مهاجرسرا
مهاجرت به اتریش - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-20.html)
+--- انجمن: مهاجرت به اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-21.html)
+--- موضوع: مهاجرت به اتریش (/thread-4135.html)

صفحات 1 2

مهاجرت به اتریش - mo_63 - 2011-05-20

سلام دوستان. من دانشجوی روانشناسی هستم. در ضمن طلا ساز هم هستم.میخواستم بدونم کسی میتونه منا واسه اقامت اتریش راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ممنونممم[/size]

RE: در مورد اتریش؟؟؟ - zara man - 2011-05-20

(2011-05-20 ساعت 20:47)mo_63 نوشته:  سلام دوستان. من دانشجوی روانشناسی هستم. در ضمن طلا ساز هم هستم.میخواستم بدونم کسی میتونه منا واسه اقامت اتریش راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ممنونممم[/size]

از چه طریق؟اگه از طریق سرمایه گذاری بخاین اقدام کنید حدودا 3 میلیون یورو

RE: در مورد اتریش؟؟؟ - drafshari - 2011-05-22

سلام
من فکر کنم کار طلا سازی رو ادامه بدی خیلی به نفعت است.

RE: مهاجرت به اتریش - یه مهاجر - 2011-05-27

اتریش ،دانمارک،سوییس، کشورایی هستن که مهاجرت به اونا خیلی دشواره و پروسه کرفتن اقامت در اونا هم در مقایسه با بقیه کشورای اروپایی طولانی تر.بطور مثال در اتریش شما با مهاجرت تحصیلی نمی تونین تقاضای اقامت کنین مگر تا زمانیکه پیشنهاد کاری بهتون بشه.زمان گرفتن اقامت کشور دانمارک 7 ساله....

RE: مهاجرت به اتریش - دانشور - 2011-07-27

کسیکه در زمینه موسیقی فعالیت کرده میتونه در اتریش تقاضای اقامت کنه و شرایطش چطوریه و از کجا باید شروع کنه؟

RE: مهاجرت به اتریش - MITA - 2011-07-27

بنظرم بجای اتریش اگه بری آمریکا یا کانادا خیلی بهتره
چون اروپائی ها خیلی آدم هائی نیستند که آسیائی ها را تحویل بگیرند

RE: مهاجرت به اتریش - aminharati - 2011-10-17

سلام
من یه کیس ازدواج توی اتریش دارم. چطور میتونم خودم رو برسونم اونجا؟ کسی می تونه کمکی کنه؟

RE: مهاجرت به اتریش - ladanlove - 2012-01-22

سلام ناشنوا هستم ويزاي تحصيلي اتريش بخواهم كسي آشنا داريد ؟

RE: مهاجرت به اتریش - parkanet - 2013-01-03

تو 2 ماه گذشته خیلی از دوستام رفتن اتریش و بعد از یک هفته کمپ دارن نزدیک شهر زندگی میکنند ، کسی نیست اطلاعات بهتر و جدید تری تو این زمینه داشته باشه .

RE: مهاجرت به اتریش - Classic - 2013-01-03

سلام

اترییش یکی از کشورهایی هست که رفتن به این کشور اسون هستش

به خاطر شرایط تحصیل رایگانش

کشور اتریش به خاط اینکه زبان رسمی خودشونو گسترش بدن اومدن برای خارجیانی که به این کشور میان بورسیه تعیین کردن . که در این بورسیه تغریبا 95 درصد هزینه دانشگاه رو خود کشور اتریش پرداخت میکنه و مابقی هم اگه بسته به اون دانشگاه نمرات خوبی داشته باشید بازم به شما تخفیف میده . شما میتونید به صورت پاره وقت هم کار کنید . البته نه همه جا !
میتونید با همون کارفرماتون هم رابطه دوستی خوبی برقرار کنید تا بعد از اتمام درستون به راحتی اقامت 1 ساله و بعد 5 ساله و بعد دائم رو دریافت کنید .

RE: مهاجرت به اتریش - لی لا - 2013-02-08

(2013-01-03 ساعت 18:29)Classic نوشته:  سلام

اترییش یکی از کشورهایی هست که رفتن به این کشور اسون هستش

به خاطر شرایط تحصیل رایگانش

کشور اتریش به خاط اینکه زبان رسمی خودشونو گسترش بدن اومدن برای خارجیانی که به این کشور میان بورسیه تعیین کردن . که در این بورسیه تغریبا 95 درصد هزینه دانشگاه رو خود کشور اتریش پرداخت میکنه و مابقی هم اگه بسته به اون دانشگاه نمرات خوبی داشته باشید بازم به شما تخفیف میده . شما میتونید به صورت پاره وقت هم کار کنید . البته نه همه جا !
میتونید با همون کارفرماتون هم رابطه دوستی خوبی برقرار کنید تا بعد از اتمام درستون به راحتی اقامت 1 ساله و بعد 5 ساله و بعد دائم رو دریافت کنید .

سلام میشه اطلاعات بیشتری بذاری

RE: مهاجرت به اتریش - hamakbari - 2013-02-22

با تشکر فراوان از اطلاعات دقیقتون.

RE: مهاجرت به اتریش - emita - 2014-02-22

سلام
من یه دختره مسیحی هستم واز طریق ساززمان هایاس میتونم به اتریش برم و در اونجا هم کسی رو دارم که میتونه کارامو درست کنه و به جای آمریک رفتن در اتریش بمونم الان سوالم درخصوص دوست پسرمه میخوام از اونجا ویزای نامزدی براش بفرستم لطفا بگین مراحلش چیه؟باید ثبت بشه ازدواج قبلا یا میشه اونجا بیاد بعد ازدواج کنیم ؟اگه هزینه های مالیشم بگین خیلی ممنون

RE: مهاجرت به اتریش - abbas41 - 2014-03-03

(2014-02-22 ساعت 10:31)emita نوشته:  سلام
من یه دختره مسیحی هستم واز طریق ساززمان هایاس میتونم به اتریش برم و در اونجا هم کسی رو دارم که میتونه کارامو درست کنه و به جای آمریک رفتن در اتریش بمونم الان سوالم درخصوص دوست پسرمه میخوام از اونجا ویزای نامزدی براش بفرستم لطفا بگین مراحلش چیه؟باید ثبت بشه ازدواج قبلا یا میشه اونجا بیاد بعد ازدواج کنیم ؟اگه هزینه های مالیشم بگین خیلی ممنون

سلام.
شما باید قبل ازدرخواست ویزای نامزدی باید مدارکی دال بر نامزد بودن با اون شخص ارائه بدین .

RE: مهاجرت به اتریش - hameddjj - 2014-07-17

شرایط اقدام برای اقامت اتریش چیه راهنمای کنید ؟برای کار