کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
سلام
این تاپیک یک دفعه پر جنب و جوش شد !!!
در هر صورت:
دوستان یک لطفی کنن....
همه ما تا حدی میتونیم به هم کمک کنیم. یکی کمتر، یکی بیشتر و.....
من یک پیشنهاد دارم.
دوستانی که میخوان در امر کمک کردن به دیگران فعال باشند توی این تاپیک اعلام آمادگی کنن اما لطف کنن در یک پست به این صورت اقدام کنن:

1-محدوده ای که میتونم در اون به هموطن هام کمک کنم. (برای مثال کلیفرنیا/دالاس/سنفرانسیسکو/لس انجلس)
2-کمک هایی که از دستم بر میاد.(برای مثال: پیک آپ کردن از فرودگاه/پیدا کردن خانه/کمک در استقرار/درایو لایسنس/ سوشیال سکوریتی کد/فقط رهنمایی و.....)
3-نحوه تماس.(برای مثال: ایمیل / پیام خصوصی /شماره تماس و...)
4-زمان کمک کردن.(برای مثال: تعطیلات آخر هفته/بعد از ظهر ها و....فقط یک روز خاص/ فعلا سرم شلوغه و...)
این آیتم ها رو لطف کنن تکمیل کنن بعدا بنده به صورت تصویر و یکپارچه درست میکنم تا نه دوستان خواهان کمک سردرگم بشوند و زودتر مشکلشون حل بشه هم دوستان دیگه راحت تر بشوند و کسی مزاحمشون نشه)
البته این اطلاعات به صورت ماهانه یا هفتگی آپدیت میشه تا با برنامه ریزی دوستان خارج از کشورمون جلو بریم.
این نظر من بود حالا هرچی باقی دوستان بگن(من میخوام یه بانک اطلاعاتی از دوستانی که میخوان کمک کنن بسازیم)
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: satusa ، frozen mind ، farnaz82 ، mr relax ، maaref ، alirezagh ، tamanna ، sepinod ، shahrooz59 ، پرنیان90 ، f.r ، amir0_0amir ، MEHR52 ، fa15

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط m9780 - 2011-08-17 ساعت 01:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان