مهاجرسرا
داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۸ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-6.html)
+---- موضوع: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) (/thread-24.html)

صفحات 1 2

داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - omran - 2007-09-05

من نامه دوم خودم را در اینجا میگذارم البته دقت کنید که ممکن است امسال فرق داشته باشد این را برای ارضاء حس کنجکاوی شما گذاشتم و ارزش دیگری ندارد
ببخشید اینجوری صفحه به صفحه گذاشتم اول pdf ساخته بودم ولی هر کاری کردم اپلود نشد
صفحه اول

صفحه دوم
صفحه سوم
صفحه چهارم
صفحه پنجم
صفحه ششم
صفحه هفتم
صفحه هشتم
صفحه نهم

صفحه دهم
صفحه یازدهم
صفحه دوازدهم
صفحه سیزدهم
صفحه چهاردهم
صفحه پانزدهم

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - arash55 - 2007-09-24

از بچه هائیDV2008 که نامه دوم رو دریافت کردند خواهش می کنم اگه ممکنه راجع به مدارک مهمی که ازشون خواستن باید قبل از مصاحبه فراهم کنند به بچه ها ی منتظر مصاحبه بگن یا اگه امکان داره اسکن نامه هاشون رو روی سایت بذارند تا باقی بچه ها که مصاحبشون در ماه های اینده هستش با اگاهی کاملتری اسناد مورد نظر رو اماده کنند
راستی کسی می دونه فرم های مالیاتی 1040وW2 مربوط به چه سالهائی باید باشه

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - sasaj58 - 2007-09-24

آرش جان
من تا حالا مدارک مربوط به DV2006 و DV2007 مربوط به آنکارا رو دیدم. تقریبا همونائی بود که عمران پیوست کرده.

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - arash55 - 2007-09-25

مرسی از جوابتون
به امید آنکه همه ما جز برندگان نهایی لاتاری در سال جاری باشیم

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - nimfasl - 2007-10-06

عمران جان مرسی هزار تا... راستش تا حالا درست حسابی فرصت نداشتم به فاروم سر بزنم. این اسکن کردن پاکت دوم خیلی فکر جالبی بود... از زحمات ممنون.
اگه از دوهزارو هشتی ها هم یکی اینکار رو میکرد بد نبود... خانم سهیلا مثل اینکه شما باید آستین بالا بزنین!!!

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - farshad - 2007-10-06

man 2008 baram hamon vaghti ke omad khastam scan konam scan ham daram vali begin chejori share konam...? begin vaghti scan kardam koja beram chikar kona mro chesham man migonam Wink

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - Masoud - 2007-10-11

این هم یک نمونه دیگه از پاکت دوم که آتوسا خانم زحمتش رو کشیده و در وبلاگ خاطرات لاتاری گرین کارت (سعید) گذاشته شده:

.pdf   ABD.pdf (اندازه 859.93 KB / تعداد دانلود: 1,150) -->
.pdf   ABD.pdf (اندازه 859.93 KB / تعداد دانلود: 1,150)

.doc   kcc.doc (اندازه 25.5 KB / تعداد دانلود: 623) -->
.doc   kcc.doc (اندازه 25.5 KB / تعداد دانلود: 623)

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - admin - 2007-10-14

سهیلا خانم از برنده های ۲۰۰۸ لطف کردن و محتویات بسته دومشون رو اسکن کردن و با ایمیل فرستاده اند. برای اطلاع دوستان فایل پی دی اف رو آپلود کردم. برای سهیلا خانم آرزوی موفقیت می کنم.

.pdf   2nd-package.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 1,822) -->
.pdf   2nd-package.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 1,822)

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - lili - 2007-10-23

سلام، من سال 2004 مدارکم رو برای مهاجرت کانادا ترجمه کردم و 2 نسخه اضافه از هر کدوم دارم. می تونم از همونها برای مصاحبه امریکا (اگه دعوت شدم) استفاده کنم یا باید دوباره ترجمه کنم؟ ممنون می شم اگه کسی می دونه جواب بده.

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - omran - 2007-10-24

سلام به همه
lili شما مدركى كه تاريخ مهم نيست رو ميتونى همون قبليها رو ببرى اگر عوض نشده مثل شناسنامه و مدرك تحصيلى

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - salam - 2008-08-13

با سلام
توى نمونه نامه اى كه دوستان زحمت كشيدن ارسال كردن ، 1 جا گفته تمام اعضاى خانواده بايد بييان بريه مصاحبه .
در مورد كيس من شوهرم نميتونه بياد چون ارتشى است و پاسسپورت نداره. من و دختررم فقط ميخهيم بريم امريكا . ايا اين OK است كه شوهرم براى مصاحبه نيست و نميتونه بياد

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - shiva - 2008-08-14

برنده اصلی خودتون هستید یا شوهرتون؟

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - salam - 2008-08-14

برنده اصلى خودم هستم

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - godthegreat - 2008-08-15

می تونند برای زیارت به سوریه اجازه خروج بگیرند. بروند سوریه، از اونجا ترکیه و برگشت هم از سوریه به ایران برگردند. قبلا" یکی که دانشجو بود و اجازه خروج نداشته بود این کار را کرده بود و خودشو به مصاحبه رسونده بود. برای اطلاعات بیشتر و خوندن سفر نامه اش می تونید به سایت خاطرات لاتاری مراجعه کنید.

RE: داخل نامه دوم چی نوشته(دانلود یک نمونه) - salam - 2008-08-15

با سلام
منظورتون اينكه اگه اجازه خروج بگيره بهش پاسسپورت ميدهند ؟
يا اينكه بدون پاسپورت بياد سفارت
بفرض سفارت هم بياد ، نميتونه كه بياد امريكا، چون اجازه خروج دوباره بهش نميدن

لطفن وبسايت را برم بفرستيد