کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
سلام دوستان،

چون این اولین پست من هست قبل از هر چیز عذر خواهی‌ می‌کنم اگر سوالام رو در بخش نامناسبی مطرح می‌کنم

.من حدود ۳ ساله که در آناندل زندگی‌ می‌کنم. ۳ سال پیش اسپانسر شدم و اومدم اینجا اما اسپانسرم متأسفانه هیچ کمکی‌ نکرد. در حال حاضر کارت اقامت دائم دارم از ۶ ماه قبل هم مشغول کار در فرودگاه واشنگتن شدم. چند وقت قبل به دلیل درد شدید در ناحیه لگن و رجوع به دکتر و بیمارستان و آزمایشات فراوان تشخیص دادند که احتیاج به عمل دارم که بعد از عمل هم تا ۶ هفته قادر به راه رفتن نخواهم بود.مقداری از هزینه عمل رو بیمه‌ پرداخت خواهد کرد ولی‌ به جز این از محل کارم هیچ حقوقی دریافت نخواهم کرد. ممنون میشم اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ در مورد اینکه آیا مستمری برای بیماران قبل و بعد از عمل وجود داره یا نه چون من هیچگونه منبع درآمدی ندارم و در حال حاضر هم یک اتاق اجاره کردم و امکان اینکه خانواده از ایران پول بفرستند هم نیست.از تعدادی از ایرانیها که پرسیدم میگن یک فرم هست که مخصوصه اشخاص معلول هست ولی‌ من فکر نمکنم که شامل حال من بشه.ممنون میشم اگر کسی‌ بتونه راهنمائی کنه.

پاسخ
تشکر کنندگان: ARASH@MH ، maaref ، AmericanHamid ، majidusa01

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط zhinaa - 2011-09-06 ساعت 18:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان