مهاجرسرا
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+---- انجمن: ادامه تحصیل در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-62.html)
+---- موضوع: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا (/thread-2382.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - mehD - 2013-04-14

(2012-10-14 ساعت 17:14)soheila_chem نوشته:  
(2012-07-10 ساعت 15:56)hamedhamed نوشته:  سلام دوستان كسي سايتي رو سراغ داره كه نمره مورد نياز تافل را براي هر دانشگاه نوشته ياشه؟
(منظورم براي چند تا دانشگاه با هم هست نه سايت خود دانشگاه)

اگه همچین چیزی پیدا میشد که عالی بود دیگه لازم نبود این همه وقت صرف خوندن سایت دانشگاه کنیم. بعید میدونم باشه ولی اگه چیزی پیدا کردین من رو هم خبر کنین که سخت درگیر این سایت دانشگاه ها هستم...Shy
پست که قدیمیه فایل منم که اصلا تافل نیس آیلتسه اطلاعاتش هم که جدید نیست اما خوب شاید به درد کسی بخوره.

.pdf   USA_Universities_Recognition_List.pdf (اندازه 1.07 MB / تعداد دانلود: 259) -->
.pdf   USA_Universities_Recognition_List.pdf (اندازه 1.07 MB / تعداد دانلود: 259)

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - parisaaa - 2013-04-14

سلام دوستان من یه سوال دارم .
من الان لیسانس آی.تی از دانشگاه علم و صنعت دارم .
گرین کارت هم برنده شدم .
می خوام از اول شروع به تحصیل کنم برم تو شاخه های پزشکی. باید از کجا شروع کنم . ؟

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - shila_sandbad81 - 2013-04-15

سلام دوستان
برای دانشگاههای آمریکا حتما باید تافل داشت؟آیلتس به درد نمیخوره؟

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - goody - 2013-04-16

(2013-04-15 ساعت 14:29)shila_sandbad81 نوشته:  سلام دوستان

خیلی از دانشگاهها ایلتس رو قبول میکنن

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - apoornaki - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 05:10)goody نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 14:29)shila_sandbad81 نوشته:  سلام دوستان

خیلی از دانشگاهها ایلتس رو قبول میکنن
تو سايت هر دانشگاهي كه قصد ادامه تحصيل در آن را داريد، بعد از وارد شدن به Admissions در قسمت Required Exams نوع امتحانهاي زبان با نمره قابل قبول در آن را نوشته اند.

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - payan - 2013-05-01

دوستان عزیز
من مدرک لیسانس رو 20 سال پیش در رشته مکانیک گرایش حرارت و سیالات از ایران گرفته ام و حالا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته فنی در یکی دانشگاههای اورنج کانتی و یا لوس آنجلس، می خواهم اقدام کنم و تقریبا یکسال هم میشه که مقیم کالیفرنیا هستم ، حال سوالم اینه که:
آیا نیازی به ارزیابی مدرک لیسانس برای ادامه تحصیل در مقطع MS دارد، اگر دارد مراحل آن چیست.
از دوستان با تجربه خواهش می کنم که هرچه سریعتر منو راهنمائی کنید.

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - نوبل - 2013-05-17

سلام دوستان
من به تازگی در لاتاری قبول شده ام. خیلی خوشحال بودم از اینکه دیگر برای ورود به دانشگاههای آمریکا نیازی به گرفتن مدرک تافل یا GRE ندارم. اما اینطور که دوستان نوشته اند لازم است . اگر ممکن است یه پاسخ مشخص بهم بدید و در ضمن اگر بخواهم به اساتیدم بگم که معرفی نامه برام بنویسند چه چیزهایی توی آن نامه ها ضروری است و آیا تاریخ نامه ها مهم نیست که مال چه زمانی باشد مثلا الان برم نامه بگیرم و بعد مثلا 1 سال یا 2 سال دیگه استفاده کنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - rainyboy - 2013-06-18

سلام من که از طریق لاتاری دارم میرم امریکا میتونم همزمان قبل از رفتن به دنبال پذیرش باشم؟‌مشکلی تو مصاحبه پیش نمیاد؟ و بعد غیر از آیلتس یا تافل . امتحان gre هم باید بدم یا نه؟ مرسی

