مهاجرسرا
اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: سایر کشورها (https://www.mohajersara.org/forum/forum-23.html)
+--- انجمن: هندوستان (https://www.mohajersara.org/forum/forum-47.html)
+--- موضوع: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان (/thread-1348.html)

صفحات 1 2

اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - Ali Sepehr - 2009-07-27

چگونگی اخذ پذیرش و هزینه های آن

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - mahtab6 - 2011-01-24

- ممكنه بهترين كالج زبان رو تو هند معرفي كنيد و اينكه كسي كه زبانش در حد مبتدي باشه ، براي گرفتن آيلس چه مدت بايد اونجا باشه .
- و چطور ميشه از اون كالج پذيرش گرفت .

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - رامین راد - 2011-01-31

در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - saeed53 - 2011-03-06

من سیمباسیس در پونا رو پیشنهاد میکنم طبق قوانین جدید این تنها داشگاهی که شما برای تمدید ویزا نیز به برگشت به ایران ندارین

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - xbox - 2011-03-07

(2011-03-06 ساعت 21:49)saeed53 نوشته:  من سیمباسیس در پونا رو پیشنهاد میکنم طبق قوانین جدید این تنها داشگاهی که شما برای تمدید ویزا نیز به برگشت به ایران ندارین

دوست عزیز ، تمامی افرادی که بطور موقت در هند هستند......

از دکترا( با اینکه ری سرچ ویزا دارند) تا همین دوره های زبان ، باید از اداره پلیس برای ورود و خروج مجدد از هند برگه تائید بگیرند... این یک قانون کلی در این جهنم 72 ملت است !

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - saeed53 - 2011-03-07

دوستان عزیز دانشگاه سیمباسیس در دورههای زبان نسبت به دانشگاههای دیگر گرانتر است ولی در پایان دوره برای تمدید ویزا نیاز نیست به ایران برگردین و در داخل هند برای شما تمدید ویزا میکند ولی دانشگاههای دیگر این شهر بعد از پایان دوره حتما باید برگردین ایران و درخواست مجدد ویزا دانشخویی کنید جهت اطلاعات بیشتر در خدمت هستم

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - xbox - 2011-03-08

سعید جان من واقعا شرمنده ام و عذر می خواهم که بی دقتی از بنده بود!
خوب نوشته شما رو نخوندم و به اشتباه فکر کردم که برای رفتن و آمد مجدد در هند رو می فرمایید....
و کاملا حق با شما است....

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - saeed53 - 2011-03-08

سعید جان من واقعا شرمنده ام و عذر می خواهم که بی دقتی از بنده بود!
خوب نوشته شما رو نخوندم و به اشتباه فکر کردم که برای رفتن و آمد مجدد در هند رو می فرمایید....
و کاملا حق با شما است.

دوست عزیزم من تموم پستهای شما رو خوندم و میدونم چقدر از هند بدت میاد ولی من و دوربینم عاشق هند هستیم .

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - xbox - 2011-03-12

saeed53 عزیز.

هند خوب است! اما تنها برای مدتی... راحتی که مردم هند دارند را ، شاید در هیچ جا نتوان دید...
اما این نگاه ها ، تنها از دید یک توریست مناسب است... و شگفت آور... نه برای مدت طولانی زندگی کردن...
تفاوت های اقلیمی و فرهنگی مردمان هند ، با مردمان ایران بسیار بسیار متفاوته...
ولی همانطور هم که قبلا عرض کردم ، هند برای انجام امور اقتصادی و سرمایه گذاری کشوری مناسب است....

به هر حال سلیقه ها و نوع دیدگاه ها متفاوت است.

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - میناسیان - 2011-04-17

سلام

میخواستم بپرسم این که گفته شده فقط دانشگاه سیمبایسس بدون برگشت به ایران ویزا را تمدید میکنه . مگه مثلا" دانشگاه های دیگر مثل همان عثمانی و جواهر لعل نهرو که دوستان گفتند را نمیشه بدون بازگشت تمدید ویزا کرد . در جایی که هنوز ویزای شما تمام نشده و شما مثلا" 2 ماه از ویزات باقی مونده باشه ؟

اگر محصل باشید و در سفارت ایران مشغول به تحصیل باشید چطور ؟

منظورم اینه که سفارت ایران میتونه برای محصل هاش تقاضای ویزا از کشور هند کنه یا نه ؟

با تشکر

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - saeed53 - 2011-04-29

(2011-04-17 ساعت 02:14)میناسیان نوشته:  سلام

میخواستم بپرسم این که گفته شده فقط دانشگاه سیمبایسس بدون برگشت به ایران ویزا را تمدید میکنه . مگه مثلا" دانشگاه های دیگر مثل همان عثمانی و جواهر لعل نهرو که دوستان گفتند را نمیشه بدون بازگشت تمدید ویزا کرد . در جایی که هنوز ویزای شما تمام نشده و شما مثلا" 2 ماه از ویزات باقی مونده باشه ؟

اگر محصل باشید و در سفارت ایران مشغول به تحصیل باشید چطور ؟

منظورم اینه که سفارت ایران میتونه برای محصل هاش تقاضای ویزا از کشور هند کنه یا نه ؟
سلام ببخشید که دیر جواب میدم
معمولا مشکل شما در ابتدا همون کالج زبان اگه درست انتخاب کنین نیاز به cheng courss ندارین و قبل از اتمام کالج زبان میتونین پزیرش از دانشگاه مورد نظر بگیرین و ویزا رو همینجا تمذیذ کنین که کلا اینا هیچکدوم به سفارت ایران ربطی نداره تنها قسمت مربوط به ایران گرفتن تاییدیه از کنسول حیدر اباد مبنی بر واقعیت داشتن مدارک تحصیلی و گذرنامه هست که با email امکان پذیره
با تشکر

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - sami3m - 2011-07-13

(2011-01-31 ساعت 00:58)IRAU نوشته:  در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست

پیشنهاد می کنم حیدر اباد نری یه جایی که مسلمان نشین است لذا یه سری قوانین انجا داره که شرایط زندگی را یه مقدار سخت میکنه من بمبی پونا دهلی یا بنگلور برای انتخاب محل تحصیل پیشنهاد می کنم

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - saeed53 - 2011-07-14

(2011-07-13 ساعت 16:48)sami3m نوشته:  [quote='IRAU' pid='95163' dateline='1296419336']
در شهر حيدر آباد عثماني و جواهر نهرو ولي نهرو ارزون تره و راحت تر چون از ابتدا شروع ميكنن شهريه هر ترمش هم كه سه ماهه 300 دلار امريكا هست

پیشنهاد می کنم حیدر اباد نری یه جایی که مسلمان نشین لذا یه سری قوانین انجا داره که شرایط زندگی را یه مقدار سخت میکنه من بمبی پونا دهلی یا بنگلور برای انتخاب محل تحصیل پیشنهاد می کنم

من کاملا موافقم

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - gt3333 - 2011-07-17

آیا با دیپلم میشه وارد دانشگاههای هند شد؟
آیا توصیه میکنید که برای ادامه تخصیل اونجا برم و بعد از اونجا به یه کشور خوب برم؟

RE: اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان - bandican - 2011-07-24

من 16سالمه؛يعني امسال ميرم سوم دبيرستان؛دخترم..من ميتونم برم هند تو كالج هاي زبان ثبت نام كنم با اين سن؟يا بايد صبر كنم؟چقدر؟
شرط معدل داره؟يعني معدلم چند بايد باشه كه كارم راحتتر باشه؟