مهاجرسرا
سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-20.html)
+--- انجمن: مهاجرت به اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-21.html)
+--- موضوع: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! (/thread-3577.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - aba - 2011-08-20

سلام من زنی 30 ساله هستم که قصد رفتن به آلمان رو دارم به مدت 3 هفته برای دیدار . می خواستم بدونم با توجه به شرایطی که من دارم میشه راهنماییم کنین که چند درصد احتمال داره که بهم ویزا بدن(برای آبان وقت سفارت گرفتم.)
متاهل هستم و دانشجوی فوق لیسانس اما بچه ندارم
همسرم در ایران می مونه
توی حساب بانکیم حدود 6 میلیون دارم
چیزی به نام خودم ندارم اما سند خونه به نام همسرم هست
بیمه هم دارم
دعوت نامه از طرف داییم هست
خیلی ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - Helmod - 2011-08-24

سلام خدمت دوستان

پسر عموی من ( ناتنی ، اسم فامیلش با من فرق داره ) می خواد واسم یه دعوتامه بفرسته تا یک ماه برم پیششون .

سوالم اینه که من دانشجو هستم و 26 سالمه و مجرد . بنظر شما کاره گرفتن ویزا رو با چه مدارکی شروع کنم یعنی چه مدارکی محکمتره و زودتر بهم ویزا میدن برای حداقل 2 ماه ؟؟ قصدم از رفتن به اونجا دیدن اوناست و احتماً کشورهای عضو شنگن رو هم برم .

یا اینکه پسر عموم اونجا چه کاری انجام بده که اینجا راحت تر ویزا بگیرم . ممنون میشم اگه راهنماییک کنید .

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - یه مهاجر - 2011-09-01

(2011-08-31 ساعت 17:42)aba نوشته:  
(2011-08-20 ساعت 14:15)aba نوشته:  سلام من زنی 30 ساله هستم که قصد رفتن به آلمان رو دارم به مدت 3 هفته برای دیدار . می خواستم بدونم با توجه به شرایطی که من دارم میشه راهنماییم کنین که چند درصد احتمال داره که بهم ویزا بدن(برای آبان وقت سفارت گرفتم.)
همسرم در ایران می مونه
بیمه هم دارم

میشه لطفا یه نفر به سوال من جواب بده، خواهش میکنم !!

دوست عزیز بارها گفته شده که هیچ کس غیر از سفارت نمی تونه جواب این سوال رو بده.در واقع سوال شما جوابی نداره

تنها جوابی که میشه بهش داد و البته در تاپیک موجود هست اینه.موقع مصاحبه ارزیابی می کنن که شخص متقاضی چقد انگیزه برای برگشت به کشورش داره.به طور مثال یه جوون مجرد بیکار که درسش تموم شده و بیشتر اعضای درجه یک خونواده ش هم خارج از ایران هستن احتمال اینکه بتونه ویزا بگیره خیلی کمه چون همه انگیزه ها رو برای موندن در اروپا داره

شما هم با گواهی اشتغال به تحصیل و بقیه مدارک و به اضافه دعوتنامه برین برای مصاحبه.سفارت آلمان هم خیلی وقته باید از قبل وقت مصاحبه براش بگیرین پس زودتر اقدام کنین چون همین نوبت گرفتن هم زمان بره.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - شهرزاد1925 - 2011-09-16

سلام و خسته نباشید، من تا چند ماه آینده قرار است با یک پسر آلمانی تبار ازدواج کنم، برای آشنایی بیشتر بهتر دیدم که قبل از ازدواج یک سفر کوتاه به آلمان داشته باشم، اما نمیدانم شرایط اخذ ویزا برای من در این شرایط چه خواهد بود و آیا در این شرایط احتمال پذیرش ویزا برای من چقدر است. ممنون میشوم اگر مرا راهنمایی بفرمایید.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - baby27784 - 2011-10-06

سلام دوستان

یه سوال در مورد ویزای شینگن توریستی داشتم:

این امکان وجود داره که این درخواست رو 6-7 ماه فبل از سفر بدهیم؟ یعنی الان درخواست بدهیم و توی فرم اپلای بزنیم ما میخوایم 6 ماه دیگه سفر رو انجام بدیم؟

که ادم از الان بدونه بهش میدن یا نه و اگه ندادن یه فکر دیگه بکنه....

ممنون

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - ezdeham - 2011-10-06

(2011-08-18 ساعت 23:35)faww نوشته:  سلام به تمامی اساتید محترم

آقا من از ایران میخوام برای سفر توریستی به لندن(انگلستان) سفر کنم میخواستم ببینم مراحل گرفتن ویزا چطوریه اصلا میشه پاسپورت رو داد به آژانس مسافرتی برامون بگیره..راستی نظام وظیفه هم فکر نکنم مشکلی داشته باشم چون برای خروج 15 میلیون گذاشتم آخرین دفعه رفتم و برگشتم...حالا اگه میشه کلیه مراحل ویزا گرفتن رو به بنده بگید..اطلاعات بنده هم ایناست:
متولد : 1992
مادر و پدر در ایران
دوستانی در لندن و منچستر دارم که میخوام برم اونارو ببینم نمیدونم که ساپورت می کنن برای گرفتن ویزا یا نه(برای سفارت منظورمه)
دانشجو هستم
اگه مدرک اشتغال به کار هم بخوان میتونم جور کنم

ممنون از کمکتون

بهترین راه اینه بدی کاراتو آژانس هواپیمایی انجام بده.
(2011-08-20 ساعت 14:15)aba نوشته:  سلام من زنی 30 ساله هستم که قصد رفتن به آلمان رو دارم به مدت 3 هفته برای دیدار . می خواستم بدونم با توجه به شرایطی که من دارم میشه راهنماییم کنین که چند درصد احتمال داره که بهم ویزا بدن(برای آبان وقت سفارت گرفتم.)
همسرم در ایران می مونه
بیمه هم دارم

70 درصد

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - ezdeham - 2011-10-06

(2011-08-24 ساعت 16:18)Helmod نوشته:  سلام خدمت دوستان

پسر عموی من ( ناتنی ، اسم فامیلش با من فرق داره ) می خواد واسم یه دعوتامه بفرسته تا یک ماه برم پیششون .

سوالم اینه که من دانشجو هستم و 26 سالمه و مجرد . بنظر شما کاره گرفتن ویزا رو با چه مدارکی شروع کنم یعنی چه مدارکی محکمتره و زودتر بهم ویزا میدن برای حداقل 2 ماه ؟؟ قصدم از رفتن به اونجا دیدن اوناست و احتماً کشورهای عضو شنگن رو هم برم .

یا اینکه پسر عموم اونجا چه کاری انجام بده که اینجا راحت تر ویزا بگیرم . ممنون میشم اگه راهنماییک کنید .

به نظر من پسر عمو شما لطف کنه یک دعوت نامه واستون بفرسته ، تاریخش هم بزنه که چقدر میخوای بمونی اونجا.
بعد اینکه اگر پسر عموت شغل خوبی و در آمد خوبی داره بهتره تو دعوت نامه بزنه که همه مخارجشو خودش میده ( بعد برو اونجا باهاش حساب کن )
ببین خیلی مشکله که سفارت قبولت کنه ، چون مجردی
26 سالته
دانشجو هستی
یعنی این 3تا بزرگترین مشکلاتته
بهتره تا میتونی مدرک قوی به سفارت بدی که تو برمیگردی به کشور
مثلا خونه به ارزش حداقل 100 یا 150 میلیون به نامت باشه
بعد یه سوالی از سفارتی که میخوای ازش اقدام کنی بپرس که وقتی دانشجویی به جای گواهی اشتغال به کار ، گواهی اشتغال به تحصیل باید بدی؟ و همون کافیه یا نه؟ ( بهت اینو میگن اگه ازشون بپرسی )
بعد فکر کنم باید یه پولی بذاری و از کشور بری بیرون ، اینم باید بپرسی
در کل من 30 درصد بهت قول میدم که جواب مثبت سفارت رو بگیری.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - ezdeham - 2011-10-09

(2011-10-09 ساعت 01:08)baby27784 نوشته:  
(2011-10-06 ساعت 18:47)baby27784 نوشته:  سلام دوستان

این امکان وجود داره که این درخواست رو 6-7 ماه فبل از سفر بدهیم؟ یعنی الان درخواست بدهیم و توی فرم اپلای بزنیم ما میخوایم 6 ماه دیگه سفر رو انجام بدیم؟

ممنون

دوستان مطلع لطفا کمک کنند.

من فکر نمیکنم بشه همچین کاری کرد
چون وقتی بری سفارت ازت کپی بلبط پرواز و رزرو هتل رو میخواد.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - baby27784 - 2011-10-17

(2011-10-09 ساعت 02:26)ezdeham نوشته:  

ممنون

از الان واسه عید چی؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - parisrose22 - 2011-10-17

من و شوهرم شغل رسمی دولتی داریم با سابقه فراوان و فاند مالی بسیار بالا و دعوتنامه از استرالیا دوبار اپلای کردیم هر دو بار برای ویزای توریستی ما رو رد کردن علت هم چیزهای مسخره نوشتند بعد من از طریق یک ازانس در تهران فهیمیدم که سفارتی ها هم رشوه ای شدن گفتند اگه نفری 2 میلیون بدید ویزای توریستی یک روزه براتون صادر میکنیم ......
عجب دنیایی شده
بماند که چقدر هزینه ترجمه مدارک و واریز مبلغ جهت اپلای ریختیم توی دهن این سفارتیها
همه اش هم اوضاع و احوال مملکت رو دلیل اوردن که شاید برید و برنگردید حتی نوشتیم سه تا سند خانه رو گرو پیشتون میگذاریم با کلی اوراق قرضه باز میترسیدن بریم برنگردیم ...

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - ezdeham - 2011-10-17

(2011-10-17 ساعت 00:56)baby27784 نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 02:26)ezdeham نوشته:  

ممنون

از الان واسه عید چی؟
چه فرقی میکنه؟!!!!!!!!
دوماه مونده به عید برو سفارت وقت بگیر ، بعد 2 هفته بهت وقت میدن بعد بزن عید میخوای بری دیگه!
چرا حرص 6ماه دیگه رو از الان میخوری؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - hamedhsn - 2011-10-18

با سلام به همه دوستان عزیز لطفا منو با شرایطی که توضیح می دم راهنمایی کنید . ممنون می شم خیلی حیاطیه
من همسرم اخیرا بورس تحصیلی گرفت و به فرانسه رفت . من می خواهم برای ویزای 3ماه دیدار برم پیشش. قراره برام دعوتنامه بفرسته .
متاسفانه من در هندوستان مشغول تحصیل بودم و تازه باز گشتم . خب باطبع شغلی ندارم .
سنم هم 27 ساله و حدودا یه حساب بانکی 5 میلیونی بدون گردش هم دارم . سند خونه هم ندارم.
می خواستم ببینم چیکار کنم که شانسم برای ویزا بیشتر بشه . خیلی برامون مهمه که همدیگرو ببینیم.
همسرم حدود 4000 یورو تو حسابش اونجا داره.آیا کمک می کنه؟ برای اقامت هم یک studio 18 متری داره .
آیا داخل دعوتنامه می تونه هزینه ها رو متقبل بشه یا ضمانت کنه که من بر می گردم؟
وقتی ویزای 3 ماهه می دن یعنی کامل می تونم سه ماه رو اونجا باشم؟

مشاوره در مورد ویزاای توریستی - baby27784 - 2011-11-22

با سلام

دوستان من و همسرم برای عید میخوایم یه سفر توریستی بریم اتریش (اولین سفر).حالا موندم از طریق این اژانس ها اقدام کنم یا خودم.چون مدارک و روال کار رو میدونم.حالا نظر شما چیه ایا این اژانسها واقعا در گرفتن ویزا موثر هستند یا فقط پول میگیرند؟
قیمتی که یه شرکت دریافت ویزا داده اینه : 1100000 خدمات ویزا برای 2 نفر + 1700000 پکیج و رزرو و .... برای 2 نفر تازه ترجمه مدارک + ورودی سفارت + بیمه هم با خودته
فقط یه برگ کاغذ میده که لیست مدارکه و یه هتل رزرو میکنه ....که این کار رو هم خودم میتونم انجام بدم.

مدارک اصلی که دارم: سند - گواهی شغلی + فیش حقوقی هر 2 تامون - سپرده 10 میلیونی + گردش 20 میلیونی - گواهی اشتغال به تحصیل خودم - اجاره نامه 24 میلیونی
مدارک عمومی : سند ازدواج -شناسنامه و ...

RE: مشاوره در مورد ویزاای توریستی - amira44a - 2011-11-23

با سلام

اگر این اولین سفر خارجی یا اروپایی یا اولین ویزای شنگن شماست وحتما می خواهید در این تاریخ بخصوص به کشوری مثل اطریش مسافرت نمایید تجربه من با بیش از ده سفر اروپایی این است که تور کامل بخرید و انشاالله در سفرهای بعدی خودتان اقدام نمایید.در ایام عید بعلت تردد بسیار، ظرفیت های همه چیز از جمله بلیط، هتل وویزا بشدت کاهش می یابد و امکان دارد این تعطیلات را ازدست بدهید.با توجه به هزینه های کشورهای اروپایی خرید گشت های خود تور را نیز توصیه میکنم.البته هزینه ها در ظاهر بالا میرود ولی مطمئن باشید مسافرت پر خاطره و بهتری خواهید داشت.(حداقل کیف یا جیب شما در ایستگاه مترو یا اتوبوس اتریش امن تر خواهد بود)

موفق باشید.

RE: مشاوره در مورد ویزاای توریستی - hamid123 - 2011-11-23

(2011-11-22 ساعت 23:15)baby27784 نوشته:  با سلام

دوستان من و همسرم برای عید میخوایم یه سفر توریستی بریم اتریش (اولین سفر).حالا موندم از طریق این اژانس ها اقدام کنم یا خودم.چون مدارک و روال کار رو میدونم.حالا نظر شما چیه ایا این اژانسها واقعا در گرفتن ویزا موثر هستند یا فقط پول میگیرند؟
قیمتی که یه شرکت دریافت ویزا داده اینه : 1100000 خدمات ویزا برای 2 نفر + 1700000 پکیج و رزرو و .... برای 2 نفر تازه ترجمه مدارک + ورودی سفارت + بیمه هم با خودته
فقط یه برگ کاغذ میده که لیست مدارکه و یه هتل رزرو میکنه ....که این کار رو هم خودم میتونم انجام بدم.

مدارک اصلی که دارم: سند - گواهی شغلی + فیش حقوقی هر 2 تامون - سپرده 10 میلیونی + گردش 20 میلیونی - گواهی اشتغال به تحصیل خودم - اجاره نامه 24 میلیونی
مدارک عمومی : سند ازدواج -شناسنامه و ...
در مورد اطریش شنیدم با چند تا آژانس کار می کنه چون 2 سال پیش رفتم درخواست ویزای توریستی بدم دربانش گفت از طریق فلان و فلان آژانس اقدام کنید. از خودشون بپرسید احتمال اینکه آژانسها ویزا بگیرن بیشتره چون برنامه سفر هم دارن رزرو پکیج آژانس هم دارید.
به نظر من قیمتش خیلی خوب هست برای دو نفر 1 میلیون و هفتصد اگه خودتون برید همین میشه ضمن اینکه اگه بار اول هست تور شما رو می بره و جاهای مختلفی رو بهتون نشون می ده البته اگه زبان وارد باشید اتوبوسهای توریتی شهر هم همین کار رو می کنن.