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - behzadb57 - 2013-06-18

(2013-06-18 ساعت 12:24)rainyboy نوشته:  سلام من که از طریق لاتاری دارم میرم آمریکا میتونم همزمان قبل از رفتن به دنبال پذیرش باشم؟‌مشکلی تو مصاحبه پیش نمیاد؟ و بعد غیر از آیلتس یا تافل . امتحان gre هم باید بدم یا نه؟ مرسی

دوست عزیز مشکلی نداره شما توریستی که نمی خوای بری این موضوع درمورد توریستها صدق می کنه
می تونی اونجا بدی یا ایران فرقی نداره فقط از نظر هزینه و یکسری چیزای جزیی فرق می کنه

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - andishe - 2013-06-19

سلام دوستان،من جزء قبولیهای لاتاری 2014 هستم و دنبال کارای مهاجرتم هستم...یه سوال داشتم و اون اینه که الان ترم اول کارشناسی ارشد رو تموم کرم....میخواستم بدونم بنطر شما تو این شرایط بهترین کار چی میتونه باشه؟؟؟اینکه دوباره دوره ارشد رو اونجا شروع کنم؟؟؟و اینکه پذیرش گرفتن آسون میتونه باشه یا نه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید......

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - proje - 2013-06-20

از دوره های کوتاه مدتی که در دانشگاه ها جهت آمادگی برای کار برگزار میشه و مدرک میدن اطلاعی دارید؟

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - mhz_ir - 2013-06-25

(2013-06-18 ساعت 12:24)rainyboy نوشته:  سلام من که از طریق لاتاری دارم میرم آمریکا میتونم همزمان قبل از رفتن به دنبال پذیرش باشم؟‌مشکلی تو مصاحبه پیش نمیاد؟ و بعد غیر از آیلتس یا تافل . امتحان gre هم باید بدم یا نه؟ مرسی

مشکلی ایجاد نمیکنه.آزمون GRE برای پذیرش اکثر دانشگاه های امریکا نیازه.ضمن اینکه تعداد برگزاری آزمونش در ایران کم شده.حتی آنکارا هم زمانی که برای مصاحبه میرید میتونید امتحان بدید.تو سایت ets.org برید چک کنید.

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - andishe - 2013-06-28

دوستان برای پذیرش گرفتن تحصیلی از دانشگاههای ایالت متحده برای کسانی که از طریق لاتاری اقامت میگیرن، مدارک زبان نیازه؟؟؟ ( اگه آره کدوما ؟؟؟) اگه در ایران موفق به گرفتن این مدارک نشده باشیم در اونجا میشه گرفت؟؟ و اینکه بهتره اینجا اقدام کنیم یا اونجا؟؟؟

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - behnam88 - 2013-06-28

(2013-06-28 ساعت 20:16)andishe نوشته:  دوستان برای پذیرش گرفتن تحصیلی از دانشگاههای ایالت متحده برای کسانی که از طریق لاتاری اقامت میگیرن، مدارک زبان نیازه؟؟؟ ( اگه آره کدوما ؟؟؟) اگه در ایران موفق به گرفتن این مدارک نشده باشیم در اونجا میشه گرفت؟؟ و اینکه بهتره اینجا اقدام کنیم یا اونجا؟؟؟

بله، شما برای پذیرش گرفتن نیاز به مدرک زبان دارید، معمولا تو سایت دانشگاهی که بخواید آپلای کنید قید شده که چه مدارکی مورد نیاز است اما بطور معمول شما باید تافل ibt امتحان بدید که معمولا با نمره 80 قبول میکنند، همچنین برای بیشتر دانشگاهها GRE هم باید داشته باشین.
بله، اونجا هم میتونید امتحان بدید، اینم سایت برگزار کننده امتحانات : ets.org
اکثر افراد با تجربه میگن که اگر در ایران مدرک رو بگیرید بهتره چون اونجا مشغله زیاده و از این حرفا، به هر حال به خودتون بستگی داره اما اگر خواستید اونور امتحان بدید قبلش در ایران در امتحان آزمایشی شرکت کنید.
این سایتها رو هم ببینید :
تاریخهای برگزاری آزمون در ایران
لیست دانشگاهها

RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - sahar kh - 2013-06-28

مدارک دانشگاه ازاد و ریز نمرات ان رو قبول دارن؟