مهاجرسرا
فرارسيدن سال نو مبارك - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: فرارسيدن سال نو مبارك (/thread-969.html)

صفحات 1 2

فرارسيدن سال نو مبارك - TARA - 2009-03-18

سلام خدمت همه دوستان
پيشاپيش طلوع سال جديد را به همه عزيزان بخصوص منتظران تبريك ميگويم انشائالله امسال سال اخذ گرين كارت و آغاز زندگي جديد در كشور امريكا باشد.
همگي موفق باشيد.

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - elham - 2009-03-18

سلام دوستان خوبم
من هم فرا رسیدن عید را به همه تبریک میگم و امیدوارم از سال جدید هر روز شاهد اومدن کلیرنس دوستان و همچنین خبر های خوش در مورد گرفتن ویزا باشیم.

در ضمن دوستان عزیز که کیس نامبرشون بالای 22000 هست امسال سبزه گره بزنند و آرزو کنند که بدون کلیرنس ویزا بگیرند Big Grin

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - omid4669 - 2009-03-18

تارا عزیز خدا از زبان شما بشنود.منم پیشاپیش این عید باستان را به همگی تبریک می گویم و تنها دعای من این است که تا آخرین روز 2009 یعنی 30 سپتامبر حتی یک نفر هم ریفیوز نشود و کوچکترین مشکلی برای کسی پیش نیاید.به امید موفقیت همگییییییییییییییی.

omid

2009as18000

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - sousangerd - 2009-03-18

با آرزوي سالي خوش براي شما و خانواده محترمتان

پروردگار یگانه را سپاس می گوییم که بار دگر و با آمدن بهار دگر ما را به اندیشیدن واداشت. چشم به آینده داریم که در سال نو چه خواهد شد و چه زیباست به خودبگوییم در سال نو چه خواهیم کرد. پروردگار مهربان کردار نیک را به گیاهان ارزانی داشت ومی بینیم درخت سیب هیچگاه گلابی نخواهد دادو کردار نیک واندیشه ی نیک را به جانوران هدیه نمود تا تلاش کنند و زندگی را آنگونه که باید به انجام رسانند و کردار نیک و اندیشه ی نیک و گفتار نیک را به انسان وا گذاشت تا خود اراده کند که کدامین راه را پیشه گرداند او نخستین اندیشه ی نیک را که عشق است به ما آموخت و نخستین کردار نیک را که مهر است به مادر یاد داد و در آغاز هر سال نخستین سخن شادباش را بر زبان ما نشاند و این سرمشق زندگی از اوست بهاران فراوان آمده است و خواهد آمد واین فراز و نشیب ها که می بینیم از ما سرچشمه میگیرد از ایزد یکتامی خواهیم که پیوسته ما را در فراز ها نگه دارد و از نشیب ها دور.

[عکس: sfap7oczd8fub6s6nq3r.jpg]

من هم به نوبه خودم سال جدید رو به همه دوستان در مهاجرسرا مخصوصا مدیریت محترم تبریک عرض میکنم و امیدوارم که سال خوشی پیش رو داشته باشید با آرزوی گرفتن ویزا برای دوستان در مهاجرسرا

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - arshkarshk - 2009-03-18

سال نو مبارک
امیدوارم همه به آرزوهاشون تو سال جدید برسن.

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - leili - 2009-03-18

پیشاپیش سال نو مبارک
با آرزوی هر چی خوبیه برای همه دوستان .
لحظه تحویل سال یادتون باشه همدیگر را دعا کنیم.

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - alimasumi - 2009-03-18

سلام به همه دوستان

من هم سال جدید را به همه بزرگواران که خالصانه در این سایت زحمت می کشند تبریک و تهنیت می گم . امیدوارم که همگی بدون دردسر با استفاده از تجارب ارزنده که در این سایت قرار داده شده بتوانند با موفقیت این دوره را پشت سر بذارند .
به امید پیروزی و سربلندی همه جوانان ایرانی

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - bibikhatoon - 2009-03-19

سلام منم سال جدید رو به همه تبریک می گم و برای تک تکتون آرزوی بهترین ها رو دارم و شک ندارم سال خیلیییییییی خیلییییییی خوبی برای هممون هست.

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - Behrang - 2009-03-19

سال نو مبارك
اميدوارم سال 1388 براي 2009 و 2010 يي ها سال پر ويزايي باشه

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - eshagh - 2009-03-19

سلام بر همگى! من هم سالى پر از شادى، موفقيت و سلامتى براى همه شما دوستان و همروان خوبم آرزومندم. اسحاق

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - Pejman - 2009-03-19

سلام
پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم اینشالا ساله خوبی داشته باشید!!!!!!!!!!!!!

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - artistic76 - 2009-03-20

سال نو مبارك .اميدوارم همه شما به آرزوهايتان برسيد و سال پربركتي داشته باشيد.

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - Amirbk - 2009-03-20

salam doostane aziz...sale no ro be hame tabrik migam...ishala ke sale kheili khoobi dashte bashid...sorry ke farsi naneveshtam font nadaram

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - sa2 - 2009-03-21

سلام دوستان عیدتان مبارک ،آرزوی سالی خوش و پر برکت برای تک تکتان دارم و امیدوارم زودتر انتظار همه به پایان برسد وهمه ویزایشان را بگیرند .Smile

RE: فرارسيدن سال نو مبارك - Sohrab_gts - 2009-03-21

سلام
من نیز فرا رسیدن سال نو رو به همه و بخصوص به برندگان 2009 تبریک میگم و امید وارم سال دیگه عید US باشیم.