کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بلاتکلیفی تا قبل از مهاجرت
بلاتکلیفم و نمیدونم چه کنم!
26.55%
30 26.55%
تحمل بلاتکلیفی سخته ولی برنامه ریزی میکنم و باهاش کنار میام
55.75%
63 55.75%
روال زندگیمو دارم و فرقی برام نمیکنه
17.70%
20 17.70%
مجموع 113 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا
دوستان
مدتی هست ( به خصوص بعد از اعلام ویزا بولتن اکتبر و حواشی اون ) که حضور همگی ما کمرنگ تراز گذشته شده ( البته نه همه ) شاید به دلیل سرخوردگی و .... .( این مساله رو بارها توسط بسیاری از دوستان گلم در پیام های خصوصی شنیدم ) ولی در این شرایط سخت باز هم باید حداقل خود ماها به هم امید و انرژی بدیم . این تاپیک حاضر بعد از کلی صحبت با مدیران عزیز توسط pay محترم باز شد . درسته شاید حرفی که می خوام بزنم مورد توافق مدیران عزیز زیاد نباشه ولی حالا که اغلب دوستان سکوت اختیار کردن و موضوع مهمی نیست که بخوایم در موردش بحث کنیم , شاید بشه از این تاپیک حداقل برای یک مدت محدود و به صورت موقت استفاده کنیم و مشکلاتی که امروز دست به گریبان ما شدن رو به زبون بیاریم . مهاجرت همش فرم ها و کتگوری ها نیست.... اون بحث های تخصصی فط یه گوشه از رواله مهاجرته .... بلاتکلیفی ها و انتطار های طولانی برای رفتن و بعد از اون دلتنگی و غربت و بی کاری و تفاوت فرهنگ ها و ..... این ها هم بخش مهمی از روال مهاجرت هستن ..... شاید اگه من قبلا" تجارب امروزم رو داشتم ...امروز حال بهتری داشتم ....
بهتره بیایم و از مشکلات روحی و روانی که این مدت گریبان همگیمون رو گرفته حداقل و فقط در این تاپیک حرف بزنیم
این کار میتونه فواید زیر رو داشته باشه :
1) افرادی که در ابتدای این راه دشوار قرار دارن می فهمن که هیچ وقت اولین هدفشون رو رفتن نکنن یا حداقل براش زمانی در نظر نگیرن .... منظورم اینه که برنامه ریزی های زندگیشون رو 100% بر مبنای رفتن نچینن وبتونن از زندگیشون کمال لدت رو ببرن ...بدونن همیشه اجتمال اینکه تاریخ ها به عقب برگرده یا اینکه fbi چک مدت طولانی طول بکشه هست و این یک قسمت جدا نشدنی در روال اخذ گرین کارته.
2) مهاجرسرا و به خصوص تالارهای مهاجرت خانوادگی از این سکوت رهایی پیدا می کنن.(رمز زنده موندن مهاجرسرا در مرحله اول حضور و مشارکت فانون مند اعضاست)
3) با گفتن مشکلات هم یک مقدار از نطر روحی بهتر میشیم و هم امکان این هست که در این بین برای حل بعضی از مشکلات دوستان راه حل هایی داشته باشن مگر نه اینکه همه ما اینجا دوست و همراه هم هستیم ؟؟؟؟
و اما مضرات :
1) شاید یه کم بحث ها احساسی بشه و از دایره قوانین مهاجرتی بیرون بیاد و این مساله شاید از اهداف بنیان گذاران مهاجرسرا (مسعود عزیز) کمی دور باشه ... راه حل این مساله هم این هست که هر موقع ایشون یا مابقی مدیران عزیز به این نتیجه رسیدن که طرح این مسایل بی فایده و بی مورد هست می تونن تمامی پست ها رو حذف کنن .و من به شخصه به عنوان کوچک ترین عضو خانواده مهاجرسرا اعلام می کنم که 100% و تحت هر شرایطی تابع فوانین مهاجرسرا هستم .
همه این حرف ها فقط یه طرح بود و خوب و بدش رو شما هستین که مشخص می کنین
(( هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ))
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ladan ، storagemeter ، bsbali ، comrun ، amir2640 ، واهیک آقاجانی ، بنفشه ، sasan_rock ، Toranj ، Pay ، سمبل ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا - توسط dreamer60 - 2011-09-24 ساعت 03:24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان