مهاجرسرا
راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-20.html)
+--- انجمن: مهاجرت به اروپا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-21.html)
+--- موضوع: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج (/thread-5019.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - rvarva - 2013-08-01

با تشکر از شما barvos عزیز،
یه سوال دیگه هم داشتم اینم اونه که من نصف سهم یه مغازه رو هم اونجا خریداری کردم و به نامم هم شده و میخواستم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم که بعد از بررسی بسیار فهمیدم که هم خیلی سخته هم خیلی جدیدا طول میکشه.... میخواستم بدونم حالا که از طریق ازدواج میخوام اقدام کنم آیا طرح قضیه اینکه من مالک جایی در سوئد هستم که در آمد داره، در روند پاسخ پرونده ازدواج تاثیری داره یا اینکه اصلا قضیه اونو موقع اظهار مدارک عنوان نکنم؟
با تشکر مجدد

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - barvos - 2013-08-02

(2013-08-01 ساعت 23:47)rvarva نوشته:  با تشکر از شما barvos عزیز،
یه سوال دیگه هم داشتم اینم اونه که من نصف سهم یه مغازه رو هم اونجا خریداری کردم و به نامم هم شده و میخواستم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم که بعد از بررسی بسیار فهمیدم که هم خیلی سخته هم خیلی جدیدا طول میکشه.... میخواستم بدونم حالا که از طریق ازدواج میخوام اقدام کنم آیا طرح قضیه اینکه من مالک جایی در سوئد هستم که در آمد داره، در روند پاسخ پرونده ازدواج تاثیری داره یا اینکه اصلا قضیه اونو موقع اظهار مدارک عنوان نکنم؟
با تشکر مجدد

قضیه ازدواج ربطی به این موضوع نداره .

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - neutron333 - 2013-08-03

سلام دوستان
به راهنماییتون احتیاج دارم، ممنون میشم اطلاعاتتون رو با ما هم در میون بزارید. اول شرایطم رو میگم
من دانشجوی دکترا در ایتالیا هستم و یه سالی هست از تحصیلم میگذره. کارت اقامت یه ساله دانشجویی و کارت شناسایی از شهرداری شهر محل تحصیل دارم. با یه خانم ایتالیایی اشنا شدم و میخوایم ازدواج کنیم. با این شرایط بعد از چند ماه/سال میتونم تابعیت ایتالیایی بگیرم؟ ایا اینکه قبل از ازدواج دانشجو بودم و کارت اقامت دانشجویی داشتم باعث تقلیل اون مدت زمان میشه؟ تو اینترنت سرچ کردم دو نتیجه متناقض پیدا کردم: 1- اگر طرفین در خاک ایتالیا باشن بعد 6 ماه میتونن درخواست بدن. 2- 3 سال باید از ازدواج بگذره. اختلافشون زیاده!!! مرسی

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - fafa22 - 2013-08-03

خواهش می کنم جوابمو بدین
من اگه بخوام با یه پناهنده به آلمان که یه سال اونجا اقامت داره و اقامت سه ساله داره فعلا ،ا زدواج کنم باید چه کار کنم ؟
آیاد باید در ترکیه عقد کنیم ؟

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - barvos - 2013-08-04

(2013-08-03 ساعت 12:26)neutron333 نوشته:  سلام دوستان
به راهنماییتون احتیاج دارم، ممنون میشم اطلاعاتتون رو با ما هم در میون بزارید. اول شرایطم رو میگم
من دانشجوی دکترا در ایتالیا هستم و یه سالی هست از تحصیلم میگذره. کارت اقامت یه ساله دانشجویی و کارت شناسایی از شهرداری شهر محل تحصیل دارم. با یه خانم ایتالیایی اشنا شدم و میخوایم ازدواج کنیم. با این شرایط بعد از چند ماه/سال میتونم تابعیت ایتالیایی بگیرم؟ ایا اینکه قبل از ازدواج دانشجو بودم و کارت اقامت دانشجویی داشتم باعث تقلیل اون مدت زمان میشه؟ تو اینترنت سرچ کردم دو نتیجه متناقض پیدا کردم: 1- اگر طرفین در خاک ایتالیا باشن بعد 6 ماه میتونن درخواست بدن. 2- 3 سال باید از ازدواج بگذره. اختلافشون زیاده!!! مرسی

کشور ایتالیا خیلی بد اقامت دائم میده . گزینه دوم درسته . البته در بهترین شرایط

(2013-08-03 ساعت 17:21)fafa22 نوشته:  خواهش می کنم جوابمو بدین
من اگه بخوام با یه پناهنده به آلمان که یه سال اونجا اقامت داره و اقامت سه ساله داره فعلا ،ا زدواج کنم باید چه کار کنم ؟
آیاد باید در ترکیه عقد کنیم ؟

من پدرم سمت مهمی در **** داشته .آیا این موضوع ممکنه مشکلی ایجاد کنه برای من ؟

یا در ترکیه یا در خاک آلمان . مشکل از چه نظر منظورتونه ؟

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - fafa22 - 2013-08-04

منظورم اینه که ممکنه ویزا ندن به من به خاطر شغل گذشته ی پدرم ؟

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - neutron333 - 2013-08-05

(2013-08-04 ساعت 12:06)barvos نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 12:26)neutron333 نوشته:  سلام دوستان

کشور ایتالیا خیلی بد اقامت دائم میده . گزینه دوم درسته . البته در بهترین شرایط

ممنونم از شما
از چه جهت بد اقامت میده؟ فرضا دو سال از ازدواجمون بگذره مشکلشون چیه؟

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - miladalikhani - 2013-08-05

با سلام من دیپلم طراحی صنعتی دارم و نوازنده ویالون و تنبک هستم برای کار وتحصیل می خوام مهاجرت کنم به اروپا کشوری که خرجش نسبتا کمتر باشه و زندگی راحت تر ممنون می شم از راهنماییتون

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - barvos - 2013-08-05

(2013-08-04 ساعت 16:44)fafa22 نوشته:  منظورم اینه که ممکنه ویزا ندن به من به خاطر شغل گذشته ی پدرم ؟

خدای ناکرده پدرتون قتل انجام ندادن که . در ثانی شغل و گذشته پدرتون به شما ارتباطی نداره و در کار اخذ ویزای شما خللی ایجاد نمیکنه .

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - daneshju1 - 2013-08-30

سلام دوستان. من در آلمان دانشجو هستم و در اینجا با ویزای دانشجویی زندگی میکنم . میخواستم بدونم که امکان ازدواج با یک اروپایی در حین تحصیل هست و یا مشکلات ویزا به وجود میاد؟ چون برای ازدواج فرصت محدودی دارم و نمیتونم تا تموم شدن درسم صبر کنم .
لطفا راهنمایی کنید Sad

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - sevda.brz - 2013-08-31

سلام
ازتون یه راهنمایی میخواستم..
قراره با پسر کانادایی که 2 سال پیش تو اینترنت اشنا شدم ازدواج کنم..
مدرک چت و ایمیل و پستهایی که زاسه هم فرستادیم و تلفنهایی که زدیمو داریم..
خواستم بپرسم به چه صورت باید در ترکیه ازوداج کرد؟ چه مدارکی برای ازدواج نیاز داریم؟؟
و ایا برای ویزای همسر ایا باید در شناسنامه درج بشه؟
میشه کمی راهنمایم کنید؟
مرسی

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - barvos - 2013-09-01

(2013-08-30 ساعت 00:04)daneshju1 نوشته:  سلام دوستان. من در آلمان دانشجو هستم و در اینجا با ویزای دانشجویی زندگی میکنم . میخواستم بدونم که امکان ازدواج با یک اروپایی در حین تحصیل هست و یا مشکلات ویزا به وجود میاد؟ چون برای ازدواج فرصت محدودی دارم و نمیتونم تا تموم شدن درسم صبر کنم .
لطفا راهنمایی کنید Sad

خیر مشکلی برای ویزاتون پیش نمیاد اما بعد ازدواج باید به اداره مهاجرت اطلاع بدین .

(2013-08-31 ساعت 18:48)sevda.brz نوشته:  سلام
ازتون یه راهنمایی میخواستم..
قراره با پسر کانادایی که 2 سال پیش تو اینترنت اشنا شدم ازدواج کنم..
مدرک چت و ایمیل و پستهایی که زاسه هم فرستادیم و تلفنهایی که زدیمو داریم..
خواستم بپرسم به چه صورت باید در ترکیه ازوداج کرد؟ چه مدارکی برای ازدواج نیاز داریم؟؟
و ایا برای ویزای همسر ایا باید در شناسنامه درج بشه؟
میشه کمی راهنمایم کنید؟
مرسی

پاسخ تک تک سوالاتتون در رابطه با ازدواج در فروم مربوطه هست . لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه بپرسید .

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - barvos - 2013-09-04

يه سر به سفارت بزنيد و از سفارت سوال بفرماييد بهتر راهنماييتون ميكنن . دوستان مهاجرسراييتون رو از نتيجه بي خبر نگذاريد.

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - marzie.nadali - 2013-09-08

(2013-09-04 ساعت 10:58)barvos نوشته:  يه سر به سفارت بزنيد و از سفارت سوال بفرماييد بهتر راهنماييتون ميكنن . دوستان مهاجرسراييتون رو از نتيجه بي خبر نگذاريد.

امروز با سفارت تماس گرفتم و به من گفتن ازدواجمون یا باید تو اسپانیا ثبت بشه یا در ایران. کسی می دونه چطوری با داشتن این عقدنامه می تونم در ایران ثبتش کنم؟ باید به کجا مراجعه کنم؟
خودم به تنهایی می تونم از داخل ایران اقدام کنم یا باید همسرم هم باشه؟ و یه سوال دیگه اینکه تو بعضی سایتا خوندم برای ثبت ازدواج زن ایرانی و مرد خارجی باید پروانه زناشویی صادر بشه و ازدواج بدون این پروانه ممنوعه. یعنی ممکنه برام مشکلی پیش بیاد و بگن چرا ازدواج کردم؟

RE: راهنمای مهاجرت از طریق ازدواج-مراحل ثبت ازدواج - leaden_boy - 2013-09-08

با درود به مدیران گرامی و دوستان عزیز،
حدود 6 ماه قبل از طریق اینترنت با خانمی ایرانی که تبعه آلمان و هم اکنون در سوئیس مقیم هستند آشنا شدم و قصد ازدواج داریم، البته با هم اختلاف سنی داریم، در طی این مدت از طریق چت و تلفن و وایبر در ارتباط بودیم و برای اکتبر (حدود 1 ماه دیگر) در ترکیه قرار ملاقات داریم.
قبل از طرح سوال از ابتدا تاپیک را مطالعه کردم ولی همچنان سردرگم هستم، چون هنوز در ابتدای راه هستم و اقدامی انجام نداده ام سپاسگذار خواهم شد که بنده را مورد لطف قرار داده و راهنمایی بفرمایید که دقیقاً چه اقدامات لازم و ضروری را انجام دهم تا با شرایط بهتری بتوانم اقامت سوئیس را دریافت نمایم.
با توجه به اینکه ایشان مایل به سفر به ایران نیستند، آیا لازم است در ترکیه عقد بین الملی انجام گیرد؟ یا اینکه از سوئیس اقدامات اداری و ارسال دعوت نامه بعد از سفر ترکیه صورت پذیرد؟ و ...
با سپاس فراوان