کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند!
سلام به شما خواننده عزیز.امیدوارم که حالتون خوب باشه.در رابطه با بورس تحصیلی هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم دکترا وقتتون رو میگیرم.
خب من 20 سالمه دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه ازاد.خیلی علاقه به تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا مخصوصا دانشگاه هاروارد و دیگر دانشگاهای معتبر دارم.خب وضعیت مالی خانواده چندان خوب نیست اما فوق العاده استعداد خوب و تلاش زیادی دارم.به طوری که همیشه جز بهترینها توی دانشگاه بودم.
حالا میخواستم اگه میشه به من بگید که:
1.برای 5سال ارشد و دکترا به طور میانگین چقد هزینه تحصیل و چقد هزینه زندگی باید بدم؟کلا سالیانه چقد باید هزینه کنم.
2.راهی برای کمردن هزینه هست؟؟؟
3.با وجودی که گفتم شرایط مالی خانوادگی چندان خوب نیس آیا میشه به دانشگاه هاروارد رفت؟؟؟؟
4.ایا امکان داره که بورس تحصیلی هم بگیرم که کل هزینه ها اعم از زندگی و تحصیل یا اکثرشو پرداخت کنن؟؟؟؟
5.من در رشته های شنا و اسکی مهارت دارم شنیدم که به ورزش ها هم کمک هزینه تعلق میگیره.امکان بهره وری از این کمک هزینه برای من هست.چگونه؟؟؟
6.ایا میشه هم اوجا کار کرد هم درس خوند؟؟؟به طوریکه به درسام لطمه ای وارد نشه؟؟؟؟
7.معدل خوب کارشناسی تاثیری در کم شدن هزینه ها داره؟؟؟
8.چه اقداماتی از همی الان باید برا اخذ ویزا و پذیرش تخصیلی انجام داد؟؟

لطفا اگه خوساتید مشاوره بدید بیشتر نگاهتون به دانشگاه هاروارد و ام ای تی باشه بعد بقیه داشگاه ها.
منتظرانه منتظر جوابتون هستم.
خیلی دوستتون دارم.
خدا نگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
RE: دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند! - توسط zalzali - 2011-04-21 ساعت 16:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان