیلی توی پذیرش تاثیر داره؟

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - behzadb57 - 2011-10-06

(2011-10-05 ساعت 23:12)wushu kung fu نوشته:  دوستان راست که میگن نمره ی تافل خیلی توی پذیرش تاثیر داره؟

دقیقا
من با یکی از اساتید دانشگاه صحبت می کردم در این مورد که ایشان گفتند که نمره تافل و ج آر ای یکی از مهمترین عامل پذیرش هست که حتی از معدل پایه های قبل مهمتره

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - nil2011 - 2011-10-16

سلام دوستای عزیزم.. می‌شه با داشتن دیپلم در ایران برای ادامه تحصیل در کالج در آمریکا اقدام کرد؟ می‌شه از کالج در آمریکا پذیرش گرفت؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .. من آمریکا زندگی‌ می‌کنم.. می‌خوام بدونم چطور می‌تونم برای خواهرم از کالجی در آمریکا پذیرش بگیرم!

RE: ادامه تحصیل در امریکا - پريچهر رحيمي - 2011-10-20

(2011-08-31 ساعت 07:57)Zoso نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 18:16)پريچهر رحيمي نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 13:39)Zoso نوشته:  شما هر مدرکی که داشته باشین تا زمانی که تمام کمال ترجمه شده باشه و مرتبط به کاری که می خواین بکنین باشه خوبه! هر مدرکی!
اما به نظرم اولا کسی اگه بخواد ویزای تحصیلی بگیره باید بتونه مامور کنسول رو متقاعد بکنه. چون شما ممکنه به راحتی تمام یه جایی رو پیدا کنین که بهتون پذیرش بده و بعدا کلی هزینه کنین برین سفارت جناب کنسول بگه اینجایی که میری معتبر نیست برو رد کارت. پس اگه دانشگاه جزو دانشگاه های تاپ و شناخته شده امریکا نیست زحمت بی خود به خودتون ندین. حالا نمیگم هاروارد اما حداقل دانشگاه ایالتی باشه.
اما برای اونایی که گرین کارت دارن قعلا بهترین گزینه کامیونیتی کالج و بعد ترنسفر کردن به دانشگاهست. اینطوری هزینه ها نصف یا شاید یک سوم بشه.
برای خیلی از کامیونیتی کالج ها اصلا احتیاجی به مدرک دیپلم دبیرستان هم نیست. فقط شما باید بتونی توی امتحان ارزیابیش موفق بشین
این بود انشای امروز من.

سلام
دوست عزيز ايشون تقاضا دارن براي ادامه تحصيلات در امريكا ولي مدركشون فوق ديپلمه حداقل مدرك براي پذيرش ليسانسه پس قابل قبول نيست فعلا علي رشته خوبي داره درس ميخونه اگر ليسانس كامپيوتر بگيره شانسش زياده براي رفتن چرا كه نه!!!
بعدشم هيچ وقت هيچ كنسولي به آدم نميگه برو رده كارت ... كنسول جرات چنين اهانتيو نداره
اگر هم علي تقاضا بده براي ادامه تحصيلات بهش وقت مصاحبه بدن يعني موافقت شده هست براي ادامه تحصيلاتش در امريكا و اميد گرفتن ويزا رو هم بايد داشته باشه هميشه آدم بايد نيمه پر ليوانو نگاه كنه مگه نه؟
ب

بنده دقیقا همین شرایط رو داشتم. فوق دیپلم + پذیرش از یه کالج گمنام.
کنسول دوبی به من گفت جایی که ازش پذیرش داری به اندازه کافی معتبر نیست. من نگفتم کنسول به کسی اهانت!! میکنه. گفتم معنای حرفش به اصطلاج خودمونی مثلا میشه بفرما برو خونتون خوش اومدی.
همون موقعی که هم من اونجا بودم دو نفر برای دوره دکتری ویزا گرفتن یکیشون MIT بود.
قضیه مربوط به سال 2009 هست. هر چند ویزا نگرفتم اما باعث شد دوبی رو ببینم حداقل!

داري ميگي بهت ويزا ندادن دليلش همين مدرك فوق ديپلمته دوست گرامي نه اعتبار اون كالجي كه ازش پذيرش گرفتي ادم با فوق ديپلم نميتونه وارد آمريكا بشه قابل توجه شما دوست عزيز

پذیرش در دانشکده ی هنر - p7man - 2011-10-26

سلام بر دوستان من 18 سالمه و میخوام برم امریکا و کارگردانی بخونم میخواستم بدونم بهترین دانشکداش چیه و هزینه اش چقدره مرسی

تحصیل فیلم سازی در آمریکا - farhad_persona - 2011-12-08

سلام
بچه ها میدونم که کمتر کسی اینجا به فکر رشته های هنری هست اما به شدت به راهنمایی شما که تجربه بیشتری دارید نیاز دارم.
عرضم به حضور شما که بنده الان دیپلم گرفتم و دوست دارم برای گرفتن فوق دیپلم و یا لیسانس کارگردانی سینما به آمریکا برم.

1-از کجا باید شروع کنم و چه فرآیندی رو باید طی کنم تا بتونم به خواستم برسم؟
مثلا شما برای انتخاب یک دانشگاه از بین صدها دانشگاه در نقاط و شهر های مختلف آمریکا چه فاکتورهایی رو مد نظر قرار میدید؟

2-گرفتن پذیرش و ویزا معمولا چه قدر طول میکشه؟
3-برای یک کورس دو ساله فیلم میتونم ویزا بگیرم یا حتما باید 4 ساله باشه؟

4-در ایران موسسه ای هست که در این مورد به من مشاوره بده؟ چون اکثر این موسسه هایی که من دیدم در زمینه رشته های فنی و پزشکی فعال هستن و کمتر به رشته هایی هنری میپردازن.

هدف من در نهایت وارد شدن به بازار فیلم آمریکا هستش. خودم مدارک فیلم سازی وزارت ارشاد دارم و کلا بدون تحصیل سینما در آمریکا هم میتونم خودم فیلم ساز بشم.
به نظرتون به غیر از ویزای دانشجویی هیچ راه دیگه ای برای وارد شدن به بازار کار آمریکا نیست؟

شرمنده پرحرفی کردم
چشم انتظار جواب هاتون هستم.

RE: پذیرش در دانشکده ی هنر - wushu kung fu - 2011-12-10

نقل قول:
(2011-10-26 ساعت 00:13)p7man نوشته:  سلام بر دوستان من 18 سالمه و میخوام برم امریکا و کارگردانی بخونم میخواستم بدونم بهترین دانشکداش چیه و هزینه اش چقدره مرسی

سلام دانشگاه نیویورک هست که میتونید برید فقط هزینه ی خیلی بالای نیاز داره اینم سایتش www.nyfa.edu

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - aghamilad - 2011-12-12

سلام بر دوستان
یک شخصی به من گفت که اگه ا ویزای تحصیلی برم امریکا میتونم تا 4 سال (مدت تحصیل) اونجا باشم بعد از این مدت هم میتونم درخواست یک سال ویزا کار بدم بعد از این مدت هم میتونم مدتی اونجا بمونم بعدش هم درخواست اقامت بدم.ایا این کار شدنی هست یا نه؟با تشکر

RE: ادامه تحصیل در آمریکا - ابی22 - 2011-12-13

(2011-12-12 ساعت 13:06)aghamilad نوشته:  سلام بر دوستان
یک شخصی به من گفت که اگه ا ویزای تحصیلی برم امریکا میتونم تا 4 سال (مدت تحصیل) اونجا باشم بعد از این مدت هم میتونم درخواست یک سال ویزا کار بدم بعد از این مدت هم میتونم مدتی اونجا بمونم بعدش هم درخواست اقامت بدم.ایا این کار شدنی هست یا نه؟با تشکر

درود بر شما ....
بله درسته شما می تونید درخواست ویزای کار کنید ....
یکی از روش های درخواست ویزا . اقدام از طریق کارفرماست ....

اخذ پذیرش - بصیر - 2011-12-22

باسلام
من به دنبال موسسه ای هستم که در دانشگاه های آمریکا اپلای کند
ممنون می شوم کسی بهم کمک کند

RE: اخذ پذیرش - ابی22 - 2011-12-22

(2011-12-22 ساعت 01:55)بصیر نوشته:  باسلام
من به دنبال موسسه ای هستم که در دانشگاه های آمریکا اپلای کند
ممنون می شوم کسی بهم کمک کند

درود بر شما ...
دوست گرامی در این سایت هیچگونه تبلیغات در مورد موسسه های مهاجرتی و غیره صورت نمی گیرد .....
اگر به دنبال اپلای کردن از دانشگاه های آمریکا هستید در همین تاپیک به جستجو بپردازید .....
اگر نیازمند به پیداکردن موسسه ای هستید ، زحمتش را باید خودتان بکشید ....
......( اما نه در این سایت چون جنبه تبلیغاتی خواهد داشت و این خود بر خلاف قوانین سایت می باشد ...)
اما اطلاعات در مورد اپلای کردن دانشگاه و پذیرش و مخارج و زندگی و .... در این تاپیک وجود دارد و با اندکی جستجو مطالب را خواهید یافت ...
اگر سوالی داشتید در تایپیک مربوطه بپرسید تا مدیران و دوستان شما را راهنمایی کنند ...
موفق باشید .