کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-10-05 ساعت 23:25)navid joon نوشته:  سلام
کسی می دونه اگه اشتباهی نام خانوادگی رو با نام کوچک در قسمت 1 فرم ثبت نام جا به جا بنویسی چه مشکلی ایجاد می شه.

دوست عزیز شما باید قوانین مهاجرسرا رو پاس بدارید و از ارسال یک مطلب در دو تایپیک جداً خود داری کنید شما همین سوال رو در تایپیک دیگری مطرح کردید.پس لطفاً رعایت کنید چون ضررش رو شما میبینید نه من .Big Grin
(2011-10-05 ساعت 23:44)navid joon نوشته:  ممنون
بعد پروسه قرعه کشی مشکلی پیش نمی یاد چون جای اسم و فامیلم اشتباه شده ولی ایمیلم و اسم ادرسم رو به نام خودم نوشتم
می شه درستش کرد

دقت کنید دوستان بعد از اینکه ثبت نام کردید و تموم شد به هیچ وجه نباید دوباره ثبت نام کنین چون کلاً حذف خواهید شد و در ضمن در شما نمیتونید بعد از ثبت نام فرمی که پر کردید رو اصلاح کنید.
از دوستان تازه وارد خواهش میکنم اول کاملاً با فوت و فن ثبت نام آشنا بشید و بعد ثبت نام کنید به هیچ وجه عجله نکنید چون یک تقریباً یک ماه وقت دارید.و این رو هم از ذهنتون دور کنید که هرکی زودتر ثبت نام کنه برنده میشه و هرکی دیر ثبتنام کنه برنده نمیشه باید بدونید که قرعه کشی برای کسی که اولین نفری بوده که ثبت نام کرده و برای کسی که آخرین نفر بوده کاملاً یکسان است.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، Farshid22

پیام‌های این موضوع
RE: شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number) - توسط majidusa01 - 2011-10-06 ساعت 00:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان