کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آنهایی که اهل ماجراجویی هستن اعلام کنن (سفر به ترکیه)
(2011-07-09 ساعت 21:56)IRAU نوشته:  من در ایران تجربه مسئولیت حداقل 20 اردوی دانشجویی و جوانان را داشته ام . مشکلات موجود در این طرح خیلی گسترده است و البته اگر بصورت تیمی با تجربه هدایت شود امکان پذیر است ولی برای خارج از کشور بسیار متفاوت و سخت تر است . بهتر است کار را گسترده نکنید و در ابتدای کار با تعداد کم شروع کنید . مخصوصا بار اول به شما تجربه ای میدهد که برای زندگی شما بسیار سازنده است . مخصوصا اینکه برخی از دوستان علاقه زیادی به نمکدان شکستن دارند. بهر صورت باید اراده استوار و روحیه شکست ناپذیر داشته باشید و البته پول فراوان . به فکر بیماری و بستری و ... هم باشید . همین

سلام IRAU عزیز
متشکرم از راهنمایی خوبت ولی من قرار نیست مسئولیت کسی رو قبول کنم یا اینکه تور ببرم و هزینه کنم هر کسی با مسئولیت خودش میاد و خودش پول خرج میکنه توی این طرح همه قدم بقدم حرکت میکنن این طرح برای کسایی هستش که قصد به تنهایی مسافرت رفتن یا در نهایت اشخاصی که بصورت اکیپ های 2 الی چند نفره با هزینه خودشون و بدون اینکه از آژانس های مسافرتی استفاده کنن دارند من از این افراد خواستم که جمع بشن همگی با هم بریم اگرهم دوستان اعلام آمادگی نکنند من خودم تنهایی این سفر رو میرم افرادی هم که قصد شکستن نمکدون و حرمت گروه داشته باشن از گروه 100% ترد میشن

ولی در نهایت ازشما ممنونم
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، honareirani ، رامین راد ، Electronic-Arts ، سمبل ، HAZARA ، 3pideh ، msar ، j@vad

پیام‌های این موضوع
RE: اونایی که اهل ماجراجویی هستن اعلام حظور کنن (سفر به ترکیه) (خیلی - توسط behdesign - 2011-07-10 ساعت 20:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان