مهاجرسرا
آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ (/thread-472.html)

صفحات 1 2

آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - admin - 2008-09-27

اگر از برندگان ۲۰۰۹ هستید لطفا محلی را که برای مصاحبه شما تعیین شده است را در آمارگیری بالای صفحه علامت بزنید.

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - kbita - 2008-10-31

doostane aziz salam:
ba name ye aval ke baraye ma oomade bood bargeye sefarat usa dar abu zabi va forme marbute ra ham ferestade buband.mkham bedunam baraye hame ino miferestand ya na?

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - elham - 2008-10-31

سلام
برای من هم این فرم ها رو با نامه اول فرستاده بودند یک فرم که توش مدارک لازم برای روز مصاحبه رو نوشته بود و یک فرم هم مربوط به سفارت که مشخصات و تاریخ پاس و.... رو خواسته بودند.

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - persia - 2008-10-31

سلام
برای من که همچین چیزی نیومده بود که مربوط به سفارت باشه و مشخصات و تاریخ پاس رو خواسته باشند.Sad

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - maryam k - 2008-10-31

سلام
براي من هم چنين چيزي نيومده بود.

كيس نامبر:2009AS12XXX

شما فرم مربوط به سفارت ابوظبی رو نداشتید؟
برای من 2 تا فرم که منگنه شده بود یکیش نوشته بود diversity visa documents check list
و یکی دیگه هم نوشته بود embassy of the united states of america consular section abu dhabi توی این فرم
نام و فامیلی تاریخ تولد شماره پاسپورت تاریخ exp پاسپورت رو خواسته بودند همچنین نام کسی رو که در امریکا پیش اون میروید و فرودگاهی رو که از طریق اون داخل امریکا میشید port of entry in the u.s
تازه بالای این فرم نوشته بود please completed and return with form of 230-1
to be completed by each immigrant visa applicant between the age of 18 and 60

ممکنه که1 فرم رو اشتباه گذاشته باشند و این فرم باید روز مصاحبه تکمیل میشد؟از سوال های فرم این طور به نظر میرسید.
به هر حال من که فرم رو پر کردم و فرستادم kcc هم رسیدن مدارکم رو تایید کرد و چیزی نگفت .

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - kbita - 2008-10-31

salam:
fekr nakonam ke eshtebahi shode bashe.unha hameye karhashun monazame va bar asase yek manteghi hast,age doostane aziz lotf konan va javab bedan shayad ke beshe be yek natijeie resid.man ham bar asase hamin form avalin ja baraye mosaheba ro abudhabi entekab kardam

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - elham - 2008-11-01

ولی من انتخاب نکردم فرمی که برام گذاشته بودند مربوط به ابوظبی بود مال شما 2 برگ بود؟اون فرمی که گفتیدبراتون اومده 1 برگش لیست مدارک روز مصاحبه نبود؟مشخصات فرم شما مثل چیزی که من در بالا نوشتم هست؟

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - Spiritual - 2008-11-02

سلام
الهام و kbitaانگار این فرم را برای بعضیها دلشون خواسته گذاشتن فکر هم نمیکنم اهمیتی داشته باشه انشاله ما کیس نامبر بالاییها کارنت بشویم وهمه دوستان هم ویزا بگیرند

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - leili - 2008-11-13

سلام دوستان
برای ما هم همچین فرمی نگذاشته بودند واحتمالا" اشتباه شده است.

case number : 2009AS7000

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - shadow_1352 - 2008-11-18

سلام دوستان
برای من DS 230 اومده بود که پر کردم. یکسری هم برگه های توضیحات بود که هیچ.
ببینم شما از کجا میدونید ابوظبی مصاحبه دارید یا آنکارا؟

case Number: 2009AS11XXX

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - hoda - 2008-12-07

shadow_1352 نوشته: سلام دوستان
برای من DS 230 اومده بود که پر کردم. یکسری هم برگه های توضیحات بود که هیچ.
ببینم شما از کجا میدونید ابوظبی مصاحبه دارید یا آنکارا؟

case Number: 2009AS11XXX

تو فرم هايي كه برامون اومده نوشته شده از ابوظبي اومده يا آنكارا بعد در جاي ديگري باز هم مي پرسه كه مي خواهيد ابوظبي برويد براي مصلحبه يا آنكارا كه براي من از ابوظبي اومده بود منم گفتم ابوظبي ..
موفق باشيد

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - elham - 2008-12-07

فرم ds230پارت 1و2 و dsp122برای برنده اصلی روکه همه داشتند ولی برای بعضی ها(مثل خودم و hbita ) فرم مخصوص ابوظبی و ولیست مدارک لازم برای روز مصاحبه رو هم گذاشتند.

RE: آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ - samirapakzad - 2009-02-13

من متعجبم از این حرف هایی که دوستان گفتن. چون برای من یه فرم اومده بود که ازم پرسیده بود که کجا می خوام برم مصاحبه و من هم نوشتم آنکارا و هیچ فرمی از هیچ سفارتی نبود برام. آیا کسی هست که این سوالو کرده باشن ازش؟