کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستان منتظر ویزا! بحث کار و اشتغال را جدی بگیرید
(2011-08-18 ساعت 18:31)viona نوشته:  اینجوری که پیداست باید کاملا" قید مهاجرت رو بزنیم ...

واله قصد من منصرف کردن شما نبود. مطمئنا داستان فیل شناسی در تاریکی مولانا رو خوندین که یک عده ای شب تو تاریکی میخوان فیل سیرک هندی ها رو ببینن تا فردا پز بدن که اول از همه دیدنش. هرکی تو تاریکی یک جای فیل رو لمس میکنه و فردا دعواشون میگیره سر اینکه یکی میگه فیل دراز و نرمه (خرطومش رو لمس کرده!) و اونیکی میگه فیل عین تخت بزرگه (شکمش رو لمس کرده!) و الی آخر. حالا من هم در مورد جنوب فلوریدا صحبت کردم که صنعت اصلیش توریسم هست. ممکنه دوستان در ایالات دیگه نظر دیگه ای داشته باشن که مشتاقم بشنوم. مطمئنا هم بدردم میخوره. اما اونجوری که از روحیه شما و همسرتون برداشت کردم و خودتون هم نوشتین بهر قیمتی حاضر نیستین اینجا باشین و این اتوماتیک نصف بیشتر قضیه رو حل میکنه مگه اینکه صرفا بخواهین مدتی اینجا باشین و از پولتون خرج کنین و زندگی کنین تا اقامت رو بگیرین و بعد برگردین. در موزد اینکه نوشتین حاضر نیستین همسرتون کار نظافت کنه تا شما آمریکا باشین باید بگم همون شغل نظافت هم وارد بودن میخواد و از آدم رفرنس میخوان و تازه با حقوق یک نفر نظافتچی زندگی دو و نیم نفر (!!) نمیچرخه و همسرش هم حتما باید کار کنه. ولی خوب برای کوچولوتون اینجا آینده خوبی خواهد بود.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: دوستان منتظر ویزا! بحث کار و اشتغال رو جدی بگیرید - توسط yami - 2011-08-18 ساعت 18:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان