مهاجرسرا
فقط رسیدن به خاک آمریکا!! - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: فقط رسیدن به خاک آمریکا!! (/thread-1887.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

فقط رسیدن به خاک آمریکا!! - Masoud - 2007-08-31

اطلاعات کلی در مورد:

· نوع ويزا
· گرفتن وقت ملاقات
· تحويل فرم درخواست، پاسپورت و مدارك مورد نياز
· مراحل اضافه شده
· ورود به ايالات متحده

در وب سایت فارسی وزارت امور خارجه آمریکا ارایه شده است.

برای دسترسی به وب سایت اینجا را کلیک کنید

RE: ويزاى غير مهاجرت ايالات متحده براى اتباع ايرانی - payam - 2008-09-03

نحوه ویزا از طریق دانشجویی چند تا آزمون داره . ماهایی که ایرانیم چکار باید بکنیم ؟ آیا راهی هست ما راحتر تر بیایم USA ؟

RE: ويزاى غير مهاجرت ايالات متحده براى اتباع ايرانی - Kaveh792004 - 2008-10-04

آیا این درست است که در آنکارا ، قبل از مصاحبه باید یک سری آزمایشات و واکسیناسیون انجام داد و جواب آزمایشات را روز مصاحبه برد ؟

RE: ويزاى غير مهاجرت ايالات متحده براى اتباع ايرانی - air - 2008-10-04

برای ویزای توریستی فقط باید یک فیش بانکی داشته باشی و وقت سفارت.ازمایش و واکسن مال مهاجران است

RE: ويزاى غير مهاجرت ايالات متحده براى اتباع ايرانی - leilabakht - 2009-04-07

با سلام
آيا حساب بانكي مربوط به همين حساب ارزي درداخل كشور خودمان است مثلا بانك ملي يا خير ؟ و آيا مصاحبه را به فارسي هم ميشود انجام داد؟
با تشكر
Big Grin

فقط رسیدن به خاک امریکا!! - royal - 2009-12-08

سلام
خوشحالم که با این سایت مفید آشنا شدم و تابحال از خیلی از مطالب این سایت استفاده کردم. حالا هم به مشاوره ی شما نیاز دارم.

با این شرایط با چه ویزایی خودم رو میتونم به امریکا برسونم؟ روی دوره های تحصیلی کوتاه مدت که مدرک تحصیلی بالا نمیخوان میشه حساب کرد؟ چیزی مثل دوره های تخصصی مثلا فیلمسازی؟

پیشاپیش از همه ی دوستانم توی این انجمن ممنونم Smile

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - hvm - 2009-12-09

بستگی دارد به توانایی مالی شما
توانایی مالی شما در چه حد است؟
100000$
500000$
یا بیشتر؟

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - royal - 2009-12-09

ممنون از پاسختون.
پونصد هزار دلار؟!! با این سرمایه که میشه اقامت دایم گرفت تو امریکا! :d
من تا حدود بیست هزارتا میتونم هزینه کنم. اما باور دارم با بسیار کمتر از این مبلغ هم راهی برای رفتن باید باشه. روشهای تریکی زیاد وجود داره. هدفم از ایجاد این تاپیک هم مشاوره با شما که اطلاعات و تجربتون بیشتر از من هست و پیدا کردن این روشهای هوشمندانه هست.

با عرض پوزش
ما در این سایت در باره روشهای قانونی مهاجرت بحث میکنیم نه در باره میانبر های مخالف قوانین بین المللی
گرفتن ویزای سرمایه گذاری یکی از راهها هست اما تنها راه نیست و من قصد داشتم بقیه روشها را که شاید از ویزای سرمایه گزاری سهل تر باشد عرض کنم.
اما با 20000$ امکان ندارد.

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - hassan1358arab - 2009-12-09

دوست عزیز اگه کسی رو داشته باشی اونجا که بتونه برات دعوت نامه بفرسته مشکلت حل میشه

(2009-12-09 ساعت 00:36)hassan1358arab نوشته:  دوست عزیز اگه کسی رو داشته باشی اونجا که بتونه برات دعوت نامه بفرسته مشکلت حل میشه

دعوتنامه مال ویزای توریستی هست اونهم برای بعضی از کشورهای اروپایی
نه آمریکا

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - laili - 2009-12-09

(2009-12-09 ساعت 00:36)hassan1358arab نوشته:  دوست عزیز اگه کسی رو داشته باشی اونجا که بتونه برات دعوت نامه بفرسته مشکلت حل میشه

کسی که دعوتنامه میده باید تضمین کنه که مهمانش بعد از سپری شدن مهلت ویزا برمیگرده...در صورتی که این دوستمون قرار نیست برگردند....

در ضمن با این کار هم مشکل برای شخص دعوت کننده بوجود میاد هم برای کسی که رفته و برنگشته ...آمریکا که خیلی راحت دیپورتش میکنه..حالا اگه شرایط پناهندگی داشته باشید که شما میگید دارید اونهم راهش دعوتنامه نیست.....از طریق ویزای توریستی یا تحصیلی بهتر میشه به نتیجه رسید....تازه به قول دوستمون برای اروپا نه آمریکا

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - royal - 2009-12-09

ممنون از پاسخ همه ی دوستان

راستش منم دنبال روشهای غیرقانونی نیستم. کلا بحث مهاجرت مثل قانونهای دادگستری اینقدر ریزه کاری داره که اشخاص به دلیل اینکه از این ریزه کاری ها باخبر نیستن به وکیل مراجعه میکنن. منم چون از ریزه کاریهای مهاجرت اطلاع ندارم صد در صد به مشاوره ی شما دوستان نیاز دارم.

فکر میکنید اگه یه شرکت ثبت شده در امریکا بخواد, با مدرک تحصیلی دیپلم و نداشتن مدرک تافل میتونم ویزای کاری دریافت کنم؟

در مورد دوره های تخصصی کوتاه مدت هم هنوز سوالم پابرجا هست. اونطور که تحقیق کردم بعضی از این دوره ها دعوتنامه برای ویزای استیودنت میفرستن. اما فکر میکنید در مورد این دوره ها میشه سفارت رو برای دریافت ویزا قانع کرد یا کار بیهوده ای هست؟

ممنون از صبر و حوصلتون

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - hassan1358arab - 2009-12-09

(2009-12-09 ساعت 02:43)laili نوشته:  

کسی که دعوتنامه میده باید تضمین کنه که مهمانش بعد از سپری شدن مهلت ویزا برمیگرده...در صورتی که این دوستمون قرار نیست برگردند....

در ضمن با این کار هم مشکل برای شخص دعوت کننده بوجود میاد هم برای کسی که رفته و برنگشته ...آمریکا که خیلی راحت دیپورتش میکنه..حالا اگه شرایط پناهندگی داشته باشید که شما میگید دارید اونهم راهش دعوتنامه نیست.....از طریق ویزای توریستی یا تحصیلی بهتر میشه به نتیجه رسید....تازه به قول دوستمون برای اروپا نه آمریکا

من یکی از دوستانم ویزای پزشکی گرفت با دعوتنامه ای که برادرش براش فرستاده بود و الانم 3 ساله که امریکاست تازه دخترش رو هم داره یه جوری میبره پیش خودش... پس شدنیه نه؟

RE: فقط رسیدن به خاک امریکا!! - Ultraseaboy - 2009-12-09

سلام.
یک روش خطرناک هم هست.
از طزیق کوبا