کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
Smile 
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا. Smile
من چند وقتيه كه سايت شما رو مطالعه مي‌كنم. همسرم خيلي وقته عضو سايت شده و من به تازگي عضو شدم. شايد اينجا جاش نباشه اما چون اين اولين پست من در سايت هستش ، مي‌خواستم از همه بابت كمك‌ها و راهنمايي‌هاشون تا اينجا تشكر كنم. همسرم هم به تازگي گزارش سفرنامه‌مون رو براي استفاده دوستان نوشته.
همسر من برنده لاتاري 2011 هستش. ما كارهامون تقريباً نهايي شده و تنها منتظر جواب كليرنس هستيم. به گفته آفسير سفارت آنكارا ما مشكلي نداشتيم و احتمالاً تنها به خاطر شغل من اف بي آي چك خورديم.
مي‌دونم زيادي مقدمه چيني كردم اما الآن مي‌خوام از يه برزخ صحبت كنم كه اميدوارم با كمك شما دوستان مثل ساير مشكلات قبلي حل بشه.

دوستان ما تقريباً تصميمون رو براي انتخاب شهر لس آنجلس قطعي كرديم. (البته هنوز از مشاوره‌هاي شما استقبال مي‌كنيم). با توجه به مطالعاتي كه در سايت داشتم مشكلاتي سر راهمون هست كه سعي مي‌كنم تيتروار مطرحش كنم كه جواب دادن بهش راحتتر باشه.
1- اول از همه آفيسر سفارت در آنكارا از ما يه آدرس براي پست شدن گرين كارت خواسته كه من بايد در مراجعه بعدي بهشون بدمش. ما گفتيم كه هيچ كس رو توي آمريكا نداريم. خودش راهنمايي كرد كه اين آدرس قطعي نيست و در بدو ورود به آمركا مي‌شه عوضش كرد. اولين مشكل ما اينه. كسي هست كه بتونه با دادن آدرسش به ما كمك كنه؟ دوستان ما هيچ گونه نيازي به اسپانسر مالي نداريم تنها داشتن يه آدرس براي ما مسئله است.
2- حتماً همه دوستاني كه شرايط مشابه ما رو داشتن مي‌دونن كه مهاجرت با اين شرايط چقدر غريبه. ممكنه خيلي ساده باشه اما فعلاً براي ما ناشناختست. ما تصميمون براي اقامت توي امريكا قطعيه و به طبع در اولين اقدامات ( با مطالعه پست‌هاي سايت) بايد براي اجاره خونه ، گرفتن سوشيال سكيوريتي نامبر ، كريديت كارت ، گواهينامه و ... اقدام كنيم. فكر مي‌كنم اولويت‌ها همينا باشه. آيا دوستي هست كه بتونيم روي كمكش حساب كنيم؟

در پايان از دوستاني كه اينجا رو برپا كردن خيلي ممنونم. اميدوارم كه روزي هم ما بتونيم به دوستاني كه شرايط ما رو در آينده خواهند داشت كمك كنيم. Smile
همسر: tata63

كارنت: Jun
تاريخ نامه دوم: 2011-16-Jun ( ايميل)
روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، rs232 ، maaref ، tamanna ، gadfly ، Linspire ، New York ، پرنیان90 ، tooska68 ، mehrdad pharm

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط mr relax - 2011-08-08 ساعت 13:04

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان