کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
2011 در یک نگاه
لاتری 2011 به پایان رسید.

این آخرین ارسال این تاپیک است. قرار بود این تاپیک فقط دو ارسال داشته باشد اما با چهار ارسال به پایان رسید: ارسال دوم جدول، ارسال سوم یک روزشمار که متاسفانه ادامه داده نشد و این ارسال: پایان.

این ارسال به مثابه خداحافظی با لاتری 2011 است. خداحافظی با دوستانی که هرگز همدیگر را ندیدیم اما در این مدت همراه و همدل بودیم. برای کسانی که ویزا را دریافت نکردند آرزو می کنم از زندگی بیشترین لذت را ببرند تا هرگز افسوس ویزای دریافت نشده را نخورند.
برای کسانی که ویزا را دریافت کردند و به قصد شروع یک زندگی جدید ایران را ترک می کنند آرزوی موفقیت می کنم. پیروزی فقط دریافت مدارک اقامتی نیست. آرزوی صبر و پشتکار و موفقیت برای همه مهاجران!

در این یک سال فری-فری همیشه با به روز کردن این جدول باعث کمک بسیاری به برندگان کرد تا بهتر بتوانند در مورد زمان های خود برنامه ریزی کنند. فری فری جان! متشکریم بابت زحماتی که کشیدی!

دوستانی که ناگفته و یا تجربه ای از این پروسه لاتری دارند می توانند در تاپیک توصیه ها و ناگفته های برندگان ناکام 2011--->"کلیرنس" مشارکت کنند.

آرزو می کنم یک روز همه دوستان این انجمن را خوشحال و خندان ببینم.

به امید آن روز
در پناه هر چه خوبیست!
User

پیام‌های این موضوع
2011 در یک نگاه - توسط User - 2010-09-27 ساعت 13:49
RE: 2011 در یک نگاه - توسط free_free - 2010-09-27 ساعت 15:59
RE: 2011 در یک نگاه - توسط suntino - 2010-11-02 ساعت 12:49
2011 در آخرین نگاه! - توسط User - 2011-10-14 ساعت 10:05

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان