مهاجرسرا
سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-20.html)
+--- انجمن: مهاجرت به اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-21.html)
+--- موضوع: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! (/thread-3577.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: مشاوره در مورد ویزاای توریستی - baby27784 - 2011-11-23

(2011-11-23 ساعت 12:35)hamid123 نوشته:  
(2011-11-22 ساعت 23:15)baby27784 نوشته:  با سلام

دوستان من و همسرم برای عید میخوایم یه سفر توریستی بریم اتریش (اولین سفر).حالا موندم از طریق این اژانس ها اقدام کنم یا خودم.چون مدارک و روال کار رو میدونم.حالا نظر شما چیه ایا این اژانسها واقعا در گرفتن ویزا موثر هستند یا فقط پول میگیرند؟
قیمتی که یه شرکت دریافت ویزا داده اینه : 1100000 خدمات ویزا برای 2 نفر + 1700000 پکیج و رزرو و .... برای 2 نفر تازه ترجمه مدارک + ورودی سفارت + بیمه هم با خودته
فقط یه برگ کاغذ میده که لیست مدارکه و یه هتل رزرو میکنه ....که این کار رو هم خودم میتونم انجام بدم.

مدارک اصلی که دارم: سند - گواهی شغلی + فیش حقوقی هر 2 تامون - سپرده 10 میلیونی + گردش 20 میلیونی - گواهی اشتغال به تحصیل خودم - اجاره نامه 24 میلیونی
مدارک عمومی : سند ازدواج -شناسنامه و ...
در مورد اطریش شنیدم با چند تا آژانس کار می کنه چون 2 سال پیش رفتم درخواست ویزای توریستی بدم دربانش گفت از طریق فلان و فلان آژانس اقدام کنید. از خودشون بپرسید احتمال اینکه آژانسها ویزا بگیرن بیشتره چون برنامه سفر هم دارن رزرو پکیج آژانس هم دارید.
به نظر من قیمتش خیلی خوب هست برای دو نفر 1 میلیون و هفتصد اگه خودتون برید همین میشه ضمن اینکه اگه بار اول هست تور شما رو می بره و جاهای مختلفی رو بهتون نشون می ده البته اگه زبان وارد باشید اتوبوسهای توریتی شهر هم همین کار رو می کنن.

اخه من انجا جا دارم و تور انفرادی میخوام نه تور گروهی

خدماتی هم که واسه ویزا میدن میشه گفت هیچه مثلا
لیست مدارک : که اونو دم در سفارت زدند
یا میگن که اونجا چی میپرسند ازتون

یا رزرو هتل که خوردم هم میتونم انجام بدم

پس اینا چی کار میکنند؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - saman1359 - 2011-12-11

با سلام برای نمایشگاه cebit 2012 از طرف شرکت قراره اعزام بشم به آلمان با توجه به داشتن سایر شرایط سفارت آلمان اما دوتا مشکل دارم که تقاضایی راهنمایی دارم :
1. گردش حساب زیاد بالایی ندارم آیا میشه چند روز قبل حسابم رو بالا ببرم و این مشکل حل بشه؟
2. سند به اسم خودم و همسرم ندارم چه باید بکنم؟ سند به اسم پدر و مادر مشکل رو حل می کنه؟ خرج انتقال سند به اسم خودم و دوباره انتقال به اسم پدرم چقدره؟ آیا راهی برای حل این مشکل هست؟
در کل چقدر امیدوار به گرفتن ویزا باشم؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - dsa88 - 2012-03-19

یه سلامو تشکر ویژه خدمت تمام هم وطنای گلی که اینجا تجربشونو با دیگران تقسیم میکنن!
یه سوال:
من برا اگست میخواستم برم لهستان
1) یه دعوتنامه از یه دوست لهستانی دارم
2) سند به اسم خودم ندارم(20 سالمه فقط!)(ولی میتونم از سند ملکی که به اسم بابامه use کنم!میشه؟!)(گردش مالی در یه حدی میتونم جور کنم!ولی خوب در حد نرمال نه خیلی زیاد!!!)(بیزنس من نیستم که!!!منبع درامدی از خودم ندارم !!!)
3)چون 20 سالمه خوب طبیعتا مجردم!!!
4)و دانشجوی سال 3 پزشکیم!
به نظر شما شانسم چقدره واسه گرفتن ویزا؟یا اصن اقدام نکنم؟؟؟؟؟
و بااااااااااااااز هم تشکر از اینکه وقت میزارین و جواب میدین....راستی توروز بر همگی مبارررررررررک!

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - Kurosh_Salehi - 2012-03-19

(2012-03-19 ساعت 05:10)dsa88 نوشته:  یه سلامو تشکر ویژه خدمت تمام هم وطنای گلی که اینجا تجربشونو با دیگران تقسیم میکنن!
یه سوال:
من برا اگست میخواستم برم لهستان
1) یه دعوتنامه از یه دوست لهستانی دارم
2) سند به اسم خودم ندارم(20 سالمه فقط!)(ولی میتونم از سند ملکی که به اسم بابامه use کنم!میشه؟!)(گردش مالی در یه حدی میتونم جور کنم!ولی خوب در حد نرمال نه خیلی زیاد!!!)(بیزنس من نیستم که!!!منبع درامدی از خودم ندارم !!!)
3)چون 20 سالمه خوب طبیعتا مجردم!!!
4)و دانشجوی سال 3 پزشکیم!
به نظر شما شانسم چقدره واسه گرفتن ویزا؟یا اصن اقدام نکنم؟؟؟؟؟
و بااااااااااااااز هم تشکر از اینکه وقت میزارین و جواب میدین....راستی توروز بر همگی مبارررررررررک!
دوست عزيز به نظر من شرايط شما برای دريافت ويزا خوب نيست و احتمالش خيلی کم هست که ويزا بگيريد

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - Arash.yAns - 2012-04-03

سلام
من میخوام برای 1 ماه ویزای توریستی برای لهستان یا اکراین بگیرم، تا حالا سفر خارج از کشور نرفتم، از اینترنت یه سری اطلاعات کسب کردم، ولی هنوز نمیدونم چقدر پول باید تو حسابم باشه که حتما با درخواستم موافقت کنن، ممنون میشم راهنماییم کنید
سال خوبی داشته باشینSmile

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - Kurosh_Salehi - 2012-04-04

(2012-04-03 ساعت 23:12)Arash.yAns نوشته:  سلام
من میخوام برای 1 ماه ویزای توریستی برای لهستان یا اکراین بگیرم، تا حالا سفر خارج از کشور نرفتم، از اینترنت یه سری اطلاعات کسب کردم، ولی هنوز نمیدونم چقدر پول باید تو حسابم باشه که حتما با درخواستم موافقت کنن، ممنون میشم راهنماییم کنید
سال خوبی داشته باشینSmile
دوست عزيز از 20 ميليون به بالا باشه

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - megane2000 - 2012-06-27

(2010-07-26 ساعت 02:14)anahita44 نوشته:  سلام . میشه جواب منا یکم زود بدید؟
من توی تیر ماه از سفارت آلمان همراه همسر و دخترم واسه ویزای تجاری اقدام کردم.
البته ویزا مال همسرم بود و من و دخترم همراه بودیم و به همسرم 3 ماه ویزا دادن و به من و دخترم ندادن
اعتراض زدیم هنوز نیومده به نظر شما میتونم به اعتراض امیدوار باشم؟ یا اصلا قیدشا بزنم؟
و اینکه من دوباره کی میتونم اقدام کنم؟

با سلام . آیا نتیجه اعتراض شما اومد ؟پاسخی داده شد؟بنده هم مشابه شرایط شما رو دارم ولی نمیدونم اعتراض فایده ای داره ؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - nahid.t - 2012-06-28

پدر و مادر من براي ديدن برادرم در امريكا از طريق ويزاي توريستي تصميم دارند اقدام كنند اگر برادر ديگر هم كه 30 سال داره همراه انها وقت سفارت بگيره تاثيري در دادن ويزا داره ؟ منظورم اينه كه ميتونه به عنوان يك عامل منفي در دادن ويزا باشه 2 سال پيش سه نفري با هم از طريق سفارت ابوظبي اقدام كردند ولي بهشون ويزا داده نشد البته اونها دليلش را نداشتن مدرك كافي اعلام كردند به عنوان مثال پدر من بازنشسته است و گفتند بايد يك كار اداري كه دليلي براي برگشتن شما باشه داشته باشي

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - safaha - 2012-07-16

سلام در مورد سند ملکی که برای گرفتن ویزا نیاز هستم می خواستم بیشتر توضیح بدید ما اگر ثابت کنیم که ملکی به نام خودمون اینجا داریم کافیه یا سندش تو سفارت یا مثلا آژانس برای ضمانت می مونه؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - sk8erdude - 2012-07-20

سلام...ببخشید من یک سوال داشتم.
من می خوام برای آمریکا اقذام کنم....اما برای بالا بردن درصد ویزا گفتن که یا ویزا شنگن بخوره بد نیست.
خوستم ببینم اگه من با تور برم اروپا ..ویزای شنگن تو پاسپورتم میخوره؟ یا باید به صورت انفرادی از طریق سفارت خودم اقدام کنم؟ آیا درسته که اگه با تور برم.. به صورت گروهی ویزا میدن و مهر شنگن تو پاس من نمیخوره؟
ممنون میشم کمکم کنید.

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - marco.85 - 2012-07-26

سلام دوستان عزیز . من 29 سالمه و واسه دیدن یکی از دوستام قصد دارم تنهای برم المان. متاهلم . توی یه شرکت پتروشیمی جنوب کار میکنم با 3 سال سابقه بیمه با درامد ماهیانه بالای 2 میلیون و گردش مالی و ضمانت بالای 30 ملیون میتونم جور کنم . سند ملکی به نام خدم ندارم اما اجاره نامه منزل فعلی رو دارم . به نظر شما اگه در خواست ویزای توریستی بدم احتمال گرفتن ویزا چقدره واسم؟ ممنون میشم راهنمایم کنید

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - nahid.t - 2012-07-27

فكر كنم احتمالش زياد باشه چون تنها و بدون خانواده ميريد شغل خوبي داريد اينها دلايلي هستند كه براشون مهمه و وضمانت بالا داريد

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - matin007 - 2012-09-09

سلام
ببخشید اگه که سوالم خیلی مربوط به این قسمت نیست (نمی‌دونم باید تو کدوم قسمت می‌پرسیدمش)

من خودم فوق لیسانسم رو تو انگلیس خوندم و بعد از اینکه درسم تموم شد برگشتم ایران (۲ سال پیش). الان توی دسامبر مراسم فارغ‌التحصیلی دوست دخترم تو انگلیس هست و من می‌خوام که اونجا باشم.

ممنون می‌شم اگه کسی کمکم کنه تا جواب سوال‌هامو پیدا کنم.

۱. به نظرتون می‌تونم ویزا بگیرم؟ (دوست انگلیسی زیاد دارم. می تونم به n نفر تو شهرای مختلف انگلیس بگم که واسم دعوتنامه بفرستن)
۲. واسه چه تایپی از ویزا اقدام کنم؟
۳. از ترکیه یا امارات؟ برای من ترکیه خیلی بهتره چون یکی از دوستام اونجا ساکنه و مجبور نیستم پول هتل بدم.
۴. حدودا چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟
۵. اون زمان که من خودم ویزا می‌خواستم، ابوظبی رفتم و اونا پاسپورت رو نگه می‌داشتن. ترکیه هم اینجوریه؟ با توجه به اینکه احتمالش زیاده که تو زمانی که در ترکیه هستم یهو یه جایی یه کسی (پلیس) از من بخواد که پاسپورتم رو نشونشون بدم (برای اینکه مطمئن شن که قانونی اونجا هستم) به مشکلی بر نمی‌خورم اگه پاسپورتم دست سفارت انگلیس باشه؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - نیکا 87 - 2012-11-03

سلام
من از طرف دایی خودم که مقیم سوئیس و حتی همسر سوئیسی دارن دعوتنامه برای 1 ماه دارم . دانشجو هستم و شاغلم ، پس گواهی اشتغال به تحصیل و اشتغال دارم .. حساب بانکی خب اصلا نمیشه روش حساب کرد و فک کنم بهتره اصلا نبرم سفارت نه ؟ .بعد اینکه همه ی هزینه ها را هم کسی که دعوتنامه فرستاده قبول کرده ..
ضمنا مجرد هستم
با توجه به این موارد شانس گرفتن ویزام خیلی پایینه نه ؟

RE: سوالات مربوط به شرایط اخذ ویزای توریستی در این تاپیک مطرح شود! - اليس - 2012-11-27

(2012-11-03 ساعت 16:43)نیکا 87 نوشته:  سلام
من از طرف دایی خودم که مقیم سوئیس و حتی همسر سوئیسی دارن دعوتنامه برای 1 ماه دارم . دانشجو هستم و شاغلم ، پس گواهی اشتغال به تحصیل و اشتغال دارم .. حساب بانکی خب اصلا نمیشه روش حساب کرد و فک کنم بهتره اصلا نبرم سفارت نه ؟ .بعد اینکه همه ی هزینه ها را هم کسی که دعوتنامه فرستاده قبول کرده ..
ضمنا مجرد هستم
با توجه به این موارد شانس گرفتن ویزام خیلی پایینه نه ؟

سلام،براي سفارت نوع دعوتنامه خيلي مهمه،اينكه دائيتون شما رو از هر لحاظ ضمانت كردن يكي از مواردي هست كه شانس شما رو براي گرفتن ويزا بالا ميبره ولي اين تنها كافي نيست،شما هم بايد مداركي رو به سفارت ارائه بديد مثل گردش حساب خوب و،سند مالكيت،و اون كسي كه شما رو دعوت كرده بايد خودش از لحاظ تامين باشه و كار خوب و در امد خوبي در سوئيس داشته باشه،توي فرم هم بايد بنويسيد قصدتون از سفر ديدار با فاميل هست و زمان رفت و برگشتتون هم بيست و پنج روز كمتر ننويسيد والا يا ويزا نميدن بهتون يا يك هفته اي ميدن،راستش در زمينه دعوتنامه توريستي بيشتر از اين چيزي نميدونم اميدوارم اين اطلاعات بتونه كمكتون كنه