مهاجرسرا
شیرینی خوران! - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: شیرینی خوران! (/thread-1386.html)

شیرینی خوران! - admin - 2009-08-04

با تبریک به دوستان 2009 که کلیر شده اند پیشنهاد میشه یک شیرینی خوران مفصل البته به شکل مجازی راه بندازیم Big Grin. هر کس که کلیر شده و دوست داره به بقیه شیرینی بده مبلغش را به یک نهاد خیریه به انتخاب خودش کمک کنه. اگر جایی را نمی شناسید بنیاد کودک و موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) پیشنهاد می شوند.

RE: شیرینی خوران! - matrix - 2009-08-04

بسیار کار جالبیه ادمین عزیز
البته من کلیرنس بیاد حتماً این کار رو انجام میدمSmile

RE: شیرینی خوران! - laili - 2009-08-04

به دوستانی که ممکنه گاهی به این موسسات شک بکنن وندونن که آیا واقعا کمکهای آنها به دست کسانی که نیازمند واقعی هستند میرسه یا نه به طور قطع این اطمینان و میدم که موسسه ی محک جزء موسساتی است که تا آخرین برگ محبت ما صرف کودکانی میشه که واقعا نیاز به یاری ما دارند و اگر بر خورد نزدیک با آنها داشته باشیم متوجه میشیم که اکثر آنها از خانواده های نیاز مندند که زمانی مثل من و تو بی نیاز بودندSad
و از اونجائی که مخارج این بچه ها بسیار بالاست بعد از گذشت چندین ماه خانواده های متوسط در حد خانواده های فقیر تنزل پیدا میکنند............
دوست داشتم بیشتر از این میگفتم ....اما گفتن در مورد چشمهای مظلومی که فقط امیدشون به ماست کمی تلخه و مناسب اسم شیرین این تاپیک نیستSadSad

RE: شیرینی خوران! - Nikan Senior - 2009-08-05

از اونجايي كه افتخار ملاقات با مديران موسسه محك را داشتم اطمينان دارم كه بهترين راه براي متبرك كردن مهاجرت راهيان امريكا كمك به موسسه محك است كه حتي فرا تر از ايران فعاليت خيرخواهانه انجام ميدهد و از خيلي از كشورهاي فقير هم كودكان سرطاني براي درمان قبول ميكنه
ما با هم همقسم ميشيم كه هر كدام به هر ميزان كه ميتوانيم قبل از مهاجرت به امريكا به اين موسسه كمك كنيم و ارزو كنيم كه روزي رو ببينيم كه اين بيماري بطور كامل ريشه كن بشه و كودكان هميشه لبشون خندان باشه و غرق بازي باشن "امين يا رب العالمين"

RE: شیرینی خوران! - shadow_1352 - 2009-08-05

admin عزیز
از همه زحماتتون ممنون
پیشنهاد خوبیه و امیدوارم که همیاری بشه.
هیچ شیرینی لذت بخش تر از برآورده کردن قسمت کوچکی از نیاز نیازمندان نیست. خود آدم به آرامش میرسه.

RE: شیرینی خوران! - اریو - 2009-08-08

با سپاس از ابتکار ADMIN موسسه امام علی هم در ازگل جای خوبی هست برای بچه های معلول و عقب افتاده است من که واقعا تلاششون رو تحسین می کنم . این رو برای کسانی گفتم که سمت شمرون هستن.
دم همگی گرم

RE: شیرینی خوران! - laili - 2009-12-20

دیروز یه نامه برای ما اومد که به بچه های بی بضاعت برای کریسمس کمک کنیم یاد جشن نیکوکاری خودمون افتادم......................اینها همه چیشون و از ما یاد گرفتندSmile خواستم یه یاد آوری به ماتریکس و دیگر دوستانی که می خواستند بعد از کلیر شدن کار خیری انجام دهند کرده باشم.....

RE: شیرینی خوران! - یه مهاجر - 2009-12-20

تبريك به همه عزيزان
منم هر زمان پولي بخوام براي كمك به بنيادي بدم محك اولين انتخابمه.چند باري هم بيمارستنشون رفتم
از كشورهاي زيادي به اين موسسه كمك ميشه و من مجلات اين سازمان رو توي سفارت چك هم چند سال پيش ديده بودم.
با آرزوي سلامتي براي همه اين فرشته هاي كوچولو

RE: شیرینی خوران! - matrix - 2009-12-20

(2009-12-20 ساعت 10:54)laili نوشته:  دیروز یه نامه برای ما اومد که به بچه های بی بضاعت برای کریسمس کمک کنیم یاد جشن نیکوکاری خودمون افتادم......................اینها همه چیشون و از ما یاد گرفتندSmile خواستم یه یاد آوری به ماتریکس و دیگر دوستانی که می خواستند بعد از کلیر شدن کار خیری انجام دهند کرده باشم.....

انجام شده لیلی خانم اگه بشه اسمشو گذاشت کار خیرSmile
بهر حال مرسی

RE: شیرینی خوران! - nefarioos - 2009-12-20

من همين جا اعلام ميكنم در صورت ويزا گرفتن مبلغ 400 هزار تومان به حساب اين موسسه واريز كنم
( با توجه به دانشجو بودن و شاغل نبودن توانم بيشتر از اين نيست)

RE: شیرینی خوران! - indmehdi - 2009-12-21

عجب دانشجوي کاردرستي! Wink
منم با توجه به دانشجو نبودنم و شاغل بودنم توانم بيشتر از اين نيست. Sad

(2009-12-20 ساعت 17:07)nefarioos نوشته:  من همين جا اعلام ميكنم در صورت ويزا گرفتن مبلغ 400 هزار تومان به حساب اين موسسه واريز كنم
( با توجه به دانشجو بودن و شاغل نبودن توانم بيشتر از اين نيست)

RE: شیرینی خوران! - nefarioos - 2009-12-21

اين 400 هزار تومان زياده ولي ارزش داره كه كمك كنم