کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونه رزومه خود را برای match کردن تقویت کنیم.
سلام به همگی.
بعد از سلسله مباحثی که دوستان در مورد امتحان USMLE در تاپیک راهنمای قدم به قدم مطرح کردن (و من هم رفتم وسط یه تکونی دادم) رسیدیم به مبحث شیرین تقویت رزومه (لا مصب از زور شیرینی مثل زهرمار می مونه). من که جایی تاپیک مشابه ندیدم. فکر می کنم دوستان یه دستی برسونن می تونیم اینجا هم یه گوشه خلوت راه بندازیم و بتکونیم (آهان بیا وسطBig Grin). در هر حال یه سری اطلاعات ناقص دارم که بنا دارم اینجا به اشتراک بذارم. از تمامی دراویش تاپیک راهنمای قدم به قدم دعوت می شود کشکول خود را برداشته یوهویی گفته و به اینجا هم یه سری بزنن. فقط یه نکته: از اونجایی که من خودم در حال حاضر نرفتم بلاد کفر اطلاعات من نمی تونه کاملاً موثق باشه و بسیار محتمله که برای انحراف اذهان عمومی یک سری خزعبلات اینجا بنویسم. تو پست بعدی سر فصل هایی که به ذهنم می رسه رو ذکر می کنم بعدش هم جلسه های بعدی رو شروع می کنیم.
پس فعلاً دوستان اطلاعاتشون رو بریزن رو دایره تا من هم ورقامو رو کنم.
ارادتمند
یاشار و ماری
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

پاسخ
تشکر کنندگان: ali_kuchulu ، sorena ، sahel-2012 ، jasmine2953 ، gadfly ، maaref ، OverLord ، kourosh2011 ، mirman ، Amir-Behnaz

پیام‌های این موضوع
چگونه رزومه خود را برای match کردن تقویت کنیم. - توسط یاشار و ماری - 2011-07-01 ساعت 23:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان