مهاجرسرا
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ (/thread-6521.html)

صفحات 1 2 3 4 5

آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - ParsTrader - 2013-05-14

در صورت تمایل میزان تحصیلات برنده اصلی را در نظرسنجی بالا مشخص کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2012 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2013 اینجا را کلیک کنید.

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - rainolf - 2013-05-17

فکر میکنم نتیجه آمار گیری از قبل معلومه چون بیشتر جامعه ی جوون ما الان کارشناسی دارن بنا بر این بیشتر قبولی ها هم همینطورن.....

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - KIMIA2005 - 2013-06-09

بنابراین با توجه به امار گیری که صورت گرفت مشخص گردیداکثریت برندگان 2014 دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند ...

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - م.ق - 2013-06-09

(2013-05-31 ساعت 17:25)FMANIS نوشته:  من مدرک دیبلم ندارم ، لطفا" منرا راهنمایی فرمائید .....

سلام
چند سلتون هست و ساکن کجایید؟ آخرین مدرک تحصیلیتون چی هست ؟
واسم پیغام خصوصی بزار تا شاید بتونم کمکت کنم

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - 5ina - 2013-06-09

ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - love_everlife - 2013-06-09

(2013-06-09 ساعت 16:20)5ina نوشته:  ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟

نه اتفاقا !!! :دی
هرچی پایین تر باشه بهتره. ( تجربیات و گته های دوستان 2013)

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - 5ina - 2013-06-09

(2013-06-09 ساعت 18:33)love_everlife نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 16:20)5ina نوشته:  ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟

نه اتفاقا !!! :دی
هرچی پایین تر باشه بهتره. ( تجربیات و گته های دوستان 2013)

Big GrinBig Grin
چرا اخه ؟

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - KIMIA2005 - 2013-06-10

(2013-06-10 ساعت 02:15)FMANIS نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 16:09)م.ق نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 17:25)FMANIS نوشته:  من مدرک دیبلم ندارم ، لطفا" منرا راهنمایی فرمائید .....

سلام
چند سلتون هست و ساکن کجایید؟ آخرین مدرک تحصیلیتون چی هست ؟
واسم پیغام خصوصی بزار تا شاید بتونم کمکت کنم

با سلام و تشکر فراوان از پیغام شما
من یک خانم 45 ساله هستم ساکن تهران و اخرین مدرک من دیپلم ردی سال چهارم تجربی هستم و مدرک سوم تجربی سال 65 را دارم
اگر پیشنهادی دارید بفرمائید .
سپاسگزارم

دوست عزیز لطف کنید و سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح نمایید مطمئنا سریعتر هم جواب خواهید گرفت...

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - rainyboy - 2013-06-14

با وجودی که همش اصرار میشه که رندم این قرعه کشی ولی من شخصا فکر می کنم برای برخی مقاطع تحصیلی سهمیه میزارن. فقط یه حدسه

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - علی1369 - 2013-06-24

تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - aghaghia - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 15:59)علی1369 نوشته:  تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.

سواله شما در واقع چند تا سواله که باید در تاپیک های خاص خودشون بپرسید. فکر نمیکنم که مدرک شما رو بهتون بدن، چون معمولا به اقایون نمیدن مدرک رو، بخاطر سربازی، تازه اگر دانشگاه سراسری هم باشین و تعهد خدمت هم داشته باشین که دیگه هیچی به خانم ها هم در این شرایط نمیدن مدرک رو فقط یه گواهی موقت میدن. برای خروج از کشور هم به تاپیک مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن مراجعه کنید.

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - rainyboy - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 15:59)علی1369 نوشته:  تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.

دوست عزیز اطلاعات ناقص دادین . وضع خدمت و نوع دانشگاه رو مشخص کنید. منم مثل شما هستم و فوقم داره تمام میشه ولی سربازی ندارم و مدرک کارشناسیمم دستمه . اماده شدن مدرک در دانشگاهی که من درس میخونم حدود ۲ هفته بیشتر طول نمیکشه . ولی اگر دانشگاه آزاد هستین خیلی طول میکشه . در ضمن اگر بعدا نیاز به ادامه تحصیل دارین بهتره یه ریز نمرات هم بگیرین. اگر سربازی نرفتین بهتره در تاپیک های دیگه بپرسین که چه راه حلی وجود داره. موفق باشین

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - علی1369 - 2013-06-24

(2013-06-24 ساعت 21:33)rainyboy نوشته:  

دوست عزیز اطلاعات ناقص دادین . وضع خدمت و نوع دانشگاه رو مشخص کنید. منم مثل شما هستم و فوقم داره تمام میشه ولی سربازی ندارم و مدرک کارشناسیمم دستمه . اماده شدن مدرک در دانشگاهی که من درس میخونم حدود ۲ هفته بیشتر طول نمیکشه . ولی اگر دانشگاه آزاد هستین خیلی طول میکشه . در ضمن اگر بعدا نیاز به ادامه تحصیل دارین بهتره یه ریز نمرات هم بگیرین. اگر سربازی نرفتین بهتره در تاپیک های دیگه بپرسین که چه راه حلی وجود داره. موفق باشین

تازه منتظر مدرک لیسانسم. چون تازه امتحانات آخر ترمم تموم شده. دانشگاه آزاد هستم. و سربازی هم که نرفتم چون همش در حال درس خواندن بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید. کیس نامبرم هم پایینه.

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - علی1369 - 2013-06-28

(2013-06-24 ساعت 22:48)علی1369 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 21:33)rainyboy نوشته:  

تازه منتظر مدرک لیسانسم. چون تازه امتحانات آخر ترمم تموم شده. دانشگاه آزاد هستم. و سربازی هم که نرفتم چون همش در حال درس خواندن بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید. کیس نامبرم هم پایینه.

چرا کسی جواب نمیده

RE: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴ - arash12 - 2013-06-28

با سلام منم برنده لاتاری 2014 هستم می خواستم بدونم آیا مدارک دبستان و راهنمایی هم همراه با ریزنمرات لازم هست ترجمه شود.چون من لیسانس دارم.