مهاجرسرا
کار و اشتغال در مالزی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: سایر کشورها (https://www.mohajersara.org/forum/forum-23.html)
+--- انجمن: مالزی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-24.html)
+--- موضوع: کار و اشتغال در مالزی (/thread-3963.html)

کار و اشتغال در مالزی - pouria1980 - 2011-04-10

با سلام به دوستان
می خواستم بدونم که آیا می شه ویزای خاصی گرفت که هم حق تحصیل داشته باشه و هم بتونی کار کنی ؟
متشکر

RE: کار و تحصیل - angle1386 - 2011-06-05

چرا هیچ کس جوابا رو نمیده خب...بابا این سوالا ، سوال ما هم هست...یکی جواب بده

RE: کار و تحصیل - baran_p - 2011-09-06

سلام دوستان می خواستم بدونم هزینه ی تهیه ویزا و بلیط برای مالزی ارزان تر از دبی است یا خیر؟؟؟
و آیا بازار کار در مالزی بهتر از دبی است؟؟؟؟؟

RE: کار و تحصیل - 4li - 2011-10-05

دوستانی که قصد داران در هنگامه درس کار قانونی هم داشته باشن کلان از فکرش بیان بیرون مگر اینکه به دنبال کار پاره وقت باشید
مقایسه بین مالزی و دوبی کار خوبی نیست چون تفاوتهای زیادی دارند نسبت به یکدیگر چه از نظر ویزا و کار .
این موضوع صد در صد به کاری که میخواهید انجام دهید بستگی دارد

RE: کار و تحصیل - o_real_love - 2012-05-23

من طراح وب هستم با 5 سال سابقه کار
چقدر احتمال داره که از مالزی یا سنگاپور یا تایلند پیشنهاد کاری بگیرم؟

RE: کار و اشتغال در مالزی - الفی - 2012-06-22

حالا اگه مهلت پاس ایرانی ها توی مالزی تموم بشه بازم کسی بهت گیر میده که برای کار مدارک پاسپورت بخاد ؟ یا اینکه هنوز هم میشه به کار ادامه داد ؟

RE: کار و اشتغال در مالزی - khashayar_sabzevari - 2012-09-02

سلام و خسته نباشید
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و توزمینه ی it حدود 7 سال کارمیکنم ولی سابقه بیمه 1 سال دارم ccna هم دارم میخواست بدونم بازار کار تو مالزی یا استرالیا یا هر جای دیگه ای دارم؟

RE: کار و اشتغال در مالزی - spiderman1 - 2012-09-20

(2012-09-02 ساعت 14:02)khashayar_sabzevari نوشته:  سلام و خسته نباشید
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و توزمینه ی it حدود 7 سال کارمیکنم ولی سابقه بیمه 1 سال دارم ccna هم دارم میخواست بدونم بازار کار تو مالزی یا استرالیا یا هر جای دیگه ای دارم؟
دوست عزیز من یکهفته با خانواده ام رفتم مالزی در جستجوی کار با چند شرکت هم که در جستجوی کارمند بودند صحبت کردم گفتند که فقط به مالیایی ها کار میدهند و خارجی اجازه کار ندارد مگر اینکه خودش شرکت به ثبت برساند وکار را شروع کند که اونهم تا کار جا بیفته 5 تا 6 ماه باید از جیب بخوری
ثبت شرکت و اجاره دفتر وهزینه های جانبی با رینگت 800 تومانی الان حدود 20000000 تومان خرج داره هزینه مسکن هم برا شروع 7000000تومان و ماهی 1500000 تومان اجاره ماهانه
من خودم تصمیم گرفتم که برم (البته زمانی که رینگت 400 تومن بود ولی تا طلبهام رو از مردم جمع کنم وبرم رینگت شد 800 که دیگه اصلا با پولی که من داشتم هیچ کاری نمیشد کرد و دست از پا درازتر برگشتم.
من هم تکنسین حرفه ای الکترونیک هستم ومدارک معتبر هم دارم ولی نتوانستم انجا کار پیدا کنم

راهنمائي در مورد بازار كار نقشه كشي ساختمان در مالزي - M-P - 2013-01-07

سلام
من فوق ديپلم عمران از دانشگاه آزاد تهران جنوب سال 1380 هستم و شغل من نقشه كشي ساختمان و صنعتي مي باشد حدود 14 سال سابقه كار دارم كه 11 سال آن را بيمه دارم و متولد 1353 هستم. زبان انگليسي خواندن و نوشتن خوب اما مكالمه ضعيف مي باشد.
خواهشمندم جهت كار مربوط به رشته و شغلم در مالزي مرا راهنمائي بفرمائيد.
با تشكر[/size]

RE: کار و اشتغال در مالزی - mohamadfakhr - 2013-02-09

سلام من قصد رفتن به مالزی دارم - مدرک حرفه ای جوشکاری و زبانمم خوبه آیلتس - به نظرتون میتونم اونجا کار پیدا کنم و حقوق یه جوشکار اونجا چقده ؟

انواع ویزاهای مالزی - o_real_love - 2013-04-28

سلام

دوستان کسی میدونه انواع ویزاهای مالزی چیا هستن؟
میخوام بدونم اگر کسی ویزای کاری مالزی رو داشته باشه، کدوم کشورا میتونه بدون ویزا بره؟
کانادا رو که شنیدم میشه.

RE: کار و اشتغال در مالزی - elnaz_joon - 2013-05-05

برای مالزی چه جور میشه اقامت گرفت
پذیرش تحصیلی نمی خوام

RE: کار و اشتغال در مالزی - mohamadir - 2013-10-28

آیا ایرانی ها میتونن تو مالزی ویزای کار بگیرن

RE: کار و اشتغال در مالزی - ف-سعادت پور - 2014-02-21

با سلام ایا برای پرستاری در مالزی کار هست شرط سنی به چه صورت هست.

RE: کار و اشتغال در مالزی - o_real_love - 2014-02-21

دوستانی که برای مالزی اقدام میکنن، مقاله زیر رو حتما بخونن
در مورد شرایط جدید ایرانیا در اونجا هست:
iranwire.com/fa/projects/4938