کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
آفرین بر شما دوستانی که سعی میکنید با کمک های بدون چشم داشت به هموطن و جدای از هموطن به یک هم نوع کمک کنید ....
همون طور که آرش خان(هم نام هستیماااا :دی) فرمودند و همین طور بزرگترین مشغله ذهنی بسیاری از دوستان هم هست ورود به خاک غربت هست.... مهاجر وقتی وارد آمریکا میشه در روزهای اول هیچ جا رو بلد نیست...دلهره و دلواپسی... استرس..ثل کودکیهستی که حتی از گم شدن میترسی !!! این رو جدی میگم حتی از گم شدن میترسی!!!! حالا یک نفر بیاد و به عنوان یه دوست...همراهیت کنه!! ریزه کاری ها رو یادت کنه و.... مثل برداشتن کوهی از مشکلات از روی دوش فرد هست .... من که هنوز موفق نشدم بیام اما اگه دا خواست و اومدم نمیدونم چجوری از خوبی های دوستان تشکر کنم....
(این رو برای خودم نمیگم چون چند سال تو غربت درس خوندم و کار کردم درک میکنم ... هرکسی کمکی از دستش بر بیاد برای دوستان تازه وارد انجام بده خیلی بزرگواری کرده مخصوصاً در زمینه کمک برای یافتن مسکن و.....)
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، comrun ، mansour*** ، rs232 ، tamanna ، free_free ، frz61 ، عظیم ، پرنیان90 ، mohajer13 ، parastoo mohajer ، DEMAR001 ، fa15 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط m9780 - 2011-07-25 ساعت 01:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان