مهاجرسرا
گزارش مشکل فنی، ظاهری و نگارشی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-112.html)
+--- انجمن: امور کاربران (https://www.mohajersara.org/forum/forum-119.html)
+--- موضوع: گزارش مشکل فنی، ظاهری و نگارشی (/thread-7251.html)

صفحات 1 2 3

گزارش مشکل فنی، ظاهری و نگارشی - Kaveh - 2016-01-01

در صورت مشاهده مشکلات فنی، ظاهری و نگارشی، لطفاً همراه با جزییات در این تاپیک اعلام کنید.

ارتقای سایت - rezamehrzad - 2016-01-13

سلام و تشکر بابت راه اندازی مجدد سایت خوب تون. متأسفانه بعد از بروز رسانی مشخصات, نمایش مشخصاتم با مشکل مواجه شده است. یعنی با کلیک روی آی.دی و یا "نمایش مشخصات" صفحه‌ای نمایش داده نمی شود. ممنون می شوم این مشکل رو حل کنید.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - rezamehrzad - 2016-01-13

(2016-01-13 ساعت 16:46)rezamehrzad نوشته:  سلام و تشکر بابت راه اندازی مجدد سایت خوب تون. متأسفانه بعد از بروز رسانی مشخصات, نمایش مشخصاتم با مشکل مواجه شده است. یعنی با کلیک روی آی.دی و یا "نمایش مشخصات" صفحه‌ای نمایش داده نمی شود. ممنون می شوم این مشکل رو حل کنید.

ممنون جناب ناظم عزیز. مشکلی که گفتم حل شد. در ضمن من نمی تونستم پیام خصوصی براتون بذارم تا مشکلم رو بگم. فکر کنم اون مشکل همچنان باقی‌ست! (:

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - Kaveh - 2016-01-13

.
مشکل پیام خصوصی رفع شد.

لطفاً در صورت مشاهده هرگونه ایراد در سیستم و ظاهر سایت (کلی و جزئی)، همچنین نظرات و پیشنهادات، مطرح کنید تا بررسی شود.

آپدیت و ارتقای سایت در زمینه ادامه دارد و بزودی tapatalk و ثبت نام فعال خواهد شد.
.

ارتقای سایت - itex - 2016-01-14

خسته نباشید به تیم فنی. یک پیشنهاد داشتم که Padding مربوط به class="post_content" رو از 10 به مثلن 15 افزایش بدن، خیلی به حاشیه چسبیده به نظر من.
ویرایش: الان دقت کردم به نظر میاد این موضوع فقط برای کلاسی که گفتم صدق نمیکنه و بیشتر جاها به نظرم padding میتونه بیشتر بشه.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - LORDAmiroo - 2016-01-15

سلام دوستان،
یه مشکلی که میتونم مطرح کنم مربوط به پروفایل هاست.
ببینید مثلا پروفایل من : http://www.mohajersara.com/forum/user-83210.html
وقتی وارد میشید پیج فاقد <title> هست!
یکم ظاهرش جالب نیست...

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - Kaveh - 2016-01-15

(2016-01-15 ساعت 00:34)LORDAmiroo نوشته:  سلام دوستان،
یه مشکلی که میتونم مطرح کنم مربوط به پروفایل هاست.
ببینید مثلا پروفایل من : http://www.mohajersara.com/forum/user-83210.html
وقتی وارد میشید پیج فاقد <title> هست!
یکم ظاهرش جالب نیست...
هر دو مورد اصلاح شد.

(2016-01-14 ساعت 21:25)itex نوشته:  خسته نباشید به تیم فنی. یک پیشنهاد داشتم که Padding مربوط به class="post_content"  رو از 10 به مثلن 15 افزایش بدن، خیلی به حاشیه چسبیده به نظر من.
ویرایش: الان دقت کردم به نظر میاد این موضوع فقط برای کلاسی که گفتم صدق نمیکنه و بیشتر جاها به نظرم padding میتونه بیشتر بشه.

این موضوع بررسی خواهد شد.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - itex - 2016-01-15

به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.
و یک پیشنهاد دیگه اینکه: چون دکمه های پاسخ، تشکر و ... کاربردش بیشتره به راست بیان وارسال پیام، رایانامه و... به چپ.

(2016-01-15 ساعت 20:38)itex نوشته:  به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.
و یک پیشنهاد دیگه اینکه: چون دکمه های پاسخ، تشکر و ... کاربردش بیشتره به راست بیان وارسال پیام، رایانامه و... به چپ.

جای دکمه ها عوض شد.

جستجو تست شد مشکلی نداشت، لطفا یک نمونه اعلام کنید تا بررسی شود.

مشکل ادیتور رفع شد.

کلید LTR اضافه خواهد شد. (جهت حفظ ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی)

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - lighthouse - 2016-01-16

(2016-01-15 ساعت 23:28)Kaveh نوشته:  مشکل ادیتور رفع شد.

کلید LTR اضافه خواهد شد. (جهت حفظ ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی)

خداقوت .من به نوبه خودم اززحماتتون تشکرمیکنم.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - itex - 2016-01-17

(2016-01-15 ساعت 21:50)Kaveh نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 20:38)itex نوشته:  به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.

جای دکمه ها عوض شد.

جستجو تست شد مشکلی نداشت، لطفا یک نمونه اعلام کنید تا بررسی شود.

جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - Kaveh - 2016-01-17

(2016-01-17 ساعت 06:52)itex نوشته:  جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.

-->

با سطح کاربری عادی و حتی مهمان تست شد، مشکی نداشت.

لطفاً در حالت Private یا Incognito و بعنوان مهمان (بدون لاگین) امتحان کنید.

RE: ارتقای نرم‌افزار انجمن - itex - 2016-01-17

(2016-01-17 ساعت 14:16)Kaveh نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 06:52)itex نوشته:  جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.

با سطح کاربری عادی و حتی مهمان تست شد، مشکی نداشت.

لطفاً در حالت Private یا Incognito و بعنوان مهمان (بدون لاگین) امتحان کنید.

فقط جستجوی بالای صفحه برای من کار نمیکنه. جستجوی اصلی و جستجوی پایین صفحه موضوع، کار میکنه. توی همه حالتهایی که گفتین هم تست کردم. کوکی ها رو هم یک سری پاک کردم.