کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بلاتکلیفی تا قبل از مهاجرت
بلاتکلیفم و نمیدونم چه کنم!
26.55%
30 26.55%
تحمل بلاتکلیفی سخته ولی برنامه ریزی میکنم و باهاش کنار میام
55.75%
63 55.75%
روال زندگیمو دارم و فرقی برام نمیکنه
17.70%
20 17.70%
مجموع 113 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا
(2011-10-04 ساعت 16:31)Pay نوشته:  
(2011-09-28 ساعت 00:32)alisarvareharchiabi نوشته:  البته زندگی در تایلند قابل مقایسه با آمریکا نیست . منظورم اینکه شبیه سازی اصلا خوبی نیست . اگر زندگی شاد و بدون غم رو میخواهید همون تایلند بمونید دوست عزیز (pay). راستی منم گزینه دوم رو انتخاب کردم .

سلام به همه دوستان. از اینکه این تاپیک بعد از مدتی جون گرفت وفعال شد خیلی خوشحالم و از اینکه تجربه دوستان رو میخونم خوشحالتر.
در پاسخ به دوست عزیزم باید بگم کاملا" با صحبت شما موافقم . مسلما" هر کشوری شرایط خودش رو داره .الان که دارم این مطلب رو مینویسم 4 ماه زندگی در شرایط انتظار(مثل شما) ولی در کشور تایلند رو پشت سر گذاشتم و الان دارم همین شرایط رو در مالزی تجربه میکنم که با هم از قبل متفاوته!! مزیت این تجربه اینه که هر کشوری فرهنگ خودش و روابط اجتماعی خاص خودش رو داره و عیبش اینه که شما همیشه مسافر موقتید( هر چند طولانی) و نمیتونید برای سکونت و کار دائم و مدرسه فرزندتون و ... برنامه ریزی ثابتی کنید.ولی با تمام اینها تجربه کردنش به تمام مشکلاتش میرزه.فقط یه جمله بهتون بگم 5 ماهه فقط برای یک مهمونی دور دوستام و فامیلهام دلم لک زده. هرچند که با خانواده م به بهترین رستورانها و هتلها برم اون یه چیز دیگه ست!

درود به شما دوست عزیز . من هم موافقم سفر کردن و کسب تجربه در این زمینه خیلی عالی هست . انشاالله که هرجا هستید شاد باشید با چند خط آخرتون هم میتونم بگم. درک می کنم . البته من کوچکترم از این هستم این جمله رو بگم اما پاسختون خیلی نکته داشت خیلی زیبا توضیح دادید .

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، SH1A2R3 ، dreamer60 ، Pay ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا - توسط battosai - 2011-10-06 ساعت 01:31

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان