کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
کارایی که گفتید خیلی عالیه اما من به عنوان کسی که ایران هستم و این مشکلو دارم میگم ( شاید خود خواهانه باشه) خیلی هامون مثل من مشکل خروج از کشور نداریم و تحصیلات دانشگاهی داریم و به زبان کاملا مسلطیم که بسیار می تونه اونجا کمکمون کنه. اما راهی واسه گرفتن ویزا نداریم. پس اصلا اجازه نداریم که وارد آمریکا بشیم چون تقریبا اکثر راه های گرفتن ویزا نیاز به داشتن یه هزینه ی زیاد داره و اون دسته از ویزاهایی که نیاز به هزینه ی آنچنانی ندارن نیاز به یک نفر داره که بتونه از اون طرف آدم رو حمایت کنه که بشه ویزا گرفت. مثلا همین ویزای کار که به یه supporter نیاز داره. قطعا اون فرد نباید واسه کسایی که اینجان هزینه کنه و هزینه های احتمالی رو میشه به راحتی انتقال داد در صورتی که به صداقت اون فرد اعتماد داشته باشی. من تا جایی که دیدم اکثر کسایی که یک نفرو اونجا داشتن موفق شدن که بیان. فک می کنید راهی وجود داره که افرادو از این طریق کمک کرد؟
بازم بابت ایده ی فوق العاده ی همه ی شما دوستان ممنونم که به خیلی ها امید می دید.
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط mrdk248 - 2011-07-22 ساعت 20:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان