مهاجرسرا
ثبت ازدواج در کشور ثالث - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ثبت ازدواج در کشور ثالث (/thread-6743.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ثبت ازدواج در کشور ثالث - derakhtekhatereh - 2013-08-08

ثبت ازدواج در کشور ثالث Cool

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - derakhtekhatereh - 2013-08-08

سلام ما در کشور گرجستان ازدواجمون رو ثبت کردیم خیلی راحت و ساده

اول رفتیم دفتره ثبت سند ازدواج و پاس من و همسرم و کل مدارک هویت مون رو ترجمه کردیم به زبان گرجی و ٢ تا شاهد هم بردیم و ١٠دقیقه بعد بدون حتی ١ ریال ما ازدواجمون رو ثبت کردیم .یک نکته فراموش نکنید ما در ارمنستان مدارک ازدواجمون رو از گرجی به انگلیسی ترجمه کردیم چون زبان گرجستان رو انقدر همه نمیدونن.
Big Grin

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - SaraBanoo - 2013-08-08

مبارک باشه . یک سوال دارم. این کار چه مزیتی داره؟ یعنی بهتون راحتتر ویزا میدن؟ و با زمان کوتاهتر؟

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - derakhtekhatereh - 2013-08-08

(2013-08-08 ساعت 20:41)SaraBanoo نوشته:  مبارک باشه . یک سوال دارم. این کار چه مزیتی داره؟ یعنی بهتون راحتتر ویزا میدن؟ و با زمان کوتاهتر؟

مرسى ساراجان ،من نياز به ويزا ندارم چون اروپازندگى ميكنم ولى حتى براى شماهم ويزاى گرجستان راحت هست و كلى هم مردمان خوش برخودى هستن و نياز به كاغذ تجرد يا كارت واكسن يا واريز پول نيست فقط مدارك ترجمه شده و دونفر شاهد ميخوان بعداز اون یک کاغذ به شما میدهند مبنی براینکه شما ازدواج کردیدو البته فراموش نكنيد
میروید به یک ارگانی به نام آپاستیل دراون ارگان مبلغی پرداخت میکنید و ظرف چند ساعت برای شما سند ازدواج صادر میشه سپس در ارمنستان ان سند را به انگلیسی ترجمه میکنید به همین راحتی

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - SaraBanoo - 2013-08-09

متشکرم از جوابتون. موفق باشید.

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - گل پر - 2013-11-04

من می خوام با یه آقای فرانسوی ازدواج کنم یعنی برم گرجستان به جای ترکیه؟؟بعد چکار کنیم؟

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - kian100 - 2013-12-13

سلام : آیا ۲ نفر با پاسپورت ایرانی‌ میتوانند در گرجستان ازدواج کنند ؟

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sepideh IR - 2014-01-03

(2013-11-04 ساعت 21:50)گل پر نوشته:  من می خوام با یه آقای فرانسوی ازدواج کنم یعنی برم گرجستان به جای ترکیه؟؟بعد چکار کنیم؟

سلام
با يك آقاى فرانسوى ازدواج كنيد كه بريد فرانسه يا امريكا؟?

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sepideh IR - 2014-01-03

(2013-12-13 ساعت 21:06)kian100 نوشته:  سلام : آیا ۲ نفر با پاسپورت ایرانی‌ میتوانند در گرجستان ازدواج کنند ؟

بله من و همسرم هر دو ايرانى هستيم و در گرجستان ازدواجمون رو ثبت كرديم خيلى راحت .

(2013-12-13 ساعت 21:06)kian100 نوشته:  سلام : آیا ۲ نفر با پاسپورت ایرانی‌ میتوانند در گرجستان ازدواج کنند ؟

بله به راحتى

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sepideh IR - 2014-01-05

سلام دوستان اگر سوالى داريد در همين صفحه بنويسيد شايد جواب سوألتون به ديگران هم كمك كنه من جواب پيغام خصوصى رو ميدم ولى براى كمك به همديگه اينجا سوال و جواب رو بنويسيم بهتره?

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sania.m - 2014-01-12

من می خوام بدونم اگه ازدواج در یک کشور دیگه انجام شه و در شناسنامه ازدواج ثبت نشده باشه و فقط سند ازدواج اون کشور ثالث رو داشته باشیم روز مصاحبه بهمون ایراد می گیرند؟ خیلی ممنون

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sepideh IR - 2014-01-12

(2014-01-12 ساعت 20:13)sania.m نوشته:  من می خوام بدونم اگه ازدواج در یک کشور دیگه انجام شه و در شناسنامه ازدواج ثبت نشده باشه و فقط سند ازدواج اون کشور ثالث رو داشته باشیم روز مصاحبه بهمون ایراد می گیرند؟ خیلی ممنون

سلام
سينا جان من در ايران زندگى نميكنم كه بخوام از شناسنامه استفاده كنم و چون من هرگز به ايران برنميگردم كارى هم به سفارت جمهورى اسلامى ندارم كه بخواد تاييد كنه ولى اگر در ايران ساكن هستيد و مشكلى نداريد ميتونيد بريد سفارت ايران كه ازدواجتون رو وارد سيستم كنه اين رو در نظر بگيريد كه همسر من مسيحى هستش و اصلا سفارت ازدواج مارو تاييد نميكنه به دو دليل ما كشور ثالث ازدواج كرديم يك من ايران نميتونم بيام دو همسرم مسلمان نيست شما اگر هر دو ايران هستيد و شرايط ازدواج رو از لحاظ دولتى داريد نيازى به كشور ثالث نداريد

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - shadoow - 2014-01-13

(2014-01-12 ساعت 20:13)sania.m نوشته:  من می خوام بدونم اگه ازدواج در یک کشور دیگه انجام شه و در شناسنامه ازدواج ثبت نشده باشه و فقط سند ازدواج اون کشور ثالث رو داشته باشیم روز مصاحبه بهمون ایراد می گیرند؟ خیلی ممنون

هیچ ایرادی نمی گیرند من چند تا از بچه ها رو میشناسم که توی شناسنامه هاشون وارد نکردن
ازدواج بین المللی رو همه جا قبول می کنن

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - sepideh IR - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 09:49)shadoow نوشته:  

هیچ ایرادی نمی گیرند من چند تا از بچه ها رو میشناسم که توی شناسنامه هاشون وارد نکردن

متوجه نشدم كجا ازدواجشون رو وارد شناسنامه نكردن؟

RE: ثبت ازدواج در کشور ثالث - shadoow - 2014-01-13

(2014-01-13 ساعت 12:20)sepideh IR نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 09:49)shadoow نوشته:  

متوجه نشدم كجا ازدواجشون رو وارد شناسنامه نكردن؟

ترکیه