مهاجرسرا
آتلانتا، ایالت جورجیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: آتلانتا، ایالت جورجیا (/thread-2753.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

آتلانتا، ایالت جورجیا - adl - 2010-06-12

من به اتفاق 6-7 نفر از اعضای این سایت قرار هست که به اتلانتا بیام
علتهای اصلی مهاجرت به این شهر
داشتن اشنا در این شهر
قیمت مناسب اجاره منزل
میزان مالیات پایین
از دوستان که تجربه ای دارن تقاضا میشه اطلاعاتشون رو بزارن منم به محض ورود همین کار را خواهم کرد

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - adl - 2010-06-12

برای اطلاعات بیشتر از اجاره های خونه من از سایت www. kijiji.com
اجاره از 400-500 دلار هم میشه توی این شهر پیدا کرد

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - adl - 2010-06-23

http://events.kodoom.com/persian/atlanta-ga/
در این سایت مناسبتهای این شهر ازقبیل
پارتی و کنسرت رستوران و چیزهای دیگر و رو ذکر کرده البته الان من نمی تونم بازش کنم.

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - azin - 2010-06-25

مرسی آقای adl! خیلی لطف کردین! منم اگه خدا بخواد و کلیر بشم، مستقیم میرم اتلانتا، چون اقوامم اونجا زندگی می کنند! سعی میکنم هر گونه اطلاعاتی کسب کردم اینجا برای دوستان بذارم، ولی فکر کنم بچه های قبلی که الان اتلانتا هستن، این تاپیک رو ندیده باشن، کاش یک پیام خصوصی بهشون بدین که بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم! ممنون!

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - adl - 2010-12-28

salam dostan ma alan atlanta hastim az dostany ke inja hastan elam vojod konana
be omid gerdehamaee

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - Monika - 2010-12-31

با سلام

دوستان راستش من شنیدم که طبق یک قانون جدید اگر در آتلانتا به مدت 5 سال اقامت داشته باشید می تونید از حق تحصیل رایگان استفاده کنید !

آیا از دوستان عزیز کسی هست که این موضوع رو شنیده باشه و بتونه اون رو تائید کنه ؟

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیو ) - armido - 2011-01-12

سلام به اونایی که رفتن آتلانتا-جورجیا
لطفا از آب و هوای اونجا یه کم بگید. شرجی و گرمه؟

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - tohid5180 - 2011-08-19

سلام....لطفا دوستان از آتلانتا بیشتر بگن...

موقعیت کار چطور ؟ آب و هوا ؟ قیمت اجاره مسکن ؟ و ....

ممنون

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - tohid5180 - 2011-10-07

up......

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - sadafsetareh - 2011-11-25

اینجا چرا اینقدر سوت وکوره یعنی هیچ کسی نیست که از آتلانتا برامون بگه Sad

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - SANI HAGHIGHI - 2011-11-25

سلام به تمامی دوستان عزیزم راستش یکی از دوستان صمیمی من الان تو آتلانتاست این رو بگم که خیلی جای زیبا و مردمی فوق العاده مهربون و خون گرم داره
جنگلهای بسیار خیره کننده و جایی ساکت و سرشار از آرامشه
اما این دوست من می گه کار خیلی سخت پیدا می شه البته این دوست من ویزای توریستی گرفته و برای پیدا کردن کار که بتونه اونجا ماندگار بشه هنوز نتونسته کاری بکنه و خیلی هم از این بابت ناراحته Sad
[میشه لطفا بیشتر برامون از آتلانتا بگی مخصوصا در مورد کار ...چون من قصد دارم کارم جور بشه به آتلانتا برم چون فقط اونجا چند نفر آشنا دارم ممنون

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - SANI HAGHIGHI - 2011-11-25

طبق اطلاعاتی که من از آتلانتا (حورجیا )به دست آوردم در آتلانتا باید حتما وسیله نقلیه شخصی داشته باشی وگرنه مثل آدمهای فلج می مونی کلیسا های این ایالت بسیار فعال می باشند و به کسانی که تازه وارد کمک ها و حمایتهای خاصی می کنه ...

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - shahab2012 - 2011-12-21

سلام
من شنيدم كه جمعيت سياه پوست در آتلانتا خيلي زياده و اين مي تونه يكي از نقاط منفي باشه.
لطفا دوستاني كه الان ساكن اين شهر هستند نظرشون رو در اين مورد بدن. من جايي خوندم كه 67% جمعيت اين شهر سياه پوست هستند. آيا درسته ؟
(2011-11-25 ساعت 15:57)SANI HAGHIGHI نوشته:  طبق اطلاعاتی که من از آتلانتا (حورجیا )به دست آوردم در آتلانتا باید حتما وسیله نقلیه شخصی داشته باشی وگرنه مثل آدمهای فلج می مونی کلیسا های این ایالت بسیار فعال می باشند و به کسانی که تازه وارد کمک ها و حمایتهای خاصی می کنه ...

دوست عزيز بر اساس شنيده ها، اين موضوع در مورد كل امريكا كم و بيش وجود داره و زندگي بدون وسيله نقليه شخصي در امريكا كلا مشكلات زيادي رو براي آدم ايجاد مي كنه.
با عنايت به قيمت نسبتاً پايين خودرو در امريكا، در ابتدا مي شه با كمتر از 6000دلار ميشه يه خودرو تهيه كرد. و به اميد خدا بعد از مناسب شدن وضعيت مالي، خودرو مورد علاقه و مناسب تري خريد.

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - sezar - 2012-01-11

از دوستان کسی ساکن آتلانتا نیست یه کم اطلاعات بده

RE: زندگی و کار در آتلانتا (جورجیا ) - Parniyan - 2012-01-14

سلام دوست عزیز
من الآن 4 ماهه که آتلانتا هستم. سوالهاتون را بپرسید خوشحال میشم تا حدی که بتونم راهنماییتون کنم
درمورد سیاه پوستا هم که دوستمونshahab2012 گفتن کاملا درسته. اغلب جمعیت اینجا را سیاه پوستها تشکیل میدن.