مهاجرسرا
تغییر زمان و مکان مصاحبه - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-98.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html)
+----- موضوع: تغییر زمان و مکان مصاحبه (/thread-7181.html)

صفحات 1 2 3

تغییر زمان و مکان مصاحبه - Mahmood129 - 2015-08-12

با سلام

کلیه مباحث مربوط به تغییر و مکان مصاحبه را در این تاپیک پیگیری فرمایید .

--------------
سخنی به دوستان :
پیشنهاد میکنیم تاریخ مصاحبه را عوض نکنید مخصوصا کیس های بالا چون اگر عقب بندازید عملا پروسه خودتون را به تاخیر انداختید هم برای مصاحبه رفتن و هم کلیر شدن ( اگر کلیرنس بخورید )!
--------------

در مورد تغییر سفارت هم به طور پیشفرض ایرانیان حاضر در ایران ابوظبی - آنکارا - ایروان را باید انتخاب نمایند . اگر این مورد را در 260 تغییر دادید نیازی نیست ایمیل بزنید به کی سی سی چون پس از سابمیت فرم شما خودشون میفهمند .

آرزوی موفقیت برای شما دوستان

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - mfarazz - 2015-08-16

دوستان در مورد محل مصاحبه تا وصول نامه دوم باید صبر کنید چون 2015 اکثرا در نامه دوم محل مصاحبه تغییر کرد مثلا خود من مصاحبه ام در نامه اول آنکارا قید شده بود ولی در نامه دوم عوضش کردن و شد ابو ظبی.....و زمانش رو هم یکماه قبل از مصاحبه از 30جون شد 25 جون.....

موفق باشید

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - arsalan_d - 2015-08-16

ما یک خانواده چهار نفری هستیم و هنوز زمان مصاحبه را به ما اطلاع ندادن. زمان ثبت نام گرین کارت پسرم ۲۰ ساله بود. چند روز پیش در سایت travel.state.gov خوندم که زمان ورود به آمریکا همراهان باید زیر ۲۱ سال سن داشته باشن. پسر من یک ماه دیگه ۲۱ سالش تموم میشه. به کی سی سی هم ایمیل دادم برای یک مصاحبه زود تر ولی هنوز جوابی نگرفتم. لطفا راهنماییم کنید

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - Mahmood129 - 2015-08-17

(2015-08-16 ساعت 18:12)arsalan_d نوشته:  ما یک خانواده چهار نفری هستیم و هنوز زمان مصاحبه را به ما اطلاع ندادن. زمان ثبت نام گرین کارت پسرم ۲۰ ساله بود. چند روز پیش در سایت travel.state.gov خوندم که زمان ورود به آمریکا همراهان باید زیر ۲۱ سال سن داشته باشن. پسر من یک ماه دیگه ۲۱ سالش تموم میشه. به کی سی سی هم ایمیل دادم برای یک مصاحبه زود تر ولی هنوز جوابی نگرفتم. لطفا راهنماییم کنید
با سلام خدمت شما

ببینید زمانی که ثبت نام کردید ملاک هست . بنده فکر میکنم شما مشکلی ندارید ! زیرا اون موقع که ثبت نام کردید قانونا زیر 21 بودند

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - 1362amin1362 - 2015-08-24

(2015-08-17 ساعت 09:19)Mahmood129 نوشته:  
(2015-08-16 ساعت 18:12)arsalan_d نوشته:  ما یک خانواده چهار نفری هستیم و هنوز زمان مصاحبه را به ما اطلاع ندادن. زمان ثبت نام گرین کارت پسرم ۲۰ ساله بود. چند روز پیش در سایت travel.state.gov خوندم که زمان ورود به آمریکا همراهان باید زیر ۲۱ سال سن داشته باشن. پسر من یک ماه دیگه ۲۱ سالش تموم میشه. به کی سی سی هم ایمیل دادم برای یک مصاحبه زود تر ولی هنوز جوابی نگرفتم. لطفا راهنماییم کنید
با سلام خدمت شما

ببینید زمانی که ثبت نام کردید ملاک هست . بنده فکر میکنم شما مشکلی ندارید ! زیرا اون موقع که ثبت نام کردید قانونا زیر 21 بودند

محمود جان عذر خواهي مي كنم. يكي از بچه هاي ٢٠١٥ همين داستان رو داشت و چون موقع مصاحبه پسرش از ٢١ رد شده بود نتونست پسرش رو با خودش ببره. ملاك روز مصاحبه است. هر كاري هم كرد روز مصاحبش رو جلوتر بندازه نتونست. موفق باشيد.

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - sasachi - 2015-08-27

از دوستان عزیز کارنت شده سوالی داشتم آیا کسی بوده که در فرم 260 محل مصاحبه رو یروان یا ابوظبی انتخاب کرده باشه و خودشون از kcc تغیییرش داده باشن؟

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - areb1356 - 2015-09-03

(2015-08-24 ساعت 23:10)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 09:19)Mahmood129 نوشته:  
با سلام خدمت شما

محمود جان عذر خواهي مي كنم. يكي از بچه هاي ٢٠١٥ همين داستان رو داشت و چون موقع مصاحبه پسرش از ٢١ رد شده بود نتونست پسرش رو با خودش ببره. ملاك روز مصاحبه است. هر كاري هم كرد روز مصاحبش رو جلوتر بندازه نتونست. موفق باشيد.
امین خان درست میگن.
این مشکل دقیقن برای پویا 2001 اتفاق افتاد
بهش گفته بودن سیستم اجازه نمیده که ایشون رو مصاحبه کنیم

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - لیلا سپهری فرد - 2015-09-10

سلام
من شماره م کارنت شده برای ماه نوامبر، محل مصاحبه انکارا بود که تو فرم به ابوذبی تغییر دادم.آیا ممکن هست دوباره به انکارا تغییر بدن؟

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - Aliasghar.Abbasi - 2015-09-10

(2015-09-10 ساعت 17:54)لیلا سپهری فرد نوشته:  سلام
من شماره م کارنت شده برای ماه نوامبر، محل مصاحبه انکارا بود که تو فرم به ابوذبی تغییر دادم.آیا ممکن هست دوباره به انکارا تغییر بدن؟

نه فکر نمیکنم این اتفاق بیفته
منم آنکارا هستم ولی هنوز کارنت شدم
لطفا اگر امکانش هست بعد از مصاحبه تجربیاتتون رو با من در میون بگذارید

ممنون

(2015-08-12 ساعت 21:43)Mahmood129 نوشته:  با سلام

کلیه مباحث مربوط به تغییر و مکان مصاحبه را در این تاپیک پیگیری فرمایید .

--------------
سخنی به دوستان :
پیشنهاد میکنیم تاریخ مصاحبه را عوض نکنید مخصوصا کیس های بالا چون اگر عقب بندازید عملا پروسه خودتون را به تاخیر انداختید هم برای مصاحبه رفتن و هم کلیر شدن ( اگر کلیرنس بخورید )!
--------------

در مورد تغییر سفارت هم به طور پیشفرض ایرانیان حاضر در ایران ابوظبی - آنکارا - ایروان را باید انتخاب نمایند . اگر این مورد را در 260 تغییر دادید نیازی نیست ایمیل بزنید به کی سی سی چون پس از سابمیت فرم شما خودشون میفهمند .

آرزوی موفقیت برای شما دوستان

سلام

دست خودمون هست که تاریخ رو که عقب میندازیم بگیم چه زمانی؟
مثلا اگر دسامبر دعوت بشم میتونم بگم ژانویه میام؟ یا خودشون مشخص میکنند؟

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - لیلا سپهری فرد - 2015-09-10

(2015-09-10 ساعت 18:04)Aliasghar.Abbasi نوشته:  

ممنون

ان شالله
البته من تو این سایت همش دارم مطالب دیگران رو میخونم و سعی کرد تا الان سوالی نپرسم.چون خیلی لز سوالات رو دوستان پرسیدن...
اما اروز که به پاریز تراول زنگ زدم گقتند امکانش هست که دوباره به انکارا تغییر بدن چون سری قبل خیلی هارو فرستادن ابوذبی...

(2015-09-10 ساعت 18:09)لیلا سپهری فرد نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 18:04)Aliasghar.Abbasi نوشته:  

ممنون

ان شالله
البته من تو این سایت همش دارم مطالب دیگران رو میخونم و سعی کرد تا الان سوالی نپرسم.چون خیلی لز سوالات رو دوستان پرسیدن...
اما اروز که به پاریز تراول زنگ زدم گقتند امکانش هست که دوباره به انکارا تغییر بدن چون سری قبل خیلی هارو فرستادن ابوذبی...

من فکر نمیکنم چنین اتفاقی بیفته اگر توی فرم 260 عوضش کردید
نگران نباشید

چون شما امسال میرید ممکنه تجربه متفاوتی داشته باشید، از اون نظر برای من بهتره

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - Amir.AA - 2015-09-10

(2015-09-10 ساعت 18:09)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

درود
شما اگر با تاریخ مشخص شده مشکل دارید میتونید به سفارت اعلام کنید ولی در نهایت این سفارت هست که تصمیم میگیره چه تاریخ جدیدی برای شما در نظر بگیره و حتی ممکنه با درخواست شما موافقت نشه.
موفق باشید

(2015-09-10 ساعت 19:15)amirabas93 نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 18:09)Aliasghar.Abbasi نوشته:  سلام

درود
شما اگر با تاریخ مشخص شده مشکل دارید میتونید به سفارت اعلام کنید ولی در نهایت این سفارت هست که تصمیم میگیره چه تاریخ جدیدی برای شما در نظر بگیره و حتی ممکنه با درخواست شما موافقت نشه.
موفق باشید

ممنونم

RE: تغییر زمان و مکان مصاحبه - alifarjadfar - 2015-09-15

باسلام دوستان امروز ۱۵ سپتامبره و هنوز جواب کلیرنس من نیومده و تو سایت میزنه تحت بررسی است.یعنی چی باتوجه به اینکه تا ۳۰ سپتامبر فقط ویزا میدن تواین ۱۵روز باقیمانده بنظرم عجیب میاد که اوکی کنن

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